بیت کوین چیست؟ همه چیز درباره بیت کوین

بیت کوین چیست؟ همه چیز درباره بیت کوین

بیت کوین چیست؟ همه چیز درباره بیت کوین و آشنایی با سرمایه گذاری جدید مجازی به نام بیت کوین را در این بخش از اخبار داغ ایران و جهان ببینید.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین ارز مجازی است که این روزها زیاد شنیده می شود.

این روش معامله هنوز وارد ایران و سیستم بانکی کشورمان نشده و اما در کشورهای اروپایی و شهر اروپایی انجام شده و استقبال زیادی نیز از آن شده است.

 بیت کوین چیست؟ همه چیز درباره بیت کوین

در واقع این روش برای حفظ سرمایه مردم در برابر نوسانات و افت و خیز نظام پولی و نرخ ارز و دلار است که به هر نحوی اگر نوسان اقتصادی زیادی رخ دهد، مردم و دارندگان سیستم بیت کوین ضرر نمی کنند.

بهروز خدارحمی کارشناس سرمایه گذاری در ادامه توضیح نحوه ورود به سیستم ارز مجازی گفت: این سیستم تحت کنترل نهادهای مالی بوده و بر آن نظارت و کنترل دارند‌.

خدارحمی به افرادی که قصد ورود به این سیستم مجازی را دارند توصیه کرد با آگاهی و دانش با ارز مجازی بروند و هم خریداران و هم فروشندگان با دانش این سیستم آگاه شوند.

با شناخته شدن سیستم ارز مجازی تقاضا در بازار زیاد شده و قیمت آن سرسام آور بالا رفته و تنها دلیل گرانی و خیز برداشتن آن همین است.

فرق پول الکترونیک با بیت کوین

در پول الکترونیک به علت نبودن پشتوانه ارزی عملا این نوع معامله مشکل ساز بوده و ضررهای زیادی را از نظر اقتصادی داشته است.

 بیت کوین چیست؟ همه چیز درباره بیت کوین

اما در سیستم جدید ارز مجازی تحت حمایت شبکه زنجیره ای بوده و برنامه خاصی از آن حمایت می کند.

همه چیز درباره بیت کوین

باید به نکته توجه داشت که راه اندازی ارز مجازی در وضعیت فعلی که تحریم ها هنوز پا بر جاست بسیار مشکل گشا و چاره ساز بوده و برای جوانان نیز بدون سرمایه و بیکار نیز کارآفرین بوده می باشد.

افرادی که از ارز مجازی استفاده می کنند، دانش و علم و مطالعه کافی برای مبادله ارزی را دارند و کسی ناآگاهانه و بدون دانش سراغ این کار نمی رود.

از مزایای این مبادله راحت تر و آسانتر معاملات انجام می شود و بدون رد و بدل کردن پول و با ارز مجازی کسل و کار و تجارت انجام شده و هیچ واهمه ای نباید از این نوع معاملات داشته باشید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *