ماجرای بیماری سرطان آرش میراحمدی (بازیگر) از زبان خودش +فیلم

ماجرای بیماری سرطان آرش میراحمدی (بازیگر) از زبان خودش +فیلم

آرش میراحمدی بازیگر سینما و تلویزیون که او را به عنوان بازیگر خنده بازار و بچه محل میشناسیم به سرطان لوزالمعده مبتلا شده است و که متاسفانه به شدت از نظر ظاهری تغییر کرده و کاهش وزن شدید داشته است.

ماجرای بیماری سرطان آرش میراحمدی (بازیگر) از زبان خودش +فیلم

ماجرای بیماری سرطان آرش میراحمدی

این بازیگر میگوید با دل درد های شدید به بیمارستان و پزشکان مختلفی مراجعه کردم که هیچکدام نتوانستند بیماری من را تشخصی دهند و حتی آزمایش های که در بیمارستان شریعتی انجام دادم نیز اشتباه از آب درامد تا اینکه به نزد یک پزشک با تجربه رفتم که با نمونه برداری مشخص شد که من به سرطان پانکراس مبتلا شده ام و دوره های شیمی درمانی ام را آغاز کردم.

ماجرای بیماری از زبان همسرش

مرجان صفابخش طراح صحنه و کارگردان و همسر این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ایرنا، با بیان این که حال روحی و جسمی آرش خوب است توضیح داد: او کمی ضعف کلی دارد. از امروز شیمی درمانی را شروع کرده تا به قلب دشمن برود و شکستش بدهد.

همچنین ببینید

بیماری سرطان آتیلا پسیانی چیست؟

بیماری سرطان مارال فرجاد چه نوع سرطانی است؟

سرطان سینه کیم کارداشیان به علت پروتز واقعیت دارد؟

او با بیان این که آرش عضو صندوق هنر است افزود: همسرم بیمه تکمیلی نداشت. آقای پژمان بازغی و خانم نعیمه نظام دوست پیگیری کردند که از بیمه تکمیلی برخوردار شود. آقای افشار انجمن تئاتر کمدی هم تماس گرفتند و پیگیری کردند. همان طور که می‌دانید سرطان یک بیماری لاکچری و خیلی گران است. درمانش پول زیادی می‌خواهد و فقیر و غنی نمی‌شناسد. ضمن این که برخی بیمارستان‌ها شلوغ هستند و برای تزریق شیمی درمانی باید در صف بایستیم. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در بیمارستان‌های خصوصی و کلینیک‌ها تزریق را انجام دهیم.

آرش میراحمدی- «خنده بازار»، سریال «محله گل و بلبل» و سریال «بچه محل» با انتشار یک ویدیو پس از ۸ ماه در مورد بیماری اش و نحوه‌ای شناسایی آن توضیحاتی ارائه داده است و بیان کرده است اطلاعات بیشتری درباره این بیماری و مراحل درمان آن به عنوان تجریه زیستی خواهد گفت.

او که از ابتلای خود به بیماری سرطان پانکراس خبر داده، اشاره کرده است که بزودی درمان خود با شیمی‌درمانی را آغاز خواهد کرد.

آرش میراحمدی (زاده ۴ تیر ۱۳۵۰) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *