بیماری سرطان زهره حمیدی بازیگر چیست چه نوع سرطانی دارد؟

بیماری سرطان زهره حمیدی بازیگر چیست چه نوع سرطانی دارد؟

بیماری سرطان زهره حمیدی چیست؟

بیماری سرطان زهره حمیدی لوزالمعده یا پانکراس است که باید 6 مرحله شیمی درمانی را سپری کند زهره حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون از سال 1370 تا کنون در عرصه بازیگری فعالیت دارد پزشکان به زهره حمیدی توصیه کرده اند که کار طولانی انجام ندهد و فعلا بیشتر استراحت کند تا مراحل شیمی درمانی اش به پایان برسد.

بیماری سرطان پانکراس چیست

پانکراس یا همان لوزالمعده عضوی مهم است و نقشی حیاتی در سلامت ما دارد. بیماری پانکراس یک بیماری رایج است.

لوزالمعده عضوی است که در پشت معده قرار گرفته است و غده‌ای است که بخشی از آن درون‌ریز بوده و انسولین تولید می‌کند که موجب جذب قند خون در سلول‌ها می‌شود و بخش برون‌ریز آن آنزیم‌هایی را برای هضم چربی‌ها، پروتئین‌ها و هیدرات‌های کربن غذا تولید می ‌کند. این مواد در دوازدهه به غذای خارج شده از معده اضافه می شوند.

بیماری سرطان زهره حمیدی بازیگر چیست چه نوع سرطانی دارد؟

این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه چرا بیماری خودش را در فضای‌مجازی اعلام کرده، گفت: من خواستم با مردمی که درگیر بیماری سرطان هستند همدردی و تبادل نظر کنم. آن‌ها به من و من به آن‌ها کمک کنم. من ۳۰ سال است عاشق مردمم و دوست دارم تا زنده‌ام بتوانم خدمتی کنم. از طرفی خواستم دعای زیبای مردم را هم داشته باشم که می‌دانم برای مبارزه با این بیماری کارساز است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. الهم اشفع کل مریض ایشالا سلامتی تندرستی خانم زهره حمیدی هنرمند محبوب عشقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *