بیماری سرطان پردیس افکاری چیست چه نوع سرطانی است؟

بیماری سرطان پردیس افکاری چیست چه نوع سرطانی است؟

بیماری سرطان پردیس افکاری چیست چه نوع سرطانی است

پردیس افکاری به بیماری سرطان کبد مبتلا شده است پردیس افکاری 60 سال سن دارد که به بیماری سرطان کبد مبتلا شده است و در حال درمان شیمی درمانی میباشد.

این بازیگر مدتی به شبکه جم تیوی مهاجرت کرد که بعد از تعطیلی این شبکه به ایران بازگشت.

پردیس افکاری در کما

نازیار افکاری، خواهر پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون:

خانم افکاری شب یلدا از خارج به ایران آمد و احوال عمومی‌اش هم خوب بود اما وقتی پزشکان فوق تخصص در حوزه گوارش و اعصاب و روان او را چکاپ کردند، متوجه سرطان کبد شدیم و در بیمارستان بستری شد.

در حال حاضر ایشان امکان گفت‌وگو با ما را ندارد و بنابر نظر پزشکان در حالت کما هستند. دکترها هم می‌گویند متأسفانه وضعیت عمومی‌اش در حال بدتر شدن است. نسبت به دیروز و حتی نسبت به صبح امروز، وضعیتش بدتر شده است.

بیماری سرطان پردیس افکاری چیست چه نوع سرطانی است؟

پیگیری رییس سازمان سینمایی

محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، درباره پیگیری سازمان برای روند درمانی پردیس افکاری بازیگر با سابقه سینما و تئاتر که به تازگی در بیمارستان بستری شده است، به خبرنگار مهر گفت: شامگاه ۱ اسفند خبر بستری شدن خانم پردیس افکاری در بیمارستان را به من اطلاع دادند.

بیماری سرطان زهره حمیدی بازیگر چیست

بیماری یحیی گل محمدی چیست آیا سرطان بود؟

بیماری سرطان مارال فرجاد چه نوع سرطانی است؟

وی ادامه داد: دوستان صندوق اعتباری هنر و وزارت ارشاد مطلع هستند و سازمان سینمایی نیز پیگیر روند درمان ایشان است. وظیفه ما پیگیری این ماجرا است.

خزاعی تاکید کرد: وظیفه ما است که هر هنرمندی دچار مشکل می‌شود با جدیت پیگیری و مشکلاتش را مرتفع کنیم.

سوابق پردیس افکاری

پردیس افکاری نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1369 در 27 سالگی در فیلم دخترک کنار مرداب به کارگردانی علی ژکان بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پنج کیلومتر تا بهشت، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای پردیس افکاری محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون جمشید مشایخی، مهدی فتحی، فردوس کاویانی و کمند امیرسلیمانی را تجربه کرد.

پردیس افکاری در سال 1390 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در آثار مهمی بازی کرده است. او در این سال با بازی در 3 فیلم و سریال مهم سینما و تلویزیون خود را به مردم معرفی کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *