بیماری منوچهر والی زاده چیست + آخرین وضعیت

بیماری منوچهر والی زاده چیست + آخرین وضعیت

بیماری منوچهر والی زاده چیست

بیماری منوچهر والی زاده عارضه تنفسی و ریوی میباشد که چندین بار در بیمارستان بستری شده است و تحت درمان قرار گرفته است و همچنان مراحل درمانی او ادامه دارد.

منوچهر والی‌زادهٔ طهرانی دوبلور و صداپیشه متولد 4 تیر 1319 در تهران میباشد و 83 سال سن دارد .

او با صداپیشگی لوک خوش‌شانس و مایکل اسکافیلد در مجموعه تلویزیونی فرار از زندان همچنین بازیگران تام هنکس، جان تراولتا، تام کروز، نیکلاس کیج، جیسون استاتهام، جیم کری، رابرت واگنر و الویس پریسلی شناخته می‌شود.

بیماری منوچهر والی زاده چیست + آخرین وضعیت

ماجرای بیماری

فرشید شکیبا مدیر واحد دوبلاژ سیما در گفت و گویی با ایسنا، ضمن تشریح وضعیت این دوبلور پیشکسوت بیان کرد: با هماهنگی رئیس مرکز بهداشت صداوسیما گروهی به منزل آقای والی‌زاده اعزام شدند و پس از بررسی و معاینه ایشان را به بیمارستان منتقل کردند که تحت مراقبت قرار بگیرند. ایشان سابقه بیماری نداشتند و در حال حاضر شرایط و وضعیت عمومی جسمی شان خوب است اما به دلیل مشکلات تنفسی باید تحت مراقبت باشند.

به گفته مدیر واحد دوبلاژ سیما، منوچهر والی زاده که در طول این مدت برای آثار نورزی با واحد دوبلاژ همکاری داشته، هفته پیش نیز برای دوبله یکی از فیلم های نوروزی قرار بود به واحد دوبلاژ برود اما به دلیل مشکل تنفسی این اتفاق نیفتاد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *