بیوگرافی آزاده اکبری همسر سروش لشکری هیچکس کیست +حواشی

بیوگرافی آزاده اکبری همسر سروش لشکری هیچکس کیست +حواشی

بیوگرافی آزاده اکبری

آزاده اکبریان متولد 1367 حقوقدان و وکیل میباشد او فارق التحصیل رشته حقوق از دانشگاه استرالیا است و به دلیل ازدواج با سروش هیچکس خواننده رپگ به شهرت رسید

آزاده اکبری در سال 1391 با سروش لشکری معروف به سروش هیچکس ازدواج سفید کرد و به مدت 12 سال با هم زندگی کردند اما در 29 اردیبهشت 1403 اعلام کردند که از هم جدا شدند

پدر و مادر آزاده اکبری از مجاهدین خلق بودند و همین باعث شد که ازدواجش با هیچکس بر روی این خواننده تاثیر بگذارد و او هم ضدانقلاب شود و از سال 1401 علیه نظام جمهوری اسلامی موضع بگیرد و آهنگ بخواند.

بیوگرافی آزاده اکبری همسر سروش لشکری (هیچکس) کیست +حواشی

آزاده اکبری همسر سروش لشکری کیست

در بیوگرافی آزاده اکبری آمده است او متولد 1367 در تهران بوده و همسر سروش لشکری میباشد او بعد از تحصیل در استرالیا در اوایل سال 1395  شرکت Lync Media Group را راه اندازی کرد و مدیرعامل این شرکت میباشد به گفته هیچکس ، آزاده اکبری او را در موسیقی بسیار کمک داده است و سروش هیچکس حتی سرچ کردن در گوگل را هم بلد نبوده است.

بسیاری از هواداران هیچکس مدعی هستند آشنایی او با آزاده باعث شده که سبک آهنگهایش تغییر کند و هوادارانش را از دست بدهد.

سوابق

در واقع آزاده اکبری در اوایل سال 1395 تصمیم گرفت تا شرکت Lync Media Group را راه اندازی کند و خودش نیز در سمت مدیر عاملی آن قرار گرفت. او از طریق مدیر عاملی کسب درآمد بسیار بالایی دارد و شرکت او یکی از بهترین شرکت ها در دنیا محسوب می‌ شود و فعالیت‌ های او در این شرکت باعث شده است که درآمد او به بهترین نحو ممکن صورت گیرد و یکی از زنان موفق ایرانی محسوب شود.

بیوگرافی آزاده اکبری همسر سروش لشکری (هیچکس) کیست +حواشی

مسلط به 4 زبان

نا گفته نماند کـه آزاده اکبری بـه چهار زبان انگلیسی، پارسی، هندی و اردو آشنا بوده وبه همین دلیل قادر بـه فعالیت‌هاي‌ بشر دوستانه در سطح جهانی اسـت، و فرد بسیار مطمئن و بزرگی در منطقه اروپا میشود و تاکنون دست تعداد زیادی از کودکان و بی سرپرستان را گرفته اسـت .

بیوگرافی آزاده اکبری همسر سروش لشکری (هیچکس) کیست +حواشی

امروزه حاشیه های زیادی در رابطه با افراد معروف شنیده می شود و هر کدام از آن ها به نحوی حاشیه ایجاد می‌ کنند و یا حاشیه دارند و یا می خواهند که از طریق این حواشی به معروفیت و شهرت دست پیدا کنند.

همسر سروش هیچ کس همچنین در سایت فروشگاهی ETSY «فروش صنایع دستی خانگی»؛ یک حساب کاربری داشته و دو محصول را کـه در حقیقت دست‌سازه‌هاي‌ زینتی هستند، بـه فروش می رساند. گفتنی اسـت کـه قیمت این محصول، 250 پوند انگلستان اسـت، او از این منبع درآمد زندگی خودش را میچرخاند و وضع مالی نسبتا خوبی دارد .

بیوگرافی آزاده اکبری همسر سروش لشکری (هیچکس) کیست +حواشی
سروش هیچکس کیست

درسال ۱۳۸۲، هیچ‌کس یکی از اولین گروه‌هاي رپ ایران رابا نام «۰۲۱» و با شعار «تهران برای همیشه» ایجاد کرد. در آغاز سروش لشکری در ترانه‌هاي خود بـه کل‌ کل ‌هاي رایج با دیگر خواننده‌ هاي رپ می‌پرداخت، اما بعد بیشتر سراغ موضوعات اجتماعی رفت.

هیچ کس سپس آلبوم زیرزمینی جنگل آسفالت را درسال ۱۳۸۵ با آهنگسازی مهدیار آقاجانی روی آی ‌تیونز منتشر کرد. انتشار این آلبوم کـه حال ‌و هوایی خیابانی داشت و موضوع ترانه ‌هاي آن مشکلات اجتماعی ایران بود، نام سروش لشکری را بیش از پیش بر سرزبان ‌ها انداخت و وی را بـه موفق‌ترین خواننده رپ ایران بدل کرد.

طلاق آزاده اکبری

آزاده اکبری در سال 1391 با هیچکس خواننده ازدواج شفید کرد و بعد از گذشت 12 سال از هم جدا شدند انها به مدت 12 سال با هم زندگی میکردند.آزاده اکبری نوشته که سروش یکی از بهترین و دلسوزترین ادم‌هایی بوده که با او در ارتباط بوده است و هیچگاه او را فراموش نخواهد کرد و همیشه به یادش خواهد بود به خاطر روزهای خیلی خوبی که کنار یکدیگر بودند و به هم کمک کردند او می‌گوید که سروش هیچکس خیلی چیزها به من یاد داد و از اینکه مثل معلم کنارم بود از او ممنونم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *