بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری کیست +علت دقیق مرگ

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری کیست +علت دقیق مرگ

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری

آیدین بدن آرا متولد حدود 1377 در رشت کارشناس هوشبری بیمارستان رازی و گلسار رشت بوده که متاسفانه در سن حدود ۲۶ سالگی درگذشت. آیدین بدن آرا در ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ به علت نامشخصی فوت کرد انجمن بیهوشی استان گیلان به شدت خواستار پیگیری علت فوت ایشان شده و خواستار توجه بیشتر وزارت بهداشت به پرسنل کادر پزشکی شده است.

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری کیست +علت دقیق مرگ

آیدین بدن آرا کیست

آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری بیمارستان رازی و گلسار رشت  است او دارای لیسانس هوشبری و فوق لیسانس مراقبت ویژه دانشگاه پرستاری و مامایی رشت بود .

او همچنین عضو هیئت علمی سابق گروه هوشبری دانشکده پیراپزشکی شرق می‌باشد و چند سالیست در بیمارستان رازی و گلسار رشت به عنوان کارشناس هوشبری فعالیت داشت.

بیوگرافی دکتر پرستو بخشی متخصص قلب

به گفته بسیاری از همکارانش آیدین بدن آرا از پرسنل حمتکش و دلسوز بوده که سعی می‌کرد بهترین کیفیت را به بیماران ارائه بدهد و در دوران کرونا نیز ه سختی‌های زیادی کشید اما از کمک به مردم پا پس نکشیده با تلاش و زحمات مضاعف برای مردم تلاش می‌کرد.

بیوگرافی آیدین بدن آرا کارشناس هوشبری کیست +علت دقیق مرگ

علت فوت و مرگ

آیدین بدن آرا در ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ به لت نامشخصی فوت کرد هیچ رسانه‌ای درباره علت دقیق فوت این کارشناس هوشبری اطلاعاتی را منتشر نکرده است و فعلاً باید منتظر باشیم تا ببینیم پزشکی قانونی درباره علت فوت آیدین بدن آرا چه گزارشی منتشر می‌کند.

انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه و درد استان گیلان در همین زمینه با صدور اطلاعیه کوتاهی نوشت: «درگذشت تاسف برانگیز آقای آیدین بدن آرا، دانش آموخته استعداد درخشان مقطع کارشناسی هوشبری و کارشناسی ارشد مراقبت ویژه دانشکده پرستاری و مامایی رشت، عضو هیات علمی سابق گروه هوشبری دانشکده پیراپزشکی شرق و همکار مجرب و با دانش بخش مراقبت های ویژه بیمارستان رازی را خدمت خانواده محترم، اساتید گرامی دانشکده و دانشگاه و خانواده بیهوشی و مراقبت های ویژه گیلان تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم شرایط اجتماعی پیرامونی ما به گونه ای نباشد که شاهد تکرار چنین حوادث غمبار و خسارت باری باشیم.»

دکتر بهرام نادری درباره مرگ آیدین بدن آرا نوشت:

فقدان همکار عزیزمان جناب اقای ایدین بدن آرا از کارشناسان با اخلاق و بسیار علمی و زبده هوشبری بسیار تاسف برانگیز است . و استرس های فراوان کادر درمان بویژه رشته بیهوشی و مراقبت های ویژه سبب تشدید burn out و افسردگی های منجر به فاجعه می گردد که بر مسئولین محترم وزارت بهداشت بسیار سریع به داد این قشر برسند که فاجعه از حد گذشته . روحشان شاد انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه و درد استان گیلان

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *