بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان کیست +بیماری و فوت و پیج اینستاگرام

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان کیست +بیماری و فوت و پیج اینستاگرام

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان کیست همراه با جزئیات بیماری و فوت و پیج اینستاگرام آیا اوجی بازیگر تئاتر و سینما را در این صفحه از مجله شبونه اماده کرده ایم.

بیوگرافی و عکس جدید آیسا اوجی هنرمندجوان

بیوگرافی آیسا اوجی

آیسا اوجی از بازیگران جوان تئاتر و سینما بوده که در سال 1375 به دنیا امده و در 2 خرداد 1403 بر اثر بیماری قبلی مادرزادی در سن 27 سالگی فوت کرد.

آیسا اوجی سالها در تئاتر بازی میکرد و تجربه بازی در سینما و همکاری با نوید محمدزاده را در کارنامه اش داشت.

سابقه هنری

آیسا اوجی از سال 1392 وارد بازیگری شد و در تئاتر چند نمایش را بازی کرد او بعد از بازی موفق در چند نمایش وارد سینما شد و در فیلم کوتاه گاهی انسان بازی کرد فیلمی که توسط محمد تهرانی کارگردانی شده بود و تهیه کنندگی آن را نوید محمدزاده انجام داده بود.

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان کیست +بیماری و فوت و پیج اینستاگرام

آیسا در این فیلم نقش اصلی را بازی میکرد این کار در جشنواره های بین المللی جوایز متعددی دریافت کرد و بازی ایشان به خوبی دیده شد.

فیلم کوتاه «گاهی انسان»

فیلم کوتاه «گاهی انسان» که فیلمنامه آن را محمد تهرانی نوشته و کارگردانی کرده و نوید محمدزاده تهیه‌کنندگی‌اش را بر عهده داشته، آماده نمایش شد.

دیگر عوامل «گاهی انسان» عبارتند از مشاور کارگردان: تارا شاهرخی، دستیار اول و برنامه‌ریز: نگار سلحشور، دستیار دوم کارگردان: کامران اُسیوند، منشی صحنه: آرمیتا حرمتی، مدیر تولید: روح‌الله زندی‌فرد، مدیر فیلمبرداری: آرش سیفی، مدیر صدا‌برداری: مهدی یگانه، چهره‌پرداز: وحید شیرزاد، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، صداگذاری: سامان شهامت، موسیقی: معین مزروعی، تدوین و تیزر: شاهین سبزروان، اصلاح رنگ و نور: مهران دوستی، عکاس: فاطمه راجزی، طراح و پوستر: فرنام گوران، مستانه خسروی، مشاور رسانه‌ای: فاطمه پاقلعه‌نژاد.

بیوگرافی آیسا اوجی بازیگر جوان کیست +بیماری و فوت و پیج اینستاگرام

بیماری مادرزادی آیسا اوجی

آیسا اوجی در بدو تولد به بیماری تنگی رگ های متصل به قلب مبتلا بوده است که یک بیماری مادرزادی محسوب میشد این هنرمند از دوران کودکی تا جوانی اش درگیر عوارض این بیماری بود تا جایی که ناچار شد چندین بار تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

آیسا مدتی توانست این مشکل را حل کند اما متاسفانه در سن 27 سالگی بیماری او شدت یافت و بعد از عمل جراحی دوباره حاش بد شد و در نهایت فوت کرد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *