بیوگرافی احمد صمدی خبرنگار صدا و سیما + سوابق

بیوگرافی احمد صمدی خبرنگار (سابق) صدا و سیما + سوابق او را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی احمد صمدی

او یکی از خبرنگاران صدا و سیما بوده که سال گذشته به انگلستان اعزام شد اما بعد از پایان ماموریتش دیگر به ایران بازنگشت و در همانجا اقامت یافت و به این کشور درخواست پناهندگی کرد تا جنجال زیادی در صدا و سیما رخ بدهد و بسیاری از رسانه های کشورمان از صدا و سیما انتقادات فراوانی کنند که چرا در استخدام اینقد بی دقت عمل کرده که افراد بدون اعتقاد را جذب میکنند.

بیوگرافی احمد صمدی خبرنگار صدا و سیما به شبکه ایران اینترنشنال

احمد صمدی سال گذشته از طرف صدا و سیما راهی انگستان شد اما دیگر برنگشت و حالا خبر رسیده که به شبکه ضدانقلاب ایران اینترنشنال پیوسته است خبری که میتواند برای صدا وسیما بسیار بد باشد.

ماجرای مهاجرت به انگلیس

تا چند سال پیش گزارش‌های ارسالی از خبرگزاری صداو سیما را در برلین خبرنگاری با موها و چشم‌های روشن به نام احمد صمدی تهیه می‌کرد که برغم تجارب نه چندان قوی‌اش در تهران به ماموریتی سه ساله به برلین آلمان اعزام می‌شود اما به ناگاه بعد از پایان سه ساله ماموریت و جایگزینی امیرشجاعی دیگر خبرنگار شناخته شده صداوسیما، دیگر خبری از احمد صمدی روی آنتن و در خبرگزاری صداوسیما نیست.

بیوگرافی احمد صمدی خبرنگار (سابق) صدا و سیما + سوابق

در نهایت مشخص می‌شود که او یکسال ماموریت بدون حقوق گرفته و بعد از اینکه در این یکسال کارهای اقامتی‌اش را انجام داد و شغل جدیدش را پیدا کرد، مقیم برلین شده است.

او در این مدت شرکتی تجاری را در آلمان و ایران ثبت کرد و فقط به ایران رفت و آمد می‌کند و خود و خانواده اش در برلین زندگی می‌کنند. البته جالبی ماجرا اینجاست که این فرد عطای بازگشت به ایران و سازمانی که او را به ماموریت خارجی فرستاده بود را به لقایش بخشید و منتظر شد تا حکم اخراجش از سازمان صدا وسیما صادر شود. آن هم در حالی که سی هزار یورو به سازمان بدهی داشت و هرگز هم آن را نپرداخت.

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. خاک تو سراش،

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *