بیوگرافی ارسطو پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

بیوگرافی ارسطو نوابی پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

بیوگرافی ارسطو نوابی پسر الهام چرخنده

ارسطو نوابی متولد دهه هشتاد حاصل ازدواج الهام چرخنده و فرشید نوابی از بازیگران سینما و تلویزیون میباشد ازدواجی که منجر به طلاق شد. الهام چرخنده در سال ۱۳۷۵ و در سن ۱۸ سالگی با فرشید نوابی بازیگر ۱۹ ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی هم یک فرزند به نام ارسطو می باشد.

ارسطو در بهمن 1402 در اینستاگرامش استوری به اشتراک گذاشت و نوشت که دیگر مادری به نام الهام چرخنده ندارد که مورد حمایت و  تحسین پدرش فرشیدن نوابی قرار گرفت ارسطو در پست دیگر نوشت که مادرش بی مسئولیت است

بیوگرافی ارسطو پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

ارسطو دارای یک برادر ناتنی به نام شایان میباشد مادر ارسطو بعد از طلاق از فرشید نوابی با آقای شعبانی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک فرزند پسر به نام شایان شد که برادر ناتنی ارسطو است.

الهام چرخنده در شهریور ماه ۱۳۹۶ با یک روحانی به نام سید محمد درویشی  ازدواج کرد .

بیوگرافی الهام چرخنده

الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون، در چهارم تیرماه سال ۱۳۵۷ در کاشان متولد شد. او کار هنری خودرا درسال ۷۵ و با بازی در تئاتر “شباشب” آغاز کرد. وی در گذشته بعنوان ترانه‌سرا و خواننده سابقه کار داشته ودر یک شبکه ماهواره‌اي نیز مجری بوده ودر حال حاضر بعنوان یک فعال فرهنگی مذهبی فعالیت می کند.

الهام چرخنده تا کنون ۳ بار ازدواج کرده اسـت. او از همسر اولش پسری بـه اسم شایان دارد. سپس با فرشید نوابی ازدواج می کند و از او یک پسر بنام ارسطو بدنیا می‌آورد. شایان شعبانی، پسر اول الهام چرخنده، تیرماه سال ۹۶ در اینستاگرام خود پستی را منتشر کرده ودر آن از ازدواج مجدد مادرش خبر می دهد. چرخنده در سن ۱۸ سالگی با فرشید نوابی ازدواج کرد.

بیوگرافی ارسطو پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

الهام چرخنده در شهریور ماه ۱۳۹۶ ازدواج سوم خود با یک روحانی به نام سید محمد درویشی را رسانه ای کرد. این هنرمند از آن زمان بخاطر شغل همسرش ساکن کربلای عراق است.

در سال ۹۳ وی دچار سکته قلبی خفیف شد و چند روزی در سی سی یو بستری بود که پزشکان علت آن را فشار عصبی دانستند.

بیوگرافی ارسطو نوابی پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

همچنین ببینید:

بیوگرافی الهام چرخنده و همسر اول و دوم و طلاق +عکس خانواده

پدر ارسطو نوابی کیست

فرشید نوابی پدر ارسطو متولد ۱ فروردین ۱۳۵۷ فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش است، بازیگری را از سال ۱۳۷۳ با سریال «جدال با سرنوشت» و نقش مهران مظاهر آغاز کرد.

بیوگرافی ارسطو نوابی پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

فرشید نوابی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «پروانه»، سریال تلویزیونی «ماه و پلنگ» و فیلم سینمایی «موج مرده» فعالیت داشته است.

فرشید نوابی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1379 در فیلم دعوت به شام به کارگردانی داوود موثقی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ماه و پلنگ، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای فرشید نوابی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون یوسف مرادیان، نگار فروزنده، یارتا یاران و محمود‌ پاک‌نیت را تجربه کرد.

بیوگرافی ارسطو نوابی پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

ازدواج سوم الهام چرخنده

ازدواج سوم و مهاجرت در شهریور ماه 1396 الهام چرخنده خبر ازدواج سومش را رسانه ای کرد. سید محمد درویشی از روحانیون کشورمان میباشد که تحصیلات حوزوی دارد و همسر سوم خانم الهام چرخنده میباشد که در حال حاضر در شهر کربلا اقامت دارند.

دیگه مادری به اسم الهام چرخنده ندارم

ارسطو در بهمن 1402 در اینستاگرامش استوری به اشتراک گذاشت و نوشت که دیگر مادری به نام الهام چرخنده ندارد که مورد حمایت و  تحسین پدرش فرشیدن نوابی قرار گرفت ارسطو در پست دیگر نوشت که مادرش بی مسئولیت است.

بیوگرافی ارسطو نوابی پسر الهام چرخنده کیست و الان کجاست +عکس

بعد از انتشار استوری اول ارسطو برخی ها به او حمله کردند که نباید درباره مادرت اینگونه حرف بزنی هرچه باشد او مادرت است و در نهایت ارسطو در پستی دیگر پاسخ داد که مادرش بی مسئولیت است و حتی تولدتش را هم از یاد برده است. ارسطو نوشت:

قابل توجه کسانی که من و پدرمو قضاوت و توهین کردند، پست قبلی من به دلیل بی مهری و بی توجهی و بی مسئولیتی مادرم طی این سالها بود نه چیز دیگه. به خدا واگذارتان می کنم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *