بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

ارژنگ امیرفضلی بازیگر طنز ایرانی متولد 6 اردیبهشت 1349 در تهران میباشد او فرزند مرحوم حسین امیرفضلی بازیگر و کارگردان سرشناس است.

لیسانس گرافیک دارد او با بازی در سریال طنز ساعت خوش مهران مدیری دیده شد اما با فیلم اخراجی ها محبوب شد وی متاهل بوده و دارای یک فرزند میباشد.

الان کجاست

ارژنگ امیرفضلی در سال 1401 در حمایت از اعتراضات 1401 اعلام کرد که دیگر در سینما و تلویزیون ایران بازی نخواهد کرد و در حال حاضر در آلمان مسافرکشی میکند.

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

در ادامه این صفحه بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش و ناگفته های زندگی او میپردازیم.

زندگی شخصی ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیرفضلی بازیگر و کمدین ایرانی و نویسنده در سال ۱۳۴۹ در تهران به دنیا آمده و فرزند حسین امیرفضلی معروف به هوشنگ امیرفضلی از بازیگران قدیمی و پیشکسوت سینما و تلویزیون می باشد.بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و پدرش حسین امیرفضلی بازیگر +عکس قدیمی و دوران بچگی و کودکی

آثار سینمایی و سریال های امیرفضلی

امیرفضلی تاکنون کارنامه پرباری داشته و فیلم و سریال های زیادی را ایفای نقش کرده است از به :
فیلم کاتیوشا ،داش آكل،لازانيا ،شکلاتی،آشوب، افراطی‌ها، اخراجی‌ها ۲و ۱،ملک
سلیمان ، شارلاتان، مربای شیرین،الو! الو! من جوجوام و…… اشاره کرد.بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

عکس قدیمی ارژنگ امیرفضلی

از آثار مجموعه‌های تلویزیون او نیز می توان به : محله گل و بلبل ،سربه‌راه ،کمدین خندوانه ؛ کسی خوابه؟، خانه اجاره‌ای، چمدان ؛ دانی و من ، شمس‌العماره، قرارگاه مسکونی ، حرف تو حرف ، این چند نفر، ساعت خوش ، سریال نمایش خانگی بالشهاو ….اشاره کرد.

 

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

فعالیت سینمای ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ از دهه هفتاد وارد فعالیت سینمایی شده و اولین بازی خود را در سال ۱۳۷۳ در فیلم سینمایی الو الو من جوجو بازی کرد.

وی از کودکی تحت آموزش های پدرش بوده و به الگوی خود قرار داده و بیگانه با حرفه بازیگری و سینما و تلویزیون نبوده است.

ارژنگ امیرفضلی درباره نحوه شورع بازیگری میگوید:

برای اولین بار با نوروز ۷۲ به تلویزیون آمدم. در این کار آقای کاردان به من و داود اسدی گفت میتوانیم طرح و متن های خودمان را ارائه کنیم و چند متن ما هم به کار گرفته شد.

وی ادامه داد:بعد از این برنامه، من، داود اسدی و مهران مدیری با صحبت هایی که داشتیم، مستقل کار کردیم و «پرواز ۵۷» را ساختیم.

بازیگر «اخراجی ها» درباره دوستی با داود اسدی بیان کرد:با داود اسدی همکلاسی بودیم و از ابتدا ایده هایمان را بیان می کردیم. ما گرافیک خوندیم و خدمت سربازیمان تمام شده بود. دنبال کار بودیم اما فکر نمی کردیم به تلویزیون بیاییم.

بازیگر «ساعت خوش» در خصوص عمل جراحی اخیر خود اظهار داشت:قبل از عید دو جلسه فیلمبرداری برنامه محله گل و بلبل رفتم. بعد از تصویربرداری زمانی که به خانه رفتم، کله پاچه ای که در یخچال بود را گرم کردم و خوردم. خوابیدم و با درد شدید قفسه سینه بیدار شدم و به همین خاطر به درمانگاه رفتم. مسکن زدند اما آرام نشدم.

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش
وی بیشترین همکاری را با مهران مدیری در برنامه‌های ساعت خوش و حرف تو حرف و بیشتر سریال های کمدی و طنز بوده و با این مجموعه ها مشهور و معروف شده است.

اوج فعالیت و پرکاری وی در دهه ۷۰ و ۸۰ بوده که به عنوان بازیگر کمدی و طنز شناخته شده است.

جدیدترین نقش و حضور او در تلویزیون در برنامه خندوانه رامبد جوان است که به عنوان یکی از کمدین های این برنامه حضور دارد و فضای شادی را در خندوانه ایجاد می‌کند.

فرزند و همسر ارژنگ امیرفضلی

ارژنگ امیر فضلی در مصاحبه اعلام کرد که چند سال پیش ازدواج کرده و متاهل می باشد اما تاکنون عکسی از همسر وی در هیچ کجا و همراه وی در هیچ مراسمی مشاهده نشده است . وی یک پسر به نام کارن دارد.

شغل پدر ارژنگ امیرفضلی

پدر ارژنگ از بازیگران و کارگردانان و صداپیشگان مشهور و معروف و پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران بود که چند سال پیش دار فانی را وداع گفت .

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

عکس پدر ارژنگ امیرفضلی

وی فرزند حسین امیرفضلی معروف به هوشنگ امیرفضلی می‌باشند می باشد .

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

وی چندی پیش در ویدیویی اعلام کرد که وقتی به مزار پدرم سر زدم با صحنه ناراحت کننده و غمگین و تاسف باری مواجه شدم که سنگ مزار پدرم را شکسته و خراب کرده بودند‌.

جراحی دستگاه گوارش و ماجرای بیماری

امیرفضلی کمدین محبوب کشورمان چندی پیش دچار عارضه ی گوارشی شده و به بیمارستان منتقل شد به تشخیص پزشکان مورد عمل جراحی دستگاه گوارش قرار گرفت.

وی گفته : فعلا حالم خوب است و نمی دانم که بار دیگر دوباره مورد جراحی قرار بگیرم یا نه.

ارژنگ امیرفضلی و یوسف کرمی

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

آدرس اینستاگرام ارژنگ امیرفضلی

وی در اینستاگرام فالور و دنبال‌ کننده های زیادی دارد که حدود 38 هزار و اندی می باشد که همه کمدین محبوب خود را دنبال می کنند ، اما وی کسی را فالو نکرده و صفر می باشد. وی درباره فعالیت در شبکه های اجتماعی گفته است حوصله حرف های بیهوده در کانال های تلگرامی و شبکه‌های اجتماعی را ندارم و در مورد احوالپرسی افراد در گروههای مجازی باید بگویم اگر خواستم حال کسی را بپرسم تلفنی می پرسم و وقتم را در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تلف نمی کنم.

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

زندگینامه ارژنگ امیرفضلی

از قدیم نیز اینگونه بود با کسی کاری داشت این شماره تلفن را می گرفت که با تو در ارتباط باشد اما تا کارش با تو تمام می‌شد ، ارتباط نیز قطع شده و اصلا یادی از تو نمی کرد. الان نیز اینگونه شده از دور با تو احوالپرسی می کنند که اتفاقا خوب است‌. از بچگی پدر و مادرمان به ما این جمله را گفته‌اند و ما به مرور متوجه شده‌ایم که درست هم هست. آدم از بعضی‌ها دوری کند خیلی بهتر است.

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

اوقات فراغت و سرگرمی ها

اوقات فراغتم را با مطالعه و خواندن کتاب می‌گذرانم و یا گاهی بیرون رفتن و گردش . خیلی دوست دارم راحت بازار تجریش و یا هر کجای شهر که دلم خواست بروم. مشهور شدن و بازیگری از جمله مشکلاتی است که راحت نمیتوانی هر جا بروی.

البته این را عرض کنم ما بازیگر نشدیم که مشهور شویم! همه ما که سراغ بازیگری رفتیم به خاطر علاقه‌ به این حرفه بود.

همه فکر می کنم که بازیگران درآمد میلیاردی دارند اما باید بگویم که همه این گونه نیستند. من زمانی ماشینم پراید بود تا زمانی که پشت پراید نشستم همه می‌گفتند ماشین بنزت را کجا گذاشته ای. در واقع مردم فکر می کنند که همه ی ما زندگی شیک و مرفهی داریم.

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی ارژنگ امیرفضلی و همسرش

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *