بیوگرافی الهه عسگری همسر حسین سلیمانی کیست +نحوه آشنایی

بیوگرافی الهه عسگری همسر حسین سلیمانی کیست +نحوه آشنایی

بیوگرافی الهه عسگری

الهه عسکری بازیگر تئاتر بوده که در 22 اردیبهشت 1403 با حسین سلیمانی ازدواج کرد الهه عسگری در چند نمایش تئاتر بازی کرده است و در زمینه گریم و طراحی صحنه فعالیت میکند.

البته برخی از رسانه ها نوشته اند که او عکاس است و در زمینه عکاسی در سینما نیز فعالیت میکند.

بیوگرافی الهه عسگری همسر حسین سلیمانی کیست +نحوه آشنایی

الهه عسکری کیست

الهه عسگری همسر حسین سلیمانی بوده و در رشته تئاتر فعالیت میکند او طراح و گریمو است و به نظر میرسد در یکی از فیلم ها و سریال های تلویزیونی با هم همکار بوده و  آشنایی انها به ازدواج ختم شده است.

ماجرای آشنایی

الهه عسکری در یکی از پروژه های سینمایی با حسین سلیمانی آشنا شده و در نهایت با هم ازدواج کردند.

هنوز اطلاعات بیشتری در زمینه نحوه اشنایی انها منتشر نشده است.

بیوگرافی الهه عسگری همسر حسین سلیمانی کیست +نحوه آشنایی

بیوگرافی حسین سلیمانی

حسین سلیمانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد ۳۰ شهریور ماه ۱۳۶۳ در تهران می باشد. وی دانشجوی انصرافی رشته شیمی می باشد و از سال ۷۶ پا به عرصه بازیگر گذاشت و در چندین اثر سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت.

وی بازیگری را از سن ۱۳ سالگی در سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم مهر مادری به کارگردانی کمال تبریزی شروع نمود و برای همین فیلم چندین جشنواره بین المللی جوایزی دریافت کرد و بعد از آن در فیلم ها و سریال های بسیاری به ایفای نقش پرداخت.

این بازیگر در سریال های «چشم به راه»، «آقا و خانم سنگی»، «رهایی»، «پژمان»، «سرزمین مادری»، «نردبام آسمان»، «روشنایی های شهر»، «داستان یک شهر»، «همسایه ها» نیز نقش آفرینی کرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *