بیوگرافی امیرمحمد اردکانی بسکتبالیست دومین فوتی حادثه تصادف

بیوگرافی امیرمحمد اردکانی دومین بسکتبالیست که فوت کرد +عکس

بیوگرافی امیرمحمد اردکانی

امیرمحمد اردکانی متولد دهه هشتاد در قزوین بوده که چند روز پیش در یک سانحه رانندگی به همراه سه نفر دیگر از بازیکنان بسکتبال تصادف کردند و به کما رفتند دیشب فوت کرد روز گذشته محمد امین کاظمی در کما فوت کرده بود.

امیرمحمد اردکانی دومین بسکتبالیست قزوینی که اوایل هفته جاری و در مسیر بازگشت از رقابت‌های لیگ بستکبال نوجوانان کشور در جاده ساوه به همراه سه هم‌تیمی خود دچار سانحه شده بود، ساعاتی پیش دارفانی را وداع کرد.

بیوگرافی امیرمحمد اردکانی بسکتبالیست دومین فوتی حادثه تصادف

ماجرای فوت

هفته گذشته تیم بسکتبال رستمی، نماینده استان قزوین، جهت حضور در مسابقات لیگ نوجوانان کشور عازم قم شده بود که پس از انجام این رقابت‌ها در اوایل هفته جاری اعضای تیم با چهار خودروی سواری عازم قزوین می‌شوند که یکی از خودروها دچار سانحه شده و چهار بازیکن این تیم دچار مصدومیت می‌شوند.

عباس اعلایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین، شامگاه پنجشنبه با اعلام این خبر گفت: “۲ تن از مصدومان این حادثه دچار مرگ مغزی شده و در بیمارستان در ساوه بستری شدند. متاسفانه روز گذشته محمدامین کاظمی، یکی از بازیکنان، به دیار حق شتافت و پیکر پاکش نیز تشییع شد و امروز هم شاهد درگذشت دومین بسکتبالیست استان بودیم. “

به گفته وی مراسم تشییع امیرمحمد اردکانی، این بازیکن ارزنده استان شنبه هفته آینده در قزوین تشییع خواهد شد.

همچنین حال عمومی رهام یزدی نیز که چند روز گذشته به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شده بود، در شرایط ثابت به سر می‌برد.

طاها فلاح، دیگر بازیکن آسیب دیده در این سانحه، خوشبختانه از بیمارستان مرخص شده و حال عمومی وی خوب است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *