بیوگرافی ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی کیست و علت مرگ و خودکشی

ایلیاد رحمانی کیست بیوگرافی ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی فارس و علت مرگ و خودکشی او را در ادامه بخوانید.

بیوگرافی ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی کیست و علت مرگ و خودکشی

ایلیاد رحمانی نوجوان فیروزآبادی کیست

ایلیاد رحمانی 16 سال سن داشته و اهل شههرستان فیروز آباد در آستان فارس میباشد او چند روز پیش جسد او در طراف ترمینال مسافربری کشف میگردد.

ماجرای مرگ

سرهنگ کاووس محمدی در شامگاه چهارشنبه به خبرنگاران میگوید در عصر روز یازدهم آذر ماه ماموران نیروی انتظامی شهرستان فیروز آباد از پبدا شدن یک جسد در اطراف ترمینال مسافربری پیدا میشود.به گزارش رکنا: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اخبار منتشر شده در فضای مجازی پیرامون کشته شدن نوجوان ۱۶ ساله به دست نیروهای امنیتی در شهرستان «فیروزآباد» را تکذیب کرد.

وی ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد که جسد پیدا شده متعلق به نوجوان ۱۶ ساله بنام ( ایلیاد رحمانی ) است که براساس اعلام نظر پزشکی قانونی در زمان کشف جسد ۳ ساعت از فوتش گذشته بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با اشاره به پیدا شدن مقادیری بسته‌های قرص در اطراف جسد، افزود: بنا به اعلام پزشکی قانونی هیچگونه آثار ضرب و شتم و جراحتی بر روی جسد وجود نداشته و با توجه به مستندات موجود، احتمال خودکشی وی متصور بود.

خانواده اش خبر مفقودی داده بودند

محمدی گفت: همچنین خانواده این نوجوان، روز قبل از وقوع این حادثه با مراجعه به کلانتری محل، اعلام می‌کنند که پسرشان چند ساعت از منزل خارج شده و قصد خودکشی دارد که پرونده فقدانی وی در کلانتری نیز در همان زمان تشکیل وتحت بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین ببینید:

وی با اشاره به پخش اخباری مبنی بر کشته شدن این نوجوان ۱۶ ساله به دست نیروهای امنیتی در فضای مجازی، ضمن تکذیب کردن این اخبار جعلی، تصریح کرد: با شایعه سازان و افرادی که با انتشار اینگونه اخبار جعلی باعث تشویش اذهان عمومی می‌شوند، برخورد قانونی خواهد شد.

سرهنگ محمدی از شهروندان خواست اخبار درست و موثق را فقط از منابع رسمی دریافت کرده و به شایعات و اخبار جعلی منتشر شده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی توجه نکنند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *