بیوگرافی بازیگران فیلم جانان

بیوگرافی بازیگران فیلم جانان به همراه اسامی بازیگران +خلاصه داستان و زمان پخش فیلم از شبکه  خانگی نمایش را در این صفحه از مجله شبونه بخوانید.

فیلم جانان

فیلم جانان ساخته آقایان کامران قدکچیان و محمدنجیبی در ژانر کاملا عاشقانه و اجتماعی در سال 1397تهیه شد و نخستین بار در سال 1398به روی پرده اکران سینما رفت ، فیلمی که میتوان آن را به عنوان اثر هنری قدکچیان پس از هفت سال دوری از عرصه هنر دانست که قرار است از شبکهخانگی نمایش به روی آنتن رود .

بیوگرافی همه بازیگران فیلم جانان

خلاصه داستان

در خلاصه داستان فیلم جانان آمده است که یک دختر جوان(مژگان بیات ) که از خانواده کاملا فرهنگی و اهل شعر و شاعری می باشند کاملا اتفاقی از دیوان حافظ نامه ای را پیدا میکند که داستان عاشقی قدیمی در سال های بسیار دور می باشد.

این امر باعث تعجب جانان میشود و باعث شد فالی دوباره بگیرد و در این میان صاحب نامه پیدا میشود و جالب این که یک پسر مجرد( امین حیایی) صاحب آن نامه عاشقانه بود که جانان پیدا کرده بود و در ادامه ماجرا داستان رقم میخورد.

زمان پخش فیلم

فیلم جانان از روز سه شنبه مصادف با 23 اردیبهشت ماه سال 99 ذر نمایش خانگی به روی آنتن رفت .

بیشتر ببینید: بیوگرافی بازیگران فیلم سپیده + زمان پخش

بازیگران فیلم

بازیگران فیلم جانان

بازیگران فیلم  امین حیایی,  مژگان بیات,  پروانه معصومی,  بیژن بنفشه خواه,  سحر زکریا,  مهران رجبی و چنگیز وثوقی هستند.

عوامل فیلم

از عوامل فیلم می‌توان به مدیر تولید و برنامه ریز مجید کرباسیان ، طراح گریم سودابه خسروی ، مدیر صدابرداری محمود سماک باشی ، دستیار یک کارگردان بهزاد غلامی ، مدیر فیلمبرداری کامیار فاروقی و طراح صحنه باز کیوان ذوالفقاری اشاره کرد .

اسامی بازیگران فیلم جانان

اسامی بازیگران فیلم جانان

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *