بیوگرافی بازیگران سریال جیران

بیوگرافی بازیگران سریال جیران به همراه اسامی بازیگران + خلاصه داستان و زمان پخش از شبکه خانگی و دانلود همه قسمت های آن را در این صفحه از مجله شبونه بخوانید.

سریال جیران

سریال جیران ساخته آقایان حسن فنحی و احسان جوانمرد ، اسماعیل عنیفه در سال 98 تهیه شد و هنوز تصویر برداری ادامه دارد  که بخاطر شرایط کرونا قسمت های از ضبط این فیلم متوقف شده است ، بدون شک این سریال را میتوان به عنوان چندمین اثر مشترک آقایان حسن فتحی و اسماعیل عنفیه لقب داد که ق ار است از شبکه خانگی نمایش به روی آنتن رود.

بیوگرافی بازیگران سریال جیران

خلاصه داستان

در خلاصه داستان جیران آمده است که اشاره به دوران قاجار و روایت زمان ناصرالدین شاه قاجار و دوران پس از مرگ امیر کبیر را به تصویر میکشد که در ادامه داستان در باره ی  عشق ناصرالدین شاه  به یکی از بانوان حرمسرایش به اسم جیران است که نقش جیران بهعنوان نخستین سوگولی ناصرالدین قاجر می باشد جون شخصیت او  با سایر زنان دربار ناصرالدین شاه فرق داشته. است و ی شیفته شکار و اسب‌سواری بوده و هنگام سواری، چکمه و لباس مردانه می‌پوشیده. اولین بار برای فرا گرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا می‌کند.

اسامی بازیگران

بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه در سریال جیران

از بازیگران سریال میتوان به بهرام رادان در نقش ناصرالدین شاه قاجار ، پریناز ایزدیار در نقش جیران ، شبنم مقذمی در نقش مهدعلیا ، بابک حمیدیان در نقش ملجیک ، رعنا آزادی ور ، گلاره عباسی را نام برد.

بیشتر ببینید: بیوگرافی بازیگران سریال عشق و خاک + زمان پخش

زمان پخش سریال

اسماعیل عنفیه در خصوص زمان پخش دقیقی این سریال گفت با توجه به شرایز بوجود آمده بخاطر ویروس کرونا ضبط قسمت های از سریال دچار توقف شده است که با خروج از بحران انشالله بقیه داستان ضبط و تهیه خواهد شد.

اسامی بازیگران سریال جیران

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *