بیوگرافی بازیگران کلبه عمو پورنگ + پشت صحنه و تصاویر

بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ + پشت صحنه و تصاویر بازیگران این سریال را در این صفحه از مجله شبونه مشهده نمایید.

مجموعه کلبه عمو پورنگ

گروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما برای سال ۱۴۰۰ سریال جدیدی به نام کلبه عمو پورنگ را آماده کرده و در 40 قسمت از شبکه دوم سیما بر روی آنتن میرود برنامه هایی که در آن آقای داریوش فرضیایی بازی می کند همیشه مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفته است

بیوگرافی بازیگران کلبه عمو پورنگ + پشت صحنه و تصاویر

در این مجموعه بازیگران شناخته شده زیادی حضور دارند که بیشتر در گروه کودک و نوجوان فعالیت داشته اند عکس های بازیگران این مجموعه در سریال بچه محل حضور داشتند

کاراکترهای این مجموعه بیشتر به صورت حیوان بوده که با یکدیگر به بحث و جدل می‌پردازد و عموپورنگ سعی می‌کند که مشکلات آنها را حل کرده و بارها نکات آموزنده ای بگوید.

بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ

داریوش فرضیایی

محمدرضا داوودنژاد

امیر سهیلی

فرهاد بشارتی

رامین ناصرنصیر

بیوگرافی بازیگران کلبه عمو پورنگ + پشت صحنه و تصاویر

آرش نوذری

سوسن پرور

کمند امیرسلیمانی

سپند امیر سلیمانی

امیر محمد متقیان

ابراهیم شفیعی

آرش میر احمدی

گریم و لباس خاص بازیگران

آقاجان زاده گفت: این روزها شهرام خلج از گریمورها و چهره‌پردازان خوب سینما و تلویزیون، مشغول چهره‌پردازی شخصیت‌های این کار نمایشی است که ۱۲ شخصیت اصلی دارد.

شخصیت‌هایی که بازیگران حرفه‌ای و کاربلد ایفا خواهند کرد و عمو پورنگ مثل گذشته در نقشِ خودش اما با چهره‌پردازی و اتفاقات جدید در این پروژه، حضور مؤثر و ویژه خودش را خواهد داشت.

بیوگرافی بازیگران کلبه عمو پورنگ + پشت صحنه و تصاویر

آقاجانزاده تاکید کرد: «فعلاً به دلیل آماده شدن شرایط تولید مثل گریم، لباس و دکور که خیلی نقش ویژه‌ای در این کار خواهند داشت به جزئیات بیشتری از این پروژه اشاره نمی‌کنم اما این کار نمایشی، ۴۰ قسمتی است که ان‌شاءالله در عید نوروز و ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: «از ۲۵، ۲۶ اسفندماه که فیلمبرداری آغاز شود باید شبانه‌روزی کار تولید را پیش ببریم تا بتوانیم از همان شب عید نوروز، این کار نمایشی را به آنتن برسانیم.»

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *