بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار wwe +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

بری وایت کیست

بری وایت کشتی کج کار حرفه‌ای آمریکایی wwe متولد ۲۳ می ۱۹۸۷ بوده که موفق شده قهرمانی‌های مختلفی را در کمپانی wwe به دست آورد او در سن ۳۶ سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت مادرش میگوید بعد از ابتلا به بیماری کرونا مشکلات قلبی او شروع شد و به همین دلیل نتوانست در کشتی کج کارش را ادامه بدهد.

شخصیت بری وایت در کشتی کج

بری وایت با طراحی شخصیت های تاریک و مرموز به سرعت توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. شخصیت اصلی وایت یک رهبر مذهبی غمگین و اهریمنی بود که در لباس سیاه با چهره ای خشن و خشن به تصویر کشیده شده بود. او در طول دوران حرفه ای خود در دبلیو دبلیو ای موفق به کسب قهرمانی های زیادی شد. او به عنوان قهرمان جهانی دبلیو دبلیو ای، قهرمان تگ تیم دبلیو دبلیو ای و قهرمان بین قاره ای دبلیو دبلیو ای درخشید.

بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

بیوگرافی

بری وایت در 23 می متولد ۱۹۸۷ در آمریکا به دنیا آمده بود و از سال 2009 تا 2017 در کشتی کج به صورت حرفه ای در کمپانی wwe به فعالیت پرداخت و به دلیل مشکلات قلبی این ورزش را رها کرد.

از فوتبال تا کشتی کج

بری وایت کار خود را با فوتبال شروع کرد و علاقه زیادی به این رشته ورزشی داشت اما به دلیل اینکه مصدومیت جدی به پایش وارد شد تصمیم گرفت از این رشته خداحافظی کند.

بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

بری وایت روزی به همراه یکی از دوستانش برای دیدن مسابقات کشتی کج می‌روند و شور و هیجانی که در سالن مسابقات مشاهده می‌کند او را علاقمند به ورود به این عرصه می‌نماید.

او با حضور در مدرسه کشتی کج مراحل و فنون ابتدایی را در آمریکا فرا گرفت سپس به صورت حرفه‌ای در سال ۲۰۰۹ زمانی که ۲۲ سال سن داشت وارد این حرفه شد و با کمپانی اف سی دبلیو قرارداد بست و موفق شد عملکرد درخشانی از خود به نمایش بگذارد و طرفداران زیادی نیز به دست آورد.

بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

او تا سال ۲۰۱۷ کشتی کج را ادامه داد و در نهایت تصمیم گرفت که برای همیشه این ورزش را کنار بگذارد.

علت مرگ

بری وایت روز گذشته بر اثر سکته قلبی در منزلش در سن ۳۶ سالگی درگذشت.

همچنین ببینید

حسین خسرو علی وزیری آیرون شیخ «شیخ آهنین» کشتی کج درگذشت

فیلم ترامپ در کشتی کج و حمله به یک خبرنگار

بیوگرافی جان سینا کشتی کج کار و همسرش

مرگ این کشتی کج کار باعث شد که جنجال زیادی در ورزش کشتی کج به وجود بیاید چرا که گفته می‌شود بر اثر یکی از ضرباتی که قبلاً بر او وارد شده بود دچار حمله قلبی شود اما این در حالیست که بری وایت چند سال کشتی کج را برای همیشه کنار گذاشت دیگر فعالیت حرفه‌ای در این زمینه نداشت.

مادرش اما معتقد است عوارض بیماری کرونا پسرش را به کام مرگ کشانده است.

بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

ادای احترام به فوت بری وایت در لیگ انگلیس

امروز از سری بازی های هفته سوم لیگ برتر انگلستان، دو تیم آرسنال و فولام به مصاف هم رفتند. بعد از استراحت بین دو نیمه و زمانی که بازیکنان برای شروع نیمه دوم به زمین برگشتند، آهنگ ورودی (تم سانگ) بری وایت از بلندگوهای استادیوم امارات لندن پخش شد. جالب است بدانید مالکیت باشگاه فولام که رقیب آرسنال در این دیدار بود، در اختیار تونی خان است. فردی که مالک کمپانی رقیب WWE در دنیای کشتی کچ یعنی AEW نیز به حساب می آید.

این اولین باری نیست که از آهنگ های WWE در بین دو نیمه بازی های آرسنال استفاده می شود. ظاهرا مسئول پخش موسیقی در ورزشگاه امارات یک هوادار سرسخت کشتی کچ است و علاقه شدیدی نیز به پخش تم سانگ تریپل اچ دارد.

محبوبیت در کشتی کج

مرگ بری وات در کشتی جنجال زیادی در این صنعت ایجاد کرد. گفته می شود که او بر اثر ضربه قبلی دچار سکته قلبی شده است. با این حال، بری وایت چند سال قبل از مرگش تصمیم گرفت برای همیشه کشتی را کنار بگذارد و دیگر به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت نکند. مادر بری وایت معتقد است که این عوارض کووید-19 بود که منجر به مرگ پسرش شد.

در مورد محبوبیت بری وایت جالب است که دو تیم آرسنال و فولام در هفته سوم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. در زمان استراحت بین دو نیمه بازی و با بازگشت بازیکنان به زمین در شروع نیمه دوم، آهنگ تم بری وایت از بلندگوهای ورزشگاه امارات لندن پخش شد. جالب است که در این دیدار رقیب آرسنال، مالک باشگاه فولام تونی خان. او همچنین مالک AEW، شرکت رقیب WWE در دنیای کشتی است.

بیوگرافی بری وایت کشتی کج کار +علت مرگ و فوت از زبان مادرش

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *