بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها و عکس

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها و عکس

دکتر زهرا احمدی نژاد کیست

دکتر زهرا احمدی نژاد پزشک متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان امام خمینی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران متولد ۱۳۴۴ در شهرستان الیگودرز استان لرستان بوده که در آبان 1402 خبرهایی مبنی تعلیق تدریس ایشان از دانشگاه به گوش رسید در ادامه به بیوگرافی کامل دکتر زهرا احمدی نژاد و همسر و فرزندان و سوابق او خواهیم پرداخت.

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها و عکس

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد

دکتر زهرا احمدی نژاد در سال 1344 در شهر الیگودرز لرستان به دنیا امده است و متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری میباشد او همچنین متخصص درمان زخم‌های عفونی و دیابتی و زخم بستر و همچنین عفونت‌های مقاربتی و ریوی و دستگاه تنفسی میباشد.

سوابق

دکتر زهرا احمدی‌نژاد بعد از پشت سر گذاشتن دوران مقدماتی تحصیلی در الیگودرز برای گرفتن دیپلم به خرم آباد امد و در سال 1362 موفق شد که وارد دانشگاه تهران شود و در رشته پزشکی به تحصیل بپردازد او از لرستان به تهران نقل مکان کرد و تحصیلات عالیه خود را ادامه داد.

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها و عکس

بعد از این موفق شد دکترای خود را اخذ کند در منطقه مسگرآباد تهران مطبی اجاره کرد و به عنوان پزشک عمومی مشغول به کار شد.

در سال 1372 دوره های دستیاری بیماری های عفونی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز کرد و در سال 1375 این دوره را به پایان رساند و در بیمارستان امام خمینی مشغول به کار شد.

فعالیت ها

زهرا احمدی‌نژاد بعد از انقلاب از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۶۲ تلاش زیادی برای تدریس در مدارس و نهضت سواد آموزی الیگودرز کرده است و در دبیرستان و جهاد سازندگی شهرستان الیگودرز حسابی فعال بود و خدمات زیادی به مردم ارائه کرد.

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها و عکس

به نقل از وبسایت روز الیگودرز: دکتر احمدی نژاد در دوران دانشجوییدر عرصه های اجتماعی و فرهنگی و سیاسی حساب فعال بود در دوران جنگ تحمیلی به مناطق جنگی رفت و سعی کرد که به رزمندگان کمک کند و چند سالی در مناطق جنگی کار طبابت رزمندگان را انجام میدد او از سال ۱۳۷۶ تا کنون به عنوان متخصص بیماری های عفونی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش عفونی بیمارستان امام خمینی مشغول به خدمت می باشد.

همچنین ببینید:

دکتر مهران فریدونی متخصص پزشکی قانونی کیست + حواشیبیوگرافی دکتر فاطمه دهقان نیری پزشک یزدی
بیوگرافی دکتر مژگان صحت رئیس نظام پزشکی کاشانبیوگرافی علیرضا منادی نماینده مجلس تبریز +سوابق

آدرس مطب و شماره تلفن

مطب ایشان واقع در تهران انتهای بلوار کشاورز خیابان دکتر غریب مجتمع بیمارستان امام خمینی است.

مقاله ها و تحقیقات دکتر زهرا احمدی نژاد

دکتر احمدی نژاد علاوه بر طبابت در زمینه پزشکی نیز تحقیقات و پژوهش های زیادی انجام داده است که همگی به زبان فارسی و انگلیسی هستند برخی از کتاب ها او در دانشگاه های مختلف کشور تدریس میشود.

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها و عکس

تعلیق از تدریس

در هفتم آبان 1402 از دانشگاه علوم پزشکی تهران از تدریس تعلیق شد که حواشی زیادی را به همراه داشت و هنوز به این خبر واکنشی نشان نداده است.

نسبت فامیلی با محمود احمدی نژاد

با توجه به تشابه نام خانوادگی این خانم با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان برخی از افراد گمان میکنند که با هم نسبتی دارند در حالی که هیچ نسبتی نداشته و هر کدام اهل یک شهر و استان مجزا هستند.

همسر و فرزندان

درباره همسر و فرزندان و زندگی شخصی دکتر زهرا احمدی نژاد اطلاعاتی در فضای مجازی وجود ندارد.

اگر شما از این پزشک اطلاعات بیشتری دارید میتوانید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید تا به جامع شدن بیوگرافی این پزشک کمک کرده باشید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *