بیوگرافی دکتر زهرا ناظم بکایی رئیس دانشگاه الزهرا کیست +سوابق

بیوگرافی دکتر زهرا ناظم بکایی رئیس دانشگاه الزهرا کیست +سوابق

بیوگرافی دکتر زهرا ناظم بکایی سرپرست دانشگاه الزهرا با سوابق و تحصیلات او را در ادامه بخوانید.

بیوگرافی دکتر زهرا ناظم بکایی

دکتر زهرا ناظم بکایی دانش‌آموخته رشته زیست‌شناسی تکوینی، عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا (س) با مرتبه دانشیاری است و پیش از این رئیس دانشکده علوم زیستی این دانشگاه بوده است.

بیوگرافی دکتر زهرا ناظم بکایی سرپرست دانشگاه الزهرا +سوابق

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در احکامی جداگانه “زهرا ناظم بکایی” را به عنوان سرپرست دانشگاه الزهرا (س) و “سیف‌اله سعدالدین” را به عنوان سرپرست دانشگاه سمنان منصوب کرد.

کتاب مقدار DNA هسته ای در گیاهان دانه دار یکی از آثار مهم ایشان به شمار می آید.

، زهرا ناظم بکایی ، رئیس دانشگاه الزهرا(س) ظهر امروز  در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ، به آخرین وضعیت زمین های ده ونک در دانشگاه الزهرا(س) و سیاست های دانشگاه در این موضوع اشاره کرد و گفت : دانشگاه با هیچ کس اختلافی ندارد و بر اساس اسناد رسمی ثبت شده بخشی از زمین های اطراف دنشگاه متعلق به دولت جمهوری اسلامی است و بهره بردار آن دانشگاه الزهرا است.زهرا ناظم بکایی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

بیوگرافی دکتر زهرا ناظم بکایی رئیس دانشگاه الزهرا کیست +سوابق

وی ادامه داد : از سنوات قبلی افرادی ساکن بودند که هیچ سندی یا برگه ای برحسب اینکه مالکیت آنها را ثابت کند وجود ندارد. طی دوسال این پرونده در دادگاه های جمهوری اسلامی مطرح بود و رای نهایی صادر شده همانی بود که همه آگاه شدید که بهره بردار این زمین ها دانشگاه الزهرا است.

رئیس دانشگاه الزهرا(س) ساکنین فعلی ده ونک را متصرفین غیرقانونی خواند و گفت : برحسب حقی که قانون به دانشگاه الزهرا(س) داده و این اراضی متعلق به 10 هزار دانشجوی در حال تحصیل هستند؛ به همین خاطر هرگونه مانع تراشی در بهره برداری دانشگاه که برای استفاده آن در جهت رفاه دانشجویان خواهد بود؛ در واقع ضایع کردن حق تمامی این دانشجویان است.

ناظم بکائی با اشاره به گودبرداری دانشگاه طی ماه های گذشته خاطرنشان کرد : این گودبرداری در واقع پروژه ای است که در راستای تامین نیاز آموزشی دانشگاه صورت گرفته و هدف از آن احداث مجتمع آزمایشگاهی و تحقیقاتی است و مراحل آن طی شده و در اسفند 1401 کلنگ احداثش به زمین زده شد و تا طی شدن مراحل قانونی و تامین اعتبارات آن سر آخر ، در دو ماه گذشته احداث این مجتمع آغاز شد.

وی گفت : در نظام جمهوری اسلامی ایران هر اقدام عمرانی بر اساس قوانین و مقررات صورت می گیرد ، در خصوص این مجمتع نیز تمامی مراحل قانونی طی شده و ان شاالله اتمام پروژه بین یک تا یک و نیم سال دیگر پایان خواهد یافت.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *