بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +عکس پدر و مادر

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +عکس

بیوگرافی رایان سرلک

رایان سرلک  با نقش کاوه در سریال زیرخاکی در 21 اسفند 1392 در تهران به دنیا امده است تک فرزند خانواده بوده و از همین نظر به شدت مورد حمایت خانواده میباشد پدرش معمار و مادرش معلم شیمی میباشد.

رایان سرلک با توجه به استعداد ذاتی خود در پنج سالگی با حمایت پدر و مادرش در کلاس های بازیگری شرکت کرد و توانست اولین تجربه های خود را در سال ۹۷ بازی در تئاترهای «کاترپیلار» و همچنین «چرا خرس ها دم های کوتاهی دارند » کسب کند

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی و پدر و مادرش +عکس و اینستاگرام

بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی

رایان سرلک از بازیگران نونهال شناخته شده کسورمان میباشد که در سالهای اخیر توانسته عملکرد قابل قبولی را در سینما و تلویزوین کشورمان داشته باشد او با اینکه فیلم ها و سریال های متعددی را بازی کرده است اما بیشتر شهرت و محبوبیتش برای بازی در سریال زیر خاکی در نقش کاوه می باشد رایان سرلک در کنار ژاله صامتی و پژمان جمشیدی در سریال زیرخاکی توانسته محبوبیت فراوانی را کسب کند پودر سریال زیرخاکی که در سه فصل تولید شد و توانست جایگاه مهمی را عرصه بازیگری به دست آورند و بدون شک یکی از بازیگران آینده دار کشورمان می‌باشد چهره بانمک رایانه سرلک و زبان بدن فوق العاده او باعث شده او نسبت به سایر بازیگران هم سن و سال خود متمایز شود در این صفحه بیوگرافی کامل از رایانه سرلک خواهیم پرداخت

به خاطر دابسمش های بامزه و تقلید بازیگران مورد علاقه اش استعدادش کشف شد و با تحقیق پدر و مادر در اردیبهشت ۱۳۹۷ وارد کلاس های بازیگری گردید.

از بازیگران خردسال کشورمان بوده که تا بحال در فیلم‌ها و سریال‌های پر بیننده را بازی کرده است

رایان سرلک بازیگری را خیلی زود آغاز کرده و موفق شده که عملکرد قابل قبولی را داشته باشد

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

سوابق

فیلم سینمایی راند چهارم اولین تجربه هنری او در سینما می باشد

فیلمی که در دی ماه سال ۹۸ تصویربرداری شده و در سال ۱۳۹۹ اکران شده است.

این فیلم توسط آقای علیرضا امینی کارگردانی شده و تهیه کنندگی آن را مرتضی شایسته بر عهده دارد

همچنین ببنیید:

او موفق شد در این کشور بازیگران شناخته شده همچون علی اوجی و آناهیتا درگاهی و پژمان بازغی و الهه حصاری همبازی شود و تجربه بسیار خوبی را در اولین تجربه هنری خود به دست آورد

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی

او در سریال زیر خاکی موفق شد به شهرت فراوانی در بین مخاطبان تلویزیونی برسد

سریالی که در ماه مبارک رمضان بر روی آنتن شبکه اول سیما رفته و بازیگران شناخته و در آن بازی می‌کنند

اولین تجربه تلویزیونی رایان سرلک بوده که در کنار بازیگران شناخته شده و همچنین ژاله صامتی، گوهر خیراندیش، پژمان جمشیدی و ساناز سعیدی ایفای نقش بپردازد و نقش کاوه را بر عهده دارد که فرزند پژمان جمشیدی در ژاله صاممتی است و با شیرین زبانی توانسته مخاطبان تلویزیون را به خود علاقمند کند

بیوگرافی رایان سرلک و پدر و مادرش

این مجموعه تلویزیونی توسط آقای جلیل سامان کارگردانی شده و توسط عکس رضا نصیری نیا تهیه کنندگی شده است

اینستاگرام رایان سرلک:

صفحه اینستاگرام رایان سرلک rayan.sarlak می باشد.

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

بازیگر نقش کاوه در سریال زیر خاکی

سرلک در سال ۹۹ در سریال زیرخاکی در نقش کاوه پسر فریبرز با بازی پژمان جمشیدی و پریچهر با بازی ژاله صامتی حضور دارد و تاکنون بازی و هنرنمایی وی مورد توجه خیلی از بینندگان و مخاطبان این سریال قرار گرفته است.

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

از دیگر آثارش بازی در فیلم سینمایی راند چهارم به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته است که اولین تجربه حضور او در سینما بوده و بسیار نیز بازی قابل قبول و تحسین انگیزی را از خود ارائه داده است. با توجه به درخشش او در این دو اثر باید منتظر آثار او در زمینه سینما و تلویزیون باشیم.

مادر رایان سرلک بازیگر پسر پژمان جمشیدی در سریال زیرخاکی

رایان سرلک با بازی در تئاتر کاترپیلار و اجرا در سالن استاد مشایخی به تئاتر فجر راه پیدا کرد و سپس با بازی در نمایش چرا خرس ها دم های کوتاهی دارند و حضور این نمایش در جشنواره فجر باعث شد که رایان سرلک در معرض دید کارگردان های زیادی قرار بگیرد.

رایان سرلک از بچگی علاقه به بازیگری داشت و توانست خیلی زود پا به عرصه بازیگری بگذارد، این چهره اولین حضور بازیگری اش در سال ۱۳۹۷ و در سن ۵ سالگی با فیلم سینمایی «راند چهارم» به کارگردانی علیرضا امینی بود.

بیوگرافی رایان سرلک بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

رایان سرلک از بچگی علاقه به بازیگری داشت و توانست خیلی زود پا به عرصه بازیگری بگذارد، این چهره اولین حضور بازیگری اش در سال ۱۳۹۷ و در سن ۵ سالگی با فیلم سینمایی «راند چهارم» به کارگردانی علیرضا امینی بود.

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

رایان سرلک درباره علاقه به بازیگری گفت: متولد ۲۱اسفند سال۱۳۹۲ و۶ساله هستم. علاقه به اجرای دابسمش‌های بامزه، تکرار موسیقی برخی خوانندگان، علاقه به دیدن فیلم وتکرار دیالوگ‌های بازیگران در فیلم سینمایی وهمچنین سخنوری در جمع‌ها، خجالتی نبودن باعث شد که استعداد و علاقه ام به بازیگری از سن ۴ سالگی به چشم بیاید.

وی ادامه داد: خانواده ام پس از تحقیق در خصوص کلاس‌های بازیگری کودک و خردسال، اردیبهشت سال ۱۳۹۷ من را در کلاس‌های بازیگری خانم مهرنوش دارا برای آموزش بازیگری ثبت نام کردند. در طی همین کلاس‌ها برای اولین بار با همت و کارگردانی خانم دارا در تئاتر کودک و خردسال از سن ۴تا ۱۲ سال به نام «چرا خرس‌ها دم‌های کوتاهی دارند» و تئاتر «کاترپیلار» بازی کردم.

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +اینستاگرام

سرلک توضیح داد: در این نمایش نقش «سیاه» را بازی کردم. این تئاتر مورد توجه جمع کثیری از هنرمندان سرشناس کشور قرار گرفت و حضور استادانی مانند بهزاد فراهانی، رضا فیاضی، خداویسی، قناد و… دلگرمی خاصی به بچه‌های تئاتر داد و این نمایش به جشنواره تئاتر فجر راه یافت و جایزه کارگردان برتر را از آن خود کرد.

مادر رایان سرلک توضیح داد: رایان در تمام مراحل سخت کار، همکاری می‌کرد و تمام عوامل سازنده این فیلم در پشت صحنه به کودکی‌های او دل میدادند و با او بازی و شیطنت می‌کردند. بار‌ها آقای جمشیدی، آقای حجازی فر، خانم صامتی ویا عوامل پشت صحنه (گریم، لباس، صدا، فیلمبرداری و…) با رایان ساعت‌ها بازی می‌کردند. در بسیاری از سکانس‌ها برای رایان (کاوه) در فیلمنامه نقشی وجود نداشت، اما بازی قابل قبولش باعث شد آقای سامان برایش نقش و دیالوگ اضافه کنند تا رایان با نقشش زندگی کند. رایان در کنار خانم صامتی و آقای جمشیدی آموزش هم دید، دور خوانی‌های قبل از ضبط، بسیار دیدنی بود و اینطور شد که با تلاش و همکاری گروه مهربان و بزرگ سریال «زیر خاکی» این اثر جذاب خلق شد.

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +عکس و اینستاگرام بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +عکس و اینستاگرام

سریال زیرخاکی یکی از موفق‌ترین عناوین سیمای ملی در چند سال اخیر لقب می‌گیرد که تا پیش از تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۱ دو فصل از آن منتشر شده بود. فصل نخست سریال زیرخاکی به عنوان سریال ماه رمضان شبکه یک در سال ۱۳۹۹ پخش شد. بینندگان تلویزیون از این سریال تلویزیونی استقبال کردند و منتقدان هم آن را عنوانی دوست‌داشتنی و منحصر به فرد دانستند. محبوبیت این سریال به حدی زیاد شد که جلیل سامان به عنوان کارگردان این سریال چراغ سبز شبکه یک برای ساخت فصل دوم را دریافت کرد.

فصل دوم سریال زیرخاکی در خرداد سال ۱۴۰۰ پخش شد و محبوبیت دوچندانی پیدا کرد. پرداخت جذاب سریال به شخصیت‌های دوست‌داشتنی‌اش و خرده‌داستان‌هایی که در دل داستان اصلی ایجاد می‌شد این حس را به بیننده سیمای ملی [که در سال‌های اخیر در حسرت تماشای یک سریال باارزش مانده بود] منتقل می‌کرد که بالاخره با عنوانی جذاب مواجه شده است. بنابراین ساخت فصل سوم سریال هم با سرعت آغاز شد.

در نهایت سریال زیرخاکی ۳ به عنوان یکی از ۴ سریال نوروزی ۱۴۰۱ تلویزیون از شبکه یک سیما پخش شد اما به نظر می‌رسد که نتوانسته به اندازه دو فصل قبلی مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد.

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +عکس و اینستاگرام بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی +عکس و اینستاگرام

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. عشق منی رایان جان امیدوارم بدرخشی تو زیرخاکی نقشت رو خیلی دوست دارم 😍😍😘😍😍😍😍😘😍😍💜💜💜💜💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚❤❤❤❤❤❤

  2. سلام من اهل فضای مجازی نبستم وطریقه تماس یاارسال پیام درصفحات اینستاگرام برای دیگران نمیدانم امادوست دارم ازاین طریق به بازیگرموردعلاقه ام خانم ژاله صامت پیشاپیش تولدشونوتبریک بگم وآرزوی سلامتی داشته یاشم

  3. چه بچه مغروری مامانش خیلی بد تیپ 🙄

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *