بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش و پیج اصلی اینستاگرام ریکاردو ساپینتو و سوابق او را در این صفحه بخوانید.

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو

وی فعالیت سر مربیگری را در سال ۲۰۱۲ با نیمکت تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون شروع نمود و فعالیت در باشگاه های دیگر پرتقالی از قبیل: براگا،مورینزه وبلننسز را نیز در پرونده خود به ثبت رسانیده است.

الفتح عربستان، ستاره سرخ صربستان، استاندارد لیژ بلژیک، گازی انتپ ترکیه و…. سایر تیم‌های می باشد، که پینتو در آن فعالیت نموده است.

ریکاردو ساپینتو فصل پیش در لیگ پرتغال و تیم موریرنیزه فعال بوده است و توسط بازیکن های اهل ایرانی مشغول به کار در این کشور از قبیل: مهدی طارمی، علی علیپور، پیام نیازمند و…. فوتبال کشور را می شناسد.

ولی در ۹۸ و پس از کنار رفتن لیکنز از تیم تراکتور تبریز، مباحثی درباره حاضر شدن پینتو روی نیمکت تراکتور تبریز نیز گفته شده بود که این چهره در پایان تصمیم گرفت پا به کشور ایران نگذارد.

باشگاه استقلال برای منصوب هدایتگر تازه دنبال یکی از هم وطن های کارلوس کی روش رفت و احتمالاً ریکاردو مانوئل سیلوا را به عنوان جانشین آقای مجیدی منصوب نماید.

عکس ریکاردو ساپینتو و همسر و دخترانش

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش +عکس و اینستاگرام

طی گزارشی، باشگاه استقلال پس از کناره گیری فرهاد مجیدی از مربی تیم استقلال هنوز نتوانسته سرمربی تازه ای را اختیار نماید.

تیم استقلال نفرات گوناگونی برای مذاکره زیر نظر دارد و اقدام هایی نیز صورت داد، ولی این مذاکره ها هنوز به‌طور جدی به هیچ نتایجی دست پیدا نکرده است.

نخستین و رسمی ترین فرد موردنظر تیم استقلال جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد بود، که ایشان به این درخواست جواب منفی داد.

آقای مصطفی آجرلو مدیرعامل تیم استقلال در ادامه مذاکره ها با الکس نوری هدایت‌گر دورگه ایرانی، آلمانی صورت داد که این مذاکره ها نیز نتایجی در بر نداشت ونوری درخواست های باشگاه را نپذیرفت.

به موازات این اقدام‌ها، استقلالی‌ها دنبال نفرات خارجی نیز رفتند تا در نیاز به نیمکت فصل آتی تیم استقلال را به دست هدایتگر خارجی بدهند.

یکی از این هدایتگران، ریکارد و مانوئل آندراده ، یکی از بازیکن های تیم ملی پرتغال می‌باشد، که در کشورهای گوناگون سابقه مربیگری نیز دارد.

عکس ریکاردو ساپینتو و همسرش

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش +عکس و اینستاگرام

سوابق

ریکاردو فعالیت مربیگری را در سال ۲۰۱۲ با نیمکت تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون شروع نمود و فعالیت در باشگاههای سایر پرتغالی از قبیل : براگا، موریرنیزه و بلننسز را نیز در پرونده خود نیز دارد.
الفتح عربستان، ستاره سرخ صربستان، استاندارد لیژ بلژیک، گازی انتپ ترکیه و…. سایر تیم هایی می باشند، که پینتو در آن فعالیت نموده است.

ریکاردو فصل پیش مربیگری در لیگ پرتغال و تیم موریرنیزه را عهده‌دار بوده است و توسط بازیکن های اهل ایرانی در این کشور از قبیل :مهدی طارمی، علی علیپور، پیام نیازمند و…… فوتبال ایران را کاملاً می شناسد.

ولی در سال ۹۸ و پس از کنار رفتن لیکنز از تیم تراکتور تبریز مباحثی درباره حاضر شدن پینتو روی نیمکت تراکتور تبریز نیز بیان شده بود، که این چهره در پایان تصمیم گرفت به کشور ایران نیاید.

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش +عکس و اینستاگرام

سقوط، آخرین نتایج ساپینتو

این چهره پرتغالی اکنون نزدیکترین شخص به نیمکت استقلال می باشد.
برای هواداران فوتبال اسم آشنایی می‌باشد، وی مهاجم تیم پرتغال در دهه ۹۰ میلادی که بیشتر آن دوران بازی اش را در باشگاه اسپورتینگ لیسبون سپری نموده است.

✅ همچنین ببینید بیوگرافی ارطغرل ساغلام سرمربی تراکتور 

حاضر شدن در هشت کشور در ده سال!

ساپینتو از سال ٩١ به عنوان سرمربی فعالیتش را آغاز نمود و در ۱۰ سال اخیر به مراتب تیم تعویض نموده است.

اسپورتینگ لیسبون، ستاره سرخ بلگراد، او. اف. ای یونان، آرتیموتوس یونان، استاندارد لیژ، لژیا ورشو، براگا پرتغال، واسکودوگاما برزیل، غازی عینتاب ترکیه وموریرنسه پرتقال از قبیل تیم‌هایی هستند، که ایشان در این مدت فعالیت نموده است.

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش و فرزندان +اینستاگرام

باخت به همراه موریرنسه

موریرنسه آخرین تیم ایشان محسوب می شود، که به همراهی آن به دسته یک پرتقال در فصل قبل سقوط نمود.

 

بررسی پرونده ساپینتو نمایانگر این می‌باشد که وی در بیشتر باشگاه های خود بازی بد ویا خوبی داشته است و نتوانسته در هیچ تیمی مدت طولانی را تجارب نماید.

استقلال بعد از جواب منفی جواد نکونام و همچنین الکس نوری و چند گزینه ای دیگر اکنون به ریکاردو خیلی نزدیک می باشد.
یک گزینه که عملکرد ایشان شک های بسیاری در مورد وی ایجاد کرده است.

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و همسرش و دخترش +اینستاگرام

فقط افتخار ریکاردو در زمان مربیگری قهرمانی در جام حذفی بلژیک می‌باشد.
این چهره با ۴۹ سال سن چند سال گذشته در بیشتر تیم های خود موفق نشد عملکرد خوبی داشته باشد و بعد از چند ماه به اجبار تیمش را عوض می نمود.

سرمربی جدید استقلال

تیم فوتبال استقلال تهران، پس از انجام مذاکرات و توافق‌نهایی، عصر امروز رسماً «ریکاردو ساپینتوی» پرتغالی را به‌عنوان سرمربی تیمش و جانشین فرهاد مجیدی به هواداران قهرمان ایران معرفی کرد.

ساپینتو با قراردادی به‌مدت دو فصل که سال دوم مشروط به توافق مجدد است، هدایت آبی‌پوشان پایتخت را برعهده گرفت. او قرار است دو دستیار خارجی همراه خود را به استقلال بیاورد و یک دستیار ایرانی نیز برای حضور در کادر فنی‌اش انتخاب کند.

✅ همچنین ببینید بیوگرافی فرهاد کاظمی مربی فوتبال

ریکاردو یکی از نفرات شاخص سرمربیگری تیم استقلال در سال های پایانی بازی خودش یک فصل با کریس رونالدو اسطوره جوان آن ایام تیم شناخته شده پرتقال همبازی بوده است.

بیوگرافی ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال و دخترش و فرزندان +عکس اینستاگرام

در فصل ۲۰۰۳ _۲۰۰۲ و فقط سالی که رونالدو در تیم بزرگسالان های اسپورتینگ لیسبون توپ می‌زده، ریکاردو به عنوان کاپیتان این تیم فعال بوده است.

عکس های بسیار جالبی از هم بازی بودن با رونالدو و ریکاردو در شبکه های اجتماعی می باشد، که در نوع خود بسیار جالب می باشد.

رونالدو پس از آن فصل به منچستریونایتد ملحق شد و گام در مسیر پر پیچ و خم خود در دنیای فوتبال نهاد.

آمار کلی ریکاردو ساپینتو در زمان مربیگری

۲۸۷ بازی
۱۲۴ برد
۷۰ مساوی
۹۳ باخت
میانگین ۱.۵۴ امتیاز

یک نظر

  1. بی‌شعور ها پس کو دخترو همسرساپینتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.