بیوگرافی سامان غنائمی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق

بیوگرافی سامان غنائمی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق

بیوگرافی سامان غنائمی

سامان غنائمی بازیگر و کارگردان متولد 1368 در تهران است او در فیلم های “وانتافه” و “دیدن این فیلم جرم است” و سریال “برف بی صدا می بارد” بازی کرده است.

در بیوگرافی سامان غنائمی آمده است او در عرصه کارگردانی نیز تجربه دارد و چندین نمایش را در تئاتر  و چند فیلم کوتاه را کارگردانی کرده است از جمله آثار او می توان اشاره کرد به: نفرس، سیخفیل، به همین سادگی، اژدها لازم می شود و…

بیوگرافی سامان غنائمی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق

بازی در فیلم وانتافه

سامان غنائمی در فیلم وانتافه بازی کرده است و نقش سامان را بازی کرد وانتافه محصول خانه تولیدات جوان است که با مجری طرحی باشگاه فیلم سوره تولید شده و یک طنز اجتماعی است که نگاهی به مشکلات اقتصادی و گرانی‌های اخیر دارد. محمد حسین امانی کارگردان این فیلم و محمدجواد موحد تهیه‌کننده آن می باشند. داستان این فیلم طنز را هم محسن ملکی طراحی کرده و مهدی طاهر به رشته تحریر درآورده است.

بیوگرافی سامان غنائمی بازیگر و همسرش +عکس و سوابق

سامان غنائمی در فیلم دیدن این فیلم جرم است

سامان غنائمی در فیلم دیدن این فیلم جرم است یکی از بازی های خوب خود را به نمایش گذاشت.

«دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان فیلمی با نقد‌های سیاسی‌ست که نخستین‌بار در جشنواره سال ۹۷ به نمایش درآمد. و درحالی که چندین بار خبر از اکران آن به گوش رسید در نهایت پس از یکسال توقیف از امروز ۱۶ دی‌ماه اکرانش را در سراسر کشور آغاز کرده‌ است و پیش‌بینی می‌شود با استقبال خوبی همراه شود.

سامان غنائمی در برف بی صدا می بارد

سامان غنائمی در تلویزیون نیز بازی کرده است سریال برف بی صدا می بارد شاخص ترین آثار او میباشد.

برف بی صدا می‌بارد یک مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر درام اجتماعی است که به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی بر اساس آخرین نوشته مسعود بهبهانی‌نیا ساخته شده‌است. این مجموعه قصه تلاش‌های یک دشمن قدیمی برای برهم زدن اتحاد یک خانواده اصیل ایرانی را در سه دهه مختلف ۱۳۶۰، ۱۳۷۰ و ۱۳۹۰ روایت می‌کند.

همسر و فرزندان

درباره زندگی شخصی سامان غنائمی اطلاعاتی وجود ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *