بیوگرافی سردار ابوالفضل پوربافرانی کیست +علت فوت

بیوگرافی سردار ابوالفضل پوربافرانی کیست +علت فوت

بیوگرافی سردار ابوالفضل پوربافرانی

حاج ابوالفضل پوربافرانی یکی از جانبازان دفاع مقدس بوده که به عنوان فرمانده لشکر ۱۰ سیدالشهداء (ع) و مداح با اخلاص اهل‌بیت (ع) شناخته میشود ایشان در جبهه دچار مجروحیت گاز شیمایی شد و متاسقانه بعد از گذشت سالها مبارزه با این بیماری درگذشت و به شهادت رسید.

حاج ابوالفضل پوربافرانی سالهای زیادی برای درمان اقدام کرد اما به دلیل عمیق بوده مجروحیت او و مسمومیت اش به گاز های شیمیایی در نهایت به شهادت رسید.

بیوگرافی سردار ابوالفضل پوربافرانی کیست +علت فوت

مراسم تشییع

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر این پیشکسوت دفاع مقدس، فردا (یک‌شنبه) ساعت ۹:۳۰ صبح از مقابل مقبرةالشهداء شهرک شهید محلاتی و سپس ساعت ۱۱ صبح از مقابل مسجد امام جعفر صادق (ع) واقع در خیابان قزوین، امامزاده حسن (ع) به سمت بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

همچنین مراسم بزرگداشت سومین روز درگذشت این ذاکر اهل‌بیت (ع)، روز سه‌شنبه (هفتم فروردین) از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ در مسجد امام خمینی (ره) واقع در شهرک شهید محلاتی و مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت مرحوم نیز از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ در مسجد امام جعفر صادق (ع) واقع در امامزاده حسن (ع)، خیابان شهید صبوری برگزار خواهد شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *