بیوگرافی سولماز آقمقانی بازیگر و همسرش علی خیامی + عکس

بیوگرافی سولماز آقمقانی بازیگر و همسرش علی خیامی + عکس

بیوگرافی سولماز آقمقانی

سولماز آقمقانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد 14 خرداد سال 1363 در شهر تهران است. در آثاری همچون سریال تلویزیونی «سه در چهار»، سریال تلویزیونی «همچون سرو» و سریال تلویزیونی «ما فرشته نیستیم» فعالیت داشته است.

سولماز آقمقانی با علی خیامی از بازیگران تازه کار سینما و تلویزیون ازدواج کرده و در محافل گوناگون با هم هستند، این خبر بطور رسمی تایید نشده است.

تصاویر سولماز آقمقانی

سولماز آقمقانی کیست و اهل کجاست

سولماز آقمقانی زاده ١۵ خرداد ماه سال ۱۳۶۳ در تهران میباشد.

او بازیگر جوان و با استعداد کشورمان نیز است.

بیوگرافی سولماز آقمقانی بازیگر و همسرش

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس از دانشگاه هنر می‌باشد.
خانم سولماز اقمقانی می‌گوید: بازیگری تنها شغل اصلی من نیست.

فعالیت سولماز آقمقانی

وی فعالیتش را با گذراندن در کلاس‌های بازیگری و دریافت مدرک بازیگری به طور حرفه ای آغاز نموده او نخستین بار وقتی که ۱۶ سال بیشتر نداشت در سال ۷۹ در فیلم مسافر بازی کرده است.

عکس سولماز آقمقانی

 

وی شباهت بسیاری به خانم نیکی کریمی دارد، سولماز آقمقانی بیان می‌کند: وقتی در دوره راهنمای تحصیل می‌کردم فیلم سینمایی عروس که خانم نیکی کریمی در آن بازی کرده بود از تلویزیون پخش شد، همه‌ی دوستان و فامیل که فیلم را دیده بودند به من می گفتند که چهره ام شباهت بسیاری با نیکی کریمی دارد و همان حرف باعث شد تا به بازیگری علاقه پیدا کنم.

بیوگرافی سولماز آقمقانی بازیگر و همسرش علی خیامی + عکس و اینستاگرامهمسر و فرزند

سولماز آقمقانی با آقای علی خیامی هنرمندتازه کار سینما و تلویزیون ازدواج نموده و در محافل مختلف با یکدیگر نیز هستند. البته این خبر به صورت رسمی هنوز تایید نشده است.

خانم سولماز اقمقانی بیان می‌کند که به همراه یکی از دوست هایم یک شرکت عمرانی برای خودم دارم و به جای بازیگری کارهای بیزینسی هم انجام می‌دهم به خاطر اینکه کار در سینما، تلویزیون کم شده من هم مجبور به شغل دوم شده‌ام.

بیوگرافی سولماز آقمقانی بازیگر و همسرش علی خیامی و پسرش +عکس و تصاویر
او می‌گوید که در این روزها افرادی که به من پیشنهاد بازی در فیلم های شان را می دهند تقاضای آوردن سرمایه‌گذار به کارشان را دارند و تقریباً می‌گویند که کمبود بودجه دارند و درخواست می‌کند که برایشان مجانی بازی کنم.
نباید ساختن سریال ها برای پر کردن ساعت پخش شود،توجه به کیفیت و استفاده از هنرمندان واقعی خیلی مهم می باشد .
من خیلی وقت است که از کار گوشه گیری کرده ام به خاطر اینکه خیلی از کسانی که تازه وارد این حرفه شده اند را نمی‌شناسم.

عکس جدید سولماز آقمقانی بازیگر قبل از عمل
سولماز آقمقانی تا به حال در فیلم‌هایی از جمله
مسافر
زایر سرای ممتاز
کلانتر
وفا
سرنوشت
دیدار
سه در چهار
مادرزن سلام
بی اجازه ایفای نقش کرده است.
او در سریال های تلویزیونی
راه شب
روزگار غریب
ما فرشته نیستیم
تعطیلات رویایی نیز بازی کرده است.

سوابق

سولماز آقمقانی در سال 1387 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم سولماز آقمقانی در این سال، بازیگری در سریال سه در چهار به کارگردانی مجید صالحی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی سولماز آقمقانی بازی در سریال سه در چهار بوده است. سولماز آقمقانی سال 1387 سریال سه در چهار نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با مجید صالحی همکاری داشته است. سولماز آقمقانی توانست با بازی در سریال سه در چهار تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر محمد کاسبی، علی صادقی، مهران رجبی و نادیا دلدار گلچین بر تجارب او افزود.

سولماز آقمقانی علاوه‌بر سریال سه در چهار، سال 1393 در سریال ما فرشته نیستیم نیز بازی کرده است. سولماز آقمقانی این‌بار با فلورا سام یعنی کارگردان سریال ما فرشته نیستیم و هنرمندانی چون محمدرضا شریفی‌نیا، علی صادقی، برزو ارجمند و گوهر خیراندیش همکاری داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *