بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست و ماجرای شهادت در کرج +عکس

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست و ماجرای شهادت در کرج +عکس

شهید روح الله عجمیان کیست بیوگرافی و ماجرای شهادت و عکس تصاویر این شهید را در این صفحه بخوانید.

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان

روح‌ الله عجمیان متولد ۲۰ بهمن ۱۳۷۴ در کرج بوده و ۱۲ سال سابقه عضویت در بسیج را داشت او سالها در حوزه ۴۱۷ شهدای کمالشهر فعالیت تمام وقت داشت تنها بسیجی بوده که در این حادثه در محله کمالشهر جانش را از دست داد و به شهادت رسید.

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست و ماجرای شهادت در کرج +عکس

روح الله عجمیان از شهدای مدافع امنیت و وطن بوده که در دوازدهم آبان ۱۴۰۱ در اغتشاشات به شهادت رسید تعدادی از اراذل و اوباش در این اغتشاشات به حمله کرده و بعد از پاره کردن لباس هایش در نهایت گلوی او را بریدند و به شهادت رساندند.

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست و ماجرای شهادت در کرج +عکس

ماجرای شهادت

در ۱۲ آبان ماه بود که در حوالی بهشت سکینه کرج تعدادی از اراذل و اوباش و اغتشاشگران اقدام به تجمع و شعار و غیر اخلاقی سر می‌دادند و مزاحمتی برای مردم ایجاد کرده بودند آنها با بستن مسیرهای عبور و مرور خودروها جلوگیری می‌کردند.

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست و ماجرای شهادت در کرج +عکس

همچنین ببینید:

بیوگرافی آرمان علی وردی و شهادت طلبه بسیجی با شکنجه

فیلم کامل لحظه شکنجه و شهادت شهید آرمان علی وردی 

روح‌الله عجمیان به همراه گروهی از بسیجی ها برای مقابله با این اغتشاشگران در محل حضور پیدا کردند که متاسفانه شهید عجمیان به دست اغتشاشگران افتاده و ضربات متعدد چاقو به کمرش به شهادت رساندند  یکی از دوستان شهید بسیجی می‌گوید که روح الله در محاصره اغتشاشگران قرار گرفت و سپس او را مورد شکنجه قرار دادند و سپس با ضربات چاقو به کمرش شهید کردند.

تحقیقات میدانی نشان میدهد که شهید عجمیان در بلوار بهشت سکینه کمالشهر به شهادت رسیده است سردار علیرضا حیدری نیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی در این باره می گوید مطمئناً قاتلان را دستگیر خواهیم کرد او در دیدار با خانواده این شهید گفت لقمه حلال شما باعث شد که این جوان انقلابی باید بیاید و در راه انقلاب و نظام به شهادت برسد.

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست و ماجرای شهادت در کرج +عکس

مادر شهید روح‌الله عجیمیان میگوید:

مادر شهید روح‌الله نیز در گفت‌وگو با سردار حیدرنیا ضمن ابراز انزجار و خشم خود از اغتشاشگران و داعشی‌های وطنی بیان کرد: «سید روح‌الله آرزوی شهادت داشت و همواره دوست داشت به عنوان مدافع حرم، پای در سرزمین شام بگذارد و از حریم و حرم آل‌الله دفاع کند. اما تقدیر به گونه‌ای رقم خورد که به دست آشوبگران داخل کشور به شهادت برسد.»

مادر این شهید ادامه داد: «وقتی پسرم تصاویر شهدا را می‌دید، گریه می‌کرد و می‌گفت: این بندگان خدا چه گناهی کردند که خون آن‌ها اینگونه به ناحق ریخته می‌شود؟»

همچنین ببنیید:

بیوگرافی بسیجی شهید مجید یوسفی و فیلم لحظه شهادت

برادر شهید نیز در این گفت‌وگو تصریح کرد: «سید شور حسینی داشت. آن زمان که داعشی‌ها در سوریه بودند علاقه داشت تا به عنوان مدافع حرم با آن‌ها بجنگد. اما قسمت او نشد و خدا خواست که مدافع وطن شود.»

وی خطاب به قاتلان برادرش گفت: «اگر این اشرار، سید ما را به شهادت رساندند، او سه برادر دیگر دارد و ما اجازه نمی‌دهیم که نه خون او و نه خون هیچکدام از شهدا پایمال شود.»

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

 1. شهیده گمنام

  شهیدی که قبل از شهادت شهید بود
  گمنام بود و گمنام ماند
  مظلوم بود و مظلوم ماند
  به آرزویش رسید
  التماس دعا
  # مماشات -بی-مماشات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *