بیوگرافی عبدالوارث کریمی شناگر افغانستان کیست و چرا غرق شد

بیوگرافی عبدالوارث کریمی شناگر افغانستان کیست و چرا غرق شد

عبدالوارث کریمی کیست

عبدالوارث کریمی یکی از شناگران افغانستان بوده که از اعضای طالبان به شمار می‌آید او شنا را به صورت تجربی آموخته است و بیشتر به عنوان یک نظامی در طالبان فعالیت می‌کرد درباره عبدالوارث کریمی گفته می‌شود که این شخص فرزند یکی از مسئولان طالبان بوده که علاقه زیادی به شنا دارد اما به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت نکرده است.

بیوگرافی عبدالوارث کریمی شناگر افغانستان کیست و چرا غرق شد

بیوگرافی

عبدالوارث کریمی شناگر افغان است پدرش یکی از مسئولان طالبان بوده که بسیار افراطی میباشد عبدالوارث شنا را به صورت حرفه ای کار نکرده است و به شکل تجربی آن را فرا گرفته است و هیچگونه رزومه ای در این رشته ورزشی ندارد.

غرق شدن در مسابقات جهانی

یکی از حواشی که برای عبدالوارث کریمی به وجود آمد مربوط به مسابقات دانشگاه‌های جهان در روسیه بود که در مسابقه ۵۰ متر شنای پروانه شرکت کرد اما علاوه بر اینکه نتوانست امتیازی را به دست آورد بلکه در استخر محل برگزاری غرق شد که توسط غریق نجات‌های محل برگزاری از آب بیرون کشیده شد .

این اتفاق تا مدتی سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

همچنین ببینید

بیوگرای حورا سادات یوتیوبر افغانستان

طالبان سعی کرده که برای رسمیت بخشیدن به فعالیت‌های خود در رشته‌های ورزشی نیز شرکت کننده‌هایی را برای مسابقات جهانی اعزام کند اما فیلتر حضور برای این مسابقات فقط برای کسانی امکان‌پذیر است که از اعضای طالبان باشد.

بعد از حضور طالبان در افغانستان بسیاری از ورزشکاران این کشور به کشورهای دیگر پناهنده شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *