بیوگرافی فائزه علوی عروسک گردان جناب خان خندوانه + عکس غیر اخلاقی

بیوگرافی فائزه علوی بازیگر خندوانه و مهاجرت و کشف حجاب را در ادامه در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی فائزه علوی بازیگر خندوانه

فائزه علوی بازیگر ایرانی و عروسک گردان در هشتم اسفند 1364 در قزوین به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته تئاتر عروسکی در مقطع فوق لیسانس است .

بیوگرافی فائزه علوی بازیگر خندوانه

عکس اینستاگرام فائزه علوی

از شاخص ترین نقش های او حضور و بازی در برنامه خندوانه است.
یک خواهر و یک برادر دارد و پدرش آقای علوی فردی ادبی و ادبیات دوست بوده و شاعر می باشد.
فائزه کارش را در عرصه بازیگری از دوران مدرسه شروع کرده و با شرکت در برنامه های فوق برنامه و فرهنگی مدرسه یکی از نمایش دهندگان تاتر مدارس بود.

عکس فائزه علوی و رامبد جوان

بیوگرافی فائزه علوی عروسک گردان جناب خان + تصاویر غیر اخلاقی

اینستاگرام فائزه علوی

در چندین نمایش و تاتر ایفای نقش کرده ، اما اولین حضور حرفه او نقش کوتاهی در فیلم وقايع نگارى يک ذهن رويا زده در سال ۸۵ بود .
او همچنین بعنوان عروسک گردان نیز در نمایش های تئاتری فعالیت و در اوایل ساخت و نمایش برنامه خندوانه و تولد جناب خان ، علوی یکی از عروسک گردانان جناب خان بود است.

بیوگرافی فائزه علوی عروسک گردان جناب خان + تصاویر غیر اخلاقی

عکس بی حجاب و غیر اخلاقی فائزه علوی

از جمله بازی بعدی او سریال گذر از رنج ها در سال ۹۱ و سریال در قصه ها در سال ۹۵ و فیلم های سینمای گلدن تایم و مفت آباد سال و همچنین فیلم سینمایی ایتالیا ایتالیا می توان اشاره کرد .

بیوگرافی فائزه علوی عروسک گردان جناب خان + تصاویر غیر اخلاقی

عکس بی حجاب فائزه علوی

این بازیگر بسیار در اوایل دهه نود پر کار بوده و علاوه بر بازیگری در کارگردانی و ساخت فیلم کوتاه نیز فعالیت داشته ، اما هیچوقت به شهرت نرسیده و دیده نشد.

بیوگرافی فائزه علوی بازیگر خندوانه

عکس فائزه علوی بازیگر خندوانه

او در زمان بازیگری گمنام بوده و به چهره مطرح سینما تبدیل نشد و تنها در زمان بازی در خندوانه مدتی بازی او دیده شد ، اما خیلی زود فراموش شد .

بیوگرافی فائزه علوی عروسک گردان جناب خان + تصاویر غیر اخلاقی

کشف حجاب و عکس بی حجاب فائزه علوی

علوی در سال ۹۶ از ایران مهاجرت کرد و بعد از مدتی نیز عکس های بی حجاب خود را منتشر کرد.
وی به کشور استرالیا مهاجرت کرده و بعد از مدتی در دفتر مجله مهرگان چاپ لندن مشغول بکار شد و با بخش نقد فیلم و عکاسی فعالیت می کند .
او چندین عکس نامتعارف و غیر اخلاقی نیز منتشر کرده است.

از بازی در تئاتر تا حضور در فیلم کوتاه :

فایزه علوی کارش را از تئاتر و در سنین نوجوانی آغاز نمود. زمانی که ۱۴ سال بیشتر نداشت در نمایشی به نام تصویر دوریان گری به روی صحنه رفت و این کار اولین فعالیت جدی بازیگری وی بود. همچنین در سن ۲۱ سالگی نیز در یک فیلم کوتاه نقش آفرینی نمود. نام این فیلم وقایع نگاری یک ذهن رویا زده بود و در سال ۱۳۸۵ تولید شد.

حضور در تلویزیون :

فایزه علوی با نقش آفرینی در سریال گذر از رنج ها در قاب تلویزیون دیده شد. این سریال را در سال ۱۳۹۳، فریدون حسن پور کارگردانی نمود و مانند بیشتر فیلمهای فریدون حسن پور، لوکیشن فیلم در گیلان بود. گذر از رنج ها زندگی زنی به نام دنیا را از تولد تا مرگ به تصویر میکشد و از گذر این روایت، به وقایع مهم تاریخی کشور نیز اشارات کوتاهی دارد. در این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی همچون پژمان بازغی، ماه چهره خلیلی و بابک حمیدیان نیز حضور داشتند. فائزه علوی نیز حضور کوتاهی در فیلم داشت. در قصه ها، دیگر فیلم تلویزیونی بود که او در آن به ایفای نقش پرداخت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *