بیوگرافی فاطمه محمد بیگی نماینده مجلس قزوین +عکس و سوابق

بیوگرافی فاطمه محمد بیگی نماینده مجلس

فاطمه محمدبیگی نماینده مجلس قزوین و آبیک و الوند متولد ۱۱ خرداد ۱۳۶۰ در قزوین بوده و پزشک عمومی و استاد دانشگاه است .

او همچنین دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه کمیسیون است.

بیوگرافی فاطمه محمد بیگی نماینده مجلس قزوین +عکس و سوابق

او در دوره یازدهم انتخابات مجلس در ۲ اسفند ۱۳۹۸ با کسب ۱۰۸ هزار و ۹۲۴ رای به عنوان نماینده اول استان انتخاب گردد و به مجلس راه یابد و در دوره دوازدهم انتخابات مجلس در اسفند 1402 نیز با کسب ۵۲۷۵۶ رای از حوزه انتخابیه حوزه انتخابیه قزوین، آبیک، الوند از استان قزوین به عنوان نماینده دوم استان انتخاب گردد و به مجلس راه یافت.

بیوگرافی فاطمه محمد بیگی نماینده مجلس قزوین +عکس و سوابق

حواشی

او در یک مصاحبه گفته بود اجازه نمیدهم فرزندانم وارد فضای اندروید شود! این در حالیست که اندروید سیستم عامل است!

«فاطمه محمدبیگی» نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت:

ما در حوزه فضای مجازی ۱۰ سال از تمام دنیا عقب‌تریم.

به گزارش اسپادانا خبر، او در گفتگو با روزنامه اینترنتی فراز ادامه داد: امروز هر اتفاقی در فضای مجازی می‌افتد اما سر و سامانی ندارد. ما در حوزه فضای کسب و کار در فضای مجازی برای حمایت از مشاغل اینترنتی، افزایش تراکنش‌ها و معرفی محصولات‌مان هیچ قانون مدونی نداریم در صورتی که اگر قوانین خوبی در حوزه فضای مجازی وجود داشته باشد حدود ۳ الی ۵ میلیون شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد. مورد دیگر، صیانت از حقوق کابران فضای مجازی است.

بیوگرافی فاطمه محمد بیگی نماینده مجلس قزوین +عکس و سوابق

تولیدکنندگان محتوا در فضای مجازی در کشورهای دیگر می‌توانند از طریق مالکیت معنوی بر محتوای تولیدشده، درآمدزایی کنند. ما در این فضا هیچ قانونی نداریم و هیچ فرایندی برای دفاع حقوق خالقین محتوا و فعالین فضای مجازی وجود ندارد. مریم ایمانیه همین، یک نوع بی‌سروسامانی و ناهنجاری را به وجود آورده است. امروز ایران به چند کشور دیگر که در حوزه سایبری حرفی برای گفتن دارند پول تزریق می‌کند. اگر بتوانیم اینترنت ملی را فعال کرده و با سرورهای داخلی‌ خودمان پیام‌ها را رد و بدل کنیم هم سرعت اینترنت افزایش می‌یابد و هم هزینه بهره‌مندی از اینترنت را از یک‌صدم تا یک‌دویستم برای مردم کاهش می‌دهد. بحث کسانی که می‌‌خواهند ارتباطات جهانی داشته باشند نیز جداست.

نامه عجیب فاطمه محمدبیگی به فرماندار قزوین

نماینده‌ قزوین در نامه‌ای به فرماندار نوشته: هر کس در برگه‌ی رأی نوشت «خانم دکتر»، منظورش من هستم. نامزد انتخابات در قزوین، نامه‌ای عجیب به فرمانداری نوشت. به گزارش فرارو؛ فاطمه محمدبیگی نماینده‌ قزوین در نامه‌ای به فرماندار نوشته: هر کس در برگه‌ی رأی نوشت «خانم دکتر»، منظورش من هستم.

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا