بیوگرافی فرهاد یزدان ستا زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

بیوگرافی فرهاد یزدان ستا زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

بیوگرافی فرهاد یزدان ستا قسمت ۳ فصل ۵ زندگی پس از زندگی چهارشنبه 23 اسفند 1402 را در این صفحه از بیوگرافی مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی فرهاد یزدان ستا تجربه گر مرگ کیست

فرهاد یزدان ستا متولد 1349 بوده که در شغل بتن ریزی با کامیون فعالیت میکند او میگوید وضعیت شغلی او را به گونه است که مجبور است ساعت 4 صبح از خانه بیرون برود و تا زمانی که بتن در مخلوط کن کامیون وجود دارد باید در محل کارش بماند و گاهی تا 48 ساعت زمان میبرد که او در محل کار حضور داشته باشد و فشار کاری زیادی را متحمل میشد.

بیوگرافی فرهاد یزدان ستا زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

تجربه مرگ

فرهاد یزدان ستا میگوید که در مشکلات قلبی داشته و گاه گاهی قفسه سینه اش تیر میکشیده است و هر زمان میخواسته به دکتر برود کاری برایش پیش می امده مراجعه به پزشک را عقب می انداخته است تا اینکه یک روز دچار ایست قلبی میشود و روح از بدنش جدا شده و عالم برزخ را مشاهده میکند.

حضور در برنامه زندگی پس از زندگی

فرهاد یزدان ستا بعد از اتفاقاتی که برایش رخ داد به برنامه زندگی پس از زندگی امد و درباره تجربه ای که داشته صحبت کرد.

بیوگرافی داوود سلیمانی زندگی پس از زندگی +فیلم تجربه مرگ

برنامه زندگی پس از زندگی یک برنامه ویژه ماه مبارک رمضان بوده که به افرادی میپردازد که مرگ را تجربه کرده اند. این برنامه توسط عباس موزون کارگردانی و اجرا میشود .

بیوگرافی فرهاد یزدان ستا زندگی پس از زندگی کیست +فیلم تجربه مرگ

برای مشاهده صحبت های فرهاد یزدان ستا بر روی لینک زیر ضربه بزنید

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xbfc9c06

«زندگی پس از زندگی» یک ویژه‌ برنامه‌ گفتگو محور است که به مناسبت ماه مبارک رمضان از شبکه چهار سیما برگزار می‌شود. نام این برنامه از کتاب پرفروش Life After Life در رابطه با موضوع «تجربه‌های نزدیک به مرگ» نوشته ریموند مودی که آن را در سال ۱۹۷۵ تالیف کرده، گرفته شده است. تاکنون سه فصل از این برنامه که روایت‌گر تجربیات مرگ موقت افرادی است که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفتند و به نوعی مرده و زنده شدند، پخش شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *