بیوگرافی مانی مصفا پسر لیلا حاتمی کیست +عکس و سوابق

بیوگرافی مانی مصفا پسر لیلا حاتمی کیست +عکس و سوابق

بیوگرافی مانی مصفا

مانی مصفا فرزند علی مصفا و لیلا حاتمی دو ستاره سینمای ایران می‌باشد پدربزرگش علی حاتمی کارگردان نامدار سینما بوده و مادربزرگش زری خوشگام از ستاره‌های سینمای ایران بود مانی مصطفی یک خواهر به نام عسل دارد که متولد ۱۳۸۷ می‌باشد.

بیوگرافی مانی مصفا پسر لیلا حاتمی کیست +عکس و سوابق

بیوگرافی علی مصفا پدر مانی

علی مصفا بازیگر، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. او متولد ۱۱ آذر ۱۳۴۵ در شهر تهران است. پدرش «مظاهر مصفا» شاعر برجسته معاصر و استاد دانشگاه بوده و مادرش «امیربانو کریمی» نیز استاد ادبیات فارسی و از چهره‌های ماندگار است. علی مصفا در رشته عمران دانشگاه فنی تهران تحصیل کرده و سال ۱۳۷۴ فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی لیلا حاتمی مادر مانی

لیلا حاتمی در نهم مهر ۱۳۵۱ به دنیا آمد. پدرش علی حاتمی، کارگردان سرشناس سینمای ایران، و مادرش زری خوشکام، هنرپیشه سینما، بود که البته مادرش به نام زهرا حاتمی نیز شناخته می شود.

او در رشتهٔ ریاضی فیزیک در تهران دیپلم گرفت. برای ادامهٔ تحصیل به لوزان سوئیس رفت. در دانشگاه پلی تکنیک در رشتهٔ مهندسی برق شروع به تحصیل کرد. تحصیل در این رشته را پس از دو سال نیمه کاره رها کرد و به دانشگاه لوزان، سوئیس رفت و آن جا ادبیات فرانسه خواند. به علت بیماری پدرش در ۱۳۷۵ تحصیل را نیمه کاره رها کرد و به ایران بازگشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *