بیوگرافی ماهور نعمتی بازیگر خردسال سریال افعی تهران + خانواده و عکس

بیوگرافی ماهور نعمتی بازیگر خردسال سریال افعی تهران + خانواده و عکس

بیوگرافی ماهور نعمتی

ماهور نعمتی یکی از هنرمندان دهه نودی که در کلاس‌های هنرپیشگی حاضر شده و پس از ایفای نقش در فیلم کوتاه بی‌هوا نخستین فعالیت جدی خود را در حرفه هنرپیشگی را با سریال افعی تهران در نقش بابک بیانی به دست آورده است.

در این مجموعه تلویزیونی با هنرمندان شناخته شده ای همبازی شده است.

ماهور نعمتی و امین حیایی

ماهور نعمتی یکی از هنرمندان خردسال و با آینده کشورمان که در نخستین فعالیت هنرپیشگی اش در سریال افعی تهران با پیمان معادی یکی از هنرپیشگان شناخته شده بین‌المللی همبازی شده است، در این سریال شخصیت بابک بیانی را عهده‌دار است.

زندگی شخصی ماهور نعمتی

ماهور نعمتی با ۶ سال سن در دهه ۹۰ به دنیا آمده است. او با سریال افعی تهران مقابل قاب دوربین قرار گرفت و علاوه بر هنرپیشگی به موسیقی نیز علاقه دارد و نخستین مرتبه در فیلم کوتاه بی‌هوا به ایفای نقش پرداخته است.

ماهور نعمتی و سامان مقدم

با ایفای نقش در شخصیت بابک، پسر پیمان معادی در سریال افعی تهران به اوج شهرت دست یافته است.
یک پسر شیطون که در دوران بدی در کنار پدر حضور یافته و سبب به هم ریختن اوضاع وی می‌شود.

سوابق

حضور متفاوت و خوب پیمان معادی این ایام در سریال افعی تهران خیلی مورد توجه جای گرفته است. وی در این فیلم شخصیت کارگردانی را بر عهده دارد که روان پریش هم دارد و در میان گرفتاری‌های خود بایستی مراقب پسر خردسالش بابک با بازی ماهور نعمتی هم باشد.

ماهور نعمتی تیپ قاجاری

فیلم کوتاه بی‌هوا به دست رویا پارسا کارگردانی و نویسندگی شده است. همچنین تهیه کنندگی آن را مرتضی فرشباف انجام داده است.

اکنون هم سامان مقدم یکی از کارگردانان نامدار اواخر دهه ۷۰ و ابتدای ۸۰ سریال افعی تهران را کارگردانی نموده تا نخستین حضور خود را در یک شبکه تجارب نماید.

بیوگرافی ماهور نعمتی بازیگر خردسال سریال افعی تهران + خانواده و عکس

تولید آثار پارتی، کافه ستاره و مکس پس از تولید ۲ قسمت فیلم نهنگ عنبر که دومین آن، سلکشن رویا، در سال ۹۵ پخش گردید، چندی در این حرفه فعالیت نکرد و نه فیلمی از ایشان پخش شد و نه سریالی تولید شد و سریال افعی تهران آغازی مجدد برای این چهره به حساب می‌آید. سریال افعی تهران ساخته سامان مقدم به زودی زود روی آنتن خواهد رفت.

همچنین ببینید

بیوگرافی پیمان معادی بازیگر و همسرش فرانک قوانلو و فرزندان

بیوگرافی باران معادی دختر پیمان معادی + عکس و اینستاگرام

بیوگرافی الهام کردا بازیگر و همسرش سعید چنگیزیان و فرزندان

نویسندگی سریال را با همکاری مشترک پیمان معادی و پویا مهدوی زاده به نگارش درآورده‌اند.

بیوگرافی ماهور نعمتی بازیگر خردسال سریال افعی تهران + خانواده و عکس

نقش بابک در سریال افعی تهران

ماهور نعمتی در این سریال شخصیت پسر آرمان با ایفای پیمان معادی را بر عهده دارد. یک پسر که در طول مسافرت مادر خود به اجبار به نزد پدر ‌می آید که چند سالی می‌باشد وی را ندیده و پدر هم تمام وقتش در پی فیلمنامه خود می‌باشد و بابک در کنار پدر است و شیطنت‌هایی از خود نشان می‌دهد که توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند.

بیوگرافی ماهور نعمتی بازیگر خردسال سریال افعی تهران + خانواده و عکس

جنس بازی ماهور نعمتی از قسمت اول تا یازدهم سریال کاملا متفاوت است. در قسمت‌های ابتدایی او را پسری شر و عصبی می‌بینیم که مدام پرخاش می‌کند، می‌زند، می‌شکند، گاز می‌گیرد و به طور کلی غیرقابل کنترل به نظر می‌رسد.

بیوگرافی بازیگران سریال افعی تهران با نقش +داستان و عکس

 

درواقع بازتاب رفتار نامتعادل و عصبی آرمان را می‌توانیم در او ببینیم. هرچه پیش می‌رود و این رابطه وارد مراحل جدیدتری می‌شود جنس بازی ماهور هم به نسبت تغییر می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. بازی ماهور نعمتی خیلی دلنشین بود و در کل فیلم جذابی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *