بیوگرافی مبینا محمدی گوینده صدای مترو کیست +فیلم گویندگی و اینستا

بیوگرافی مبینا محمدی گوینده صدای مترو کیست +فیلم گویندگی و اینستا

بیوگرافی مبینا محمدی

مبینا محمدی گوینده صدای مترو متولد 1383 در تهران است او با صدای جذاب و خاص اش در زمینه دوبلوری و تیزرهای تبلیغاتی نیز فعالیت میکند.

نام مبینا محمدی زمانی بر سر زبان ها افتاد که ویدیویی از او در فضای مجازی منتشر شد که در مترو صدای گوینده را اجرا کرد و مورد تعجب افراد حاضر در مترو شد این ویدیو خیلی زود در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

دانلود این ویدیو

مبینا محمدی کیست

در بیوگرافی مبینا محمدی آمده است این ختر خوش صدا دوبلور است گفته میشود که گوینده صدای مترو تهران و تلفن گویا است اما به نظر میرسد صدای او فقط شباهت با صدای مذکور دارد.

بیوگرافی مبینا محمدی گوینده صدای مترو کیست +فیلم گویندگی و اینستا

سوابق

مبینا محمدی صدای طلایی و خاصی دارد او به عنوان دوبلور در چند پروژه کار کرده است از سوی دیگر صدایش در تیزرهای تبلیغاتی به کار گرفته میشود اما صدای او در متروی تهران برای بسیاری از مردم آشنا است و تا به حال افراد زیادی مدعی بودند که صدای خانم گوینده مترو متعلق به انهاست.

از گویندگی تیزرهای تبلیغاتی

صدای مبینا محمدی در تیزرهای تبلیغاتی و تلفن های گویا به کار گرفته شده است اینکه او چگونه توانسته خود را به این بخش ها معرفی کند مشخص نیست.

همچنین ببینید

مهرداد مزرعه دوبلور و صدای زنانه عابربانک +بیوگرافی کامل

بیوگرافی فرزانه معصومیان گوینده رادیو و همسر و فرزندان 

آیا صدای خانم مترو تهران مبینا محمدی است؟

با توجه به قدمت صدای استفاده شده در متروی تهران همچنین تلفن گویا و سن مبینا محمدی به نظر نمیرسد صدای اصلی این صدا خانم مبینا محمدی باشد و احتمال دارد صدای این دختر جوان شبیه صدای خانم گوینده مترو باشد.

پیج اینستاگرام مبینا محمدی

در اینستاگرام میتوانید با آیدی mobina_mohamadi_org این هنرمند را دنبال کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *