بیوگرافی مجید نقشی وکیل تتلو کیست +سوابق

بیوگرافی مجید نقشی وکیل تتلو کیست +سوابق

بیوگرافی مجید نقشی

مجید نقشی وکیل پایه یک دادگستری است که دعاوی کیفری و حقوقی را کار میکند و مهمترین پرونده ای که داشته پروند امیر تتلو بوده که جنجالی ترین آنها میباشد و حتی به شهرت این وکیل در شبکه های اجتماعی منجر شده است او به همراه الهام رحیمی فر وکلای امیر تتلو را تشکیل میدهند.

بیوگرافی مجید نقشی وکیل تتلو کیست +سوابق

یک منبع آگاه در گفتگو با این خبرگزاری، خبر از اعلام حکم بدوی تتلو داد و نوشت: بر این اساس امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران پس از بررسی و تحقیقات نهایی، بابت تشویق مردم به فسادوفحشا به تحمل ۱۰ سال حبس تعزیری، از بابت دعوت مردم به قمار به ۲ سال حبس تعزیری و از بابت فعالیت تبلیغی مغایر و مخل شرع مقدس اسلام به تحمل ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

همچنین تتلو دارای یک پرونده به اتهام سب‌النبی و توهین به مقدسات در دادگاه کیفری یک استان تهران بود که از بابت اتهام سب‌النبی تبرئه و از بابت اتهام توهین به مقدسات به۳ سال حبس محکوم شده است. لازم به ذکر است حکم بدوی بوده و در مدت زمان ۲۰ روز قابل اعتراض در دادگاه می‌باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *