بیوگرافی محمدحسین دشتی دانشجوی دندانپزشکی رفسنجان +علت فوت

بیوگرافی محمدحسین دشتی دانشجوی دندانپزشکی رفسنجان +علت فوت

بیوگرافی محمدحسین دشتی دانشجوی دندانپزشکی

محمدعلی دشتی دانشجوی دندانپزشکی شهر رفسنجان بوده که متاسفانه روز گذشته در کوه‌های سرچشمه این شهرستان جسم بی‌جان او پیدا شد و پلیس تحقیقات خود را برای علت فوت این دانشجو آغاز کرد بعد از اینکه چند رهگذر با کشف جسد یک پسر جوان روبرو شدند پلیس را در جریان کار قرار دادند .

علت فوت

بعد از بررسی جسد پسر جوان مشخص شد که او دانشجوی رشته دندانپزشکی رفسنجان است که به علت نامشخصی فوت کرده است این دانشجو چند روز قبل مفقود شده بود و گزارش مفقودی او به پلیس اعلام شده بود .

محمدحسین دشتی کیست

محمدعلی دشتی دانشجوی دندانپزشکی رفسنجان است که در 3 فروردین ماه پیکر بی جان او در کوه های سرچشمه رفسنجان پیدا شد.

نیروی انتظامی پرونده‌ای برای محمدعلی دشتی تشکیل داد تا علت مرگ او بررسی شود پلیس جنایی رفسنجان نیز تحقیقات خود را آغاز کرده و دو مظنون به قتل این پسر جوان ازداشت شده‌اند.

کشف جسد دنیا فرهادی دختر اهوازی در رودخانه کارون پیدا شد + عکس

درباره بیوگرافی محمدعلی دشتی اطلاعات چندانی وجود ندارد و صرفاً گفته شده که او دانشجوی رشته دندانپزشکی در رفسنجان است همچنین کشف جسد او ورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

دادستان رفسنجان گفت:

به محض پیدا شدن خودروی فرد گمشده بلافاصله پلیس آگاهی، گروه امدادی جمعیت هلال احمر و اکیپی از عوامل گشتی شرکت ملی مس سرچشمه رفسنجان به محل اعزام وتحقیقات جهت پیدا شدن فرد گمشده آغاز گردید که نهایتا با استفاده از هلی شات جسد فرد در ارتفاعات کوه‌های سرچشمه پیدا می‌شود.
وی خاطرنشان ساخت: بلافاصله بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان و پزشک پزشکی قانونی و کارگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر می‌شوند و تحقیقات اولیه آغاز می‌گردد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *