بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد و پاسخ

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد و پاسخ به شبهات انتشار عکس دختر و دامادش در آمریکا و شغل فامیل و همسرش در دانشگاه و عکس همسر و دخترانش و ماجرای زندگی دخترش در آمریکا را در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا

سیاستمدار و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۲۹ در تبریز به دنیا و شغل فعلی او یکی از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز و دانشگاه صنعتی سهند می باشد.
وی مدرک تحصیلی خود را قبل از انقلاب دریافت کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته هواشناسی دینامیک از دانشگاه پیر ماری کوری فرانسه و کارشناسی ارشد انرژی و آلودگی از دانشگاه پاریس و مدرک دکتری تخصصی در مهندسی محیط زیست می باشد.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد

سوابق سیاسی و شغلی و مدیریتی

در بیوگرافی محمدعلی کی نژاد می خوانیم که متولد تبریز و اصالتا ترک می باشد.
همه مقاطع تحصیلی را تا مدرک دانشگاهی را در شهر تبریز به اتمام رسانده و تحصیلات تکمیلی د دکترای خود را در دانشگاه پیر و ماری کوری فرانسه اخذ کرده و مدتی نیز در همین دانشگاه تدریس کرده است.زندگینامه و بیوگرافی افراد معروف

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد

عکس محمدعلی کی‌ نژاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی

از جمله سوابق شغلی و که تاکنون داشته میتوان به :بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد میرحسین موسوی

استاد دانشگاه پاریس در سال ۱۳۵۴
استادیار دانشگاه بوعلی سینا همدان
دانشیار دانشگاه تبریز
استاد دانشگاه صنعتی سهند
مشاور علمی قرارگاه خاتم الانبیاء در امور هواشناسی و آب به مدت هشت سال
استاندار همدان
موسس گروه مهندسی آب دانشگاه تبریز
موسس دانشگاه صنعتی سهند
موسس دانشگاه هنر اسلامی تبریز
عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال ۱۳۷۴ تاکنون
ریاست هیئت عالی جذب دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور
هیئت امنای بنیاد نخبگان کشور
عضویت در هیئت حمایت از جلسات آزاد اندیشی
عضو فرهنگستان هنر و شورای هنر کشور
عضو هیئت امنای دانشگاه‌ های استان آذربایجان شرقی
عضو شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ ها و مراکز آموزش عالی
عضو کمیسیون هیدرولوژی آسیا
بنیانگذار مجتمع فرهنگی و علمی ربع رشیدی تبریز..بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد

در بیوگرافی محمدعلی کی نژاد می خوانیم که دد طول فعالیت هایش افتخاراتی نیز کسب کرده که یک دوره استاد نمونه کشوری در سال ۸۹ شده و مدال میراث فرهنگی کشور و لوح سپاس برای احیاء و پاسداری خانه‌ های قدیمی تبریز و پیشرفت صنایع دستی و هنرهای اسلامی را نیز دریافت کرده است.
علاوه بر فعالیت های مدیریتی و سیاسی چند تالیف و کتبی را به چاپ رسانده است. سعید نمکی

ازدواج و همسر و فرزندان

در بیوگرافی محمدعلی کی نژاد می خوانیم که در جوانی با فهمیمه سیدسعادتی ازدواج کرده و دارای دو فرزند دختر به نام های سلوا و زهرا می باشد و دارای نوه نیز می باشد.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد

ماجرای زندگی و دوتابعیتی دختر کی نژاد در آمریکا

این روزها بحث اقامت دختر عضو شورای انقلاب فرهنگی در آمریکا و زندگی در کشور شیطان بزرگ در شبکه های اجتماعی داغ شده و فضای رسانه‌ ای متفی علیه وی به راه افتاده است.
دخترش سلوا به همراه دامادش مهدی نارنگی مدتی است که در آمریکا زندگی می کنند و مقیم این کشور هستند.

عکس کریسمسی دختر و داماد عضو شورای انقلاب فرهنگی

سلوا کی نژاد دختر وی به همراه همسرس مهدی نترنگی عکسی از خودشان و فرزندشان با لباس های کریسمس در شب سال نو در اینستاگرامشان منتشر کردند که واکنش منفی کاربران و فعالان سیاسی را در پی داشت.

فهیمه سیدسعادتی کیست و شغل وی

در شبکه های اجتماعی درباره همسر محمدعلی کی نژاد خانم فهمیمه سیدسعادتی گفته شده که در دانشگاهی که همسرش تاسیس کرده تدریس می کنند و عضو هیات علمی نیز می باشد.
این خبرها طبق گزارش و اظهارات سید مهدی صدالساداتی روحانی افشاگر اینستاگرامی خبر ساز شده و باعث واکنش های زیادی شده است.
این مقام دولتی درباره این موارد و همسر و دخترش شفاف سازی کرده است و بیانیه ای را منتشر کرده است.

مهدی نارنگی داماد محمدعلی کی نژاد کیست

مهدی نارنگی چند سالی ست که با سلوا دختر عضو شورای انقلاب فرهنگی ازدواج کرده و دارای یک فرزند دختر می باشد.
وی ابتدا با بورسیه برای ادامه تحصیل به سوئیس و هم اکنون نیز با همسرش در آمریکا زندگی کرده و مقیم این کشور شده اند.

پاسخ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره دخترش

وی نوشته است : اینجانب از ۳۰ سال قبل که مسوولیت مستقیم بنیانگذاری و اداره دو دانشگاه صنعتی سهند در گذشته و اکنون هنر اسلامی تبریز را بر عهده داشته‌ام بنای تصمیمات خود را بر عدم هرگونه پذیرش توصیه جهت استخدام گذاشته‌ام.

در طی استخدام بیش از ۲ هزار نفر کارمند و اعضای هیات علمی تاکنون هیچ توصیه‌ای را از هیچ ارگان و فردی از مسوولان استانی و حتی کشوری، دوستان، آشنایان و اقوام قبول نکرده‌ام و شاهد این ماجرا قاطبه کارمندان و اعضای هیات علمی جوان و کار آزموده‌ای هستند که اغلب از خانواده‌های متوسط و زحمت کشیده می‌باشند. تقریبا از تمامی نواحی و نقاط کشور عزیزمان در این دو دانشگاه استخدام شده‌اند.

داماد بنده، دو سال پیش از ارتباط سببیشان با اینجانب به استخدام دانشگاه در آمده بودند.

همسر بنده با وجود داشتن شرایط، استخدام هیچ سازمانی نیستند. آقای سید هادی سید سعادتی، استاد سنتی بافت و رنگرزی فرش با طی تمام مراحل قانونی به عنوان استاد سنتی رنگرزی در آموزشکده فرش هریس استخدام شده‌اند و هیچ سمت مدیریتی ندارند.

بیوگرافی سلوا کی نژاد

در مورد دختر اینجانب سلوى، باید اذعان کنم که با وجود شایعه‌ پراکنی بدخواهان، به عنوان پدر به لحاظ کسب مدارج علمی و موفقیت‌های بسیار به فرزند حاذق خود افتخار می‌کنم و از ایشان به واسطه سختی‌هایی که از اسم و رسم بنده متحمل شده‌اند قدردانی می‌کنم.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا + عکس دختر و داماد

عکس سلوا دختر محمدعلی کی‌ نژاد

ایشان فارغ‌التحصیل راهنمایی و دبیرستان فرزانگان (تیزهوشان)، برگزیده المپیاد کشوری کامپیوتر، باوجود داشتن رتبه عالی در کنکور سراسری به جهت احترام به خواست خانواده، از انتخاب دانشگاه‌های طراز برتر کشور اجتناب و به عنوان اولین انتخاب، رشته معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز را برگزیدند و تنها با استناد به رتبه خود، ( برخلاف دروغ پردازی‌ها ) بدون هیچ استفاده‌ای از حقوق قانونی که امکان استفاده از آنها برایش میسر بود در این دانشگاه پذیرفته شد.

ایشان فارغ‌التحصیل ممتاز هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده و در رقابتی یکسان موفق به عبور از تمامی مراحل علمی و تخصصی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده و در نهایت با کسب نمره بالا در آزمون‌هاى زبان انگلیسى و اخذ پذیرش از یکی از ۱۰ دانشگاه برتر دنیا ETH زوریخ با سپردن وثیقه‌های قانونی درخواست شده از سوی وزارت علوم از امکان بورس بهره‌مند شده است.

واکنش کی نژاد به حواشی عکس دخترش

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا ،سیار مایه تاسف است که شایعه پراکنان با تقطیع صدر، ذیل و کتمان پاسخ یک نامه، در پی ریختن آبروی یک فرد و خانواده‌اش و به خطر انداختن امنیت روانی آنها باشند.
در ضمن لازم به توضیح است که ایشان با توجه به شرایط خاص خود و خانواده‌اش امکان ادامه و استفاده کامل از بورس مزبور را نداشته است و شایسته است وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به ارائه مستندات لازم اقدام کند.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا

موارد منتشر شده در خصوص بورس و دریافتی‌های همسر ایشان در خارج از ایران نیز کذب محض و عاری از حقیقت است.
ایشان برای همراهی همسرشان از امکان مرخصی بدون حقوق استفاده کرده‌اند و بعد از خروج از دانشگاه هیچ مبلغی از سوی دانشگاه به ایشان پرداخت نگردیده و بلافاصله حقوقشان قطع شده است.

شغل و مسوولیت: همانطور که در اول نوشته اشاره کرده‌ام اینجانب از قبل از انقلاب اسلامی دارای کرسی استادی در دانشگاه بودم و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی نیز تنها فقط یک شغل و یک ممر درآمد داشته‌ام و آن همان ادامه استادی دانشگاه بوده است.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و واکنش

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد ،تنها مسوولیت رسمی اینجانب نیز در کنار استادی دانشگاه، ریاست دانشگاه‌های صنعتی سهند در گذشته و بعد از آن هنر اسلامی تبریز بوده است که باوجود انطباق کامل با قوانین موضوعه کشوری، همواره از گرفتن حق مدیریت این مسوولیت‌ها خودداری و در صورت پرداخت هیچ‌گاه از آن استفاده شخصی نکرده و تماما به صندوق‌های قرض‌الحسنه دانشجویی و اعضای هیات علمی واریز شده است که امید قبول آن را از خداوند متعال دارم. خداوند را شاکرم که دریافتی یک استاد تمام رتبه ۴۳ آنقدر هست که کفاف زندگی بی‌آلایش و ساده ما را بکند.

لازم به توضیح است که شئون دیگر مطرح شده مثل عضویت شورایعالی انقلاب فرهنگی و دیگر شوراها طبق قوانین کشوری نه شغل محسوب شده و نه دریافتی برای آنها تعریف شده است.

بیوگرافی محمدعلی کی‌ نژاد و دخترش سلوا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

3 نظر

  1. هر چی دکتر کی نژاد بفرمایند درست است و گوشهای ما چهل ساله که دراز شده نحوه تحصیل ، استخدام و بورس این آقازاده و داماد ایشان را دیدیم لازم به توضیح دکتر جان نیست همه در جریان هستند.

    • جالبه،همه مسئولان فرزندانشون نخبه هستن،با وجود نخبه بودن و شرایط استفاده از امتیازات رو هم داشتن و استفاده نکردن

  2. ما هم پخمه ایم که اینها رو تحمل میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *