بیوگرافی مریم قالیباف دختر محمدباقر قالیباف کیست +شغل و عکس

بیوگرافی مریم قالیباف دختر محمدباقر قالیباف کیست +شغل و عکس

بیوگرافی مریم قالیباف

مریم قالیباف تنها دختر محمدباقر قالیباف میباشد مریم قالیباف متولد دهه هفتاد است متاهل بوده و دارای یک فرزند است و  دارای دو برادر است..

مراسم عروسی او در سال 1401 حسابی خبرساز شده بود اطلاعاتی از همسرش وجود ندارد در سال 1401 انتشار تصاویر و ویدیوهایی از مریم قالیباف در ترکیه حشوای زیادی را به وجود اورد و این شائبه در فضای مجازی به وجود آمد که او برای خرید سیسمونی به ترکیه سفر کرده است که البته ایشان این موضوع را تکذیب کرد و گفت که فقط یک سفر تفریحی بوده است.

مریم قالیباف دختر محمدباقر قالیباف کیست

مریم قالیباف دختر سردار محمد باقر قالیباف رئیس مجلس کنونی کشورمان بوده و چند سالی است که ازدواج کرده است.

بیوگرافی مریم قالیباف دختر محمدباقر قالیباف کیست +شغل و عکس

ایشان در عرصه سیاسی فعالیت ندارد اما خبری که پیرامون او در فضای مجازی منتشر شده است سفر جنجالی اش به ترکیه بود که حسابی بازتاب داشت و بسیاری از رسانه‌ها به این موضوع پرداختند.

او به همراه مادرش در ترکیه برای خرید سیسمونی مرکز خرید آفتاب بودند که تصاویری از آنها در فضای مجازی منتشر شد که حسابی برایشان دردسر ساز گردید .

بیوگرافی مریم قالیباف دختر محمدباقر قالیباف کیست +شغل و عکس

ماجرای سیسمونی در ترکیه

بسیاری از کاربران فضای مجازی به شدت از این اقدام به خانواده قالیباف انتقاد کردند و در نهایت الیاس قالیباف برادر مریم قالیباف در شبکه اجتماعی خود نوشت که خواهرم و همسرش کار اشتباهی کردند و با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشورمان اقدام خواهرم و همسرش اشتباه بوده است هرچند که آنها برای خرید سیسمونی به ترکیه نرفته بودند و برخی از رسانه‌های معاند این موضوع را بزرگنمایی کردند اما در هر صورت این اتفاق خطای نابخشودنی از طرف خواهرم بوده است.

بنده به سهم خودم از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و آنها هم حتماً باید عذرخواهی نماینده ایشالا خدا در شبهای قدر همه قول ها و خواسته های ما را بیامرزد.

دکتر محمدباقر قالیباف در اول شهریور ماه سال ۱۳۴۰ در شهر ییلاقی طرقبه از پدری از اهالی طرقبه (حسین قالیباف) و مادری اصالتاً نیشابوری (خیرالنساء بوژمهرانی) متولد شد. پدر محمد باقر قالیباف از کسبه قدیم و از معتمدان دیار خویش است. وضعیت متوسط زندگی خانواده محمد باقر قالیباف سبب شد تا ایشان از همان اول و در دوران فراغت از تحصیل بکار و کسب درآمد هم اهتمام ورزد.

بیوگرافی مریم قالیباف دختر محمدباقر قالیباف کیست +شغل و عکس

حضور مریم قالیباف در تلویزیون

مریم قالیباف در 28 خرداد 1403 در بخش خبری شبکه یک حضور پیدا کرد که مناسبت آن حضور پدرش به عنوان نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری بود.

دختر قالیباف می‌گوید، عکسی که از من در شب عروسی منتشر شده، جعلی بوده، می‌گوید شکایت کردیم و ثابت کردیم که جعلی بوده، او می‌گوید شایعات پیرامون خرید سیسمونی از ترکیه، صحت نداشته، فقط برای سفر رفته بودند. خب وقتی همه‌ی این‌ها صحت نداشته و شایعه بوده، چه نیازی به آن میمیک خشمگین و پر طعن و کنایه؟ کاش کمی با آرامش بیشتر و با لحنی لطیف‌تر این جملات را بیان می‌کردید، آن وقت اتفاقا تاثیر سخن هم بیشتر می‌شد!

حالا که شُکر خدا مشخص شده تمام خبرهای پیرامون خانواده قالیباف شایعه بوده، پس نیازی به آن خشم پنهان در عضلات صورت شما نیست. کاش کمی در اتخاذ لحن، ظرافت به خرج می‌دادید، آن وقت این دسته منتقدان عمدتا توئیتری هم خلع سلاح می‌شدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

3 نظر

  1. تنها استعفای جناب آقای قالیباف – که زمانی مدعی بود که نگران این است که در یخچال منزلشان چیزی برای خوردن نوه شان موجود نباشد .- میتواند این رسوایی را بشوید .
    متاسفانه حیا و آبروی مسئولان مدت زیادی است ریخته و هیچکدام آبروداری نمیکنند .
    از سوی دیگر مخالفان نیز بر پایه این بی آبرویی ها دروغهای بیشتری نشر میدهند .
    مملکت بسوی بی قانونی تمام پیش میرود و آنهم بنام دین و مذهب .

  2. اموال قالیباف باز داشت شده است

  3. من چرا حتی شیراز هم نمیتونم برم تو قرابتی چطور و با پول کی رفتی ترکیه ،البته خدا جای حق نشسته و ابروت رفت !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *