بیوگرافی معصومه مهرآور کارشناس اورژانس بابل و همسرش +عکس

بیوگرافی معصومه مهرآور کارشناس اورژانس بابل و همسرش +عکس

بیوگرافی معصومه مهرآور کارشناس اورژانس کیست

معصومه مهرآور کارشناس اورژانس بابل متولد دهه ۷۰ می‌باشد که در اسفند ۱۴۰۲ توانست جان یک نوزاد و مادر را با تماس تلفنی و راهنمایی‌هایی که به پدر نوزاد می‌داد نجات دهد.

اقدام زیبا و کار وظیفه شناسانه معصومه مهرآور باعث شد که حتی رهبر انقلاب از او تجلیل کند و خیلی زود مورد توجه رسانه‌های کشور و حتی جهان قرار بگیرد.

بیوگرافی معصومه مهرآور کارشناس اورژانس بابل و همسرش +عکس

ماجرای مشاوره دلسوزانه و حرفه ای

معصومه مهرآور کارشناس ارتباطات اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بابل بوده که در اسفند ۱۴۰۲ یک تماس تلفنی به او باعث می‌شود که جان دو انسان نجات پیدا کند.

مرد جوانی که با اورژانس تماس گرفت و از شانس خوب او معصومه مهرآور وظیفه شناس تلفن را پاسخ داد این مرد اعلام کرد که همسرش باردار بوده و در یک روستای دور افتاده زندگی می‌کند و مشاوره‌های معصومه مهرآور باعث شد که این مرد بتواند به درستی کارهایی که به او سپرده شد را انجام دهد و جان همسر و فرزندش را نجات بدهد .

مکالمه تلفنی که جهانی شد

این مادر در شرایط بسیار بدی به سر می‌برد و به دلیل دسترسی نداشتن همسرش به پزشک و یا درمانگاه مجبور شد که خودش دست به کار شود و به توصیه‌های خانم مهرآور گوش کند.

وقتی که این نوزاد به دنیا آمده بود گریه نمی‌کرد و جفت از بدن مادر خارج نشده بود که ۲۰ دقیقه راهنمایی‌های خانم مهرآور باعث شد که کار زایمان به شکل احسنت صورت بگیرد و جان این مادر و فرزند نجات پیدا کند.

بیوگرافی معصومه مهرآور کارشناس اورژانس بابل و همسرش +عکس

تقدیر رهبر انقلاب از معصومه مهرآور

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با برقراری تماس تلفنی، پیام تشکر رهبری به کارشناس ارتباطات اورژانس ۱۱۵ بابل در پی نجات جان یک مادر و نوزاد گرفتار در برف را اعلام کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس، وضع حمل خانم باردار در منطقه برف‌گیر جاجن بخش بابلکنار بابل گزارش شد که پس از ۲۵ دقیقه‌ی طاقت فرسا و تلاش بی وقفه کارشناس ارتباطات اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی بابل منجر به نجات جان مادر و فرزندی به نام “عبدالله” شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *