بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

منصوره معصومی اصل متولد سال ۱۳۵۰ در کرج سخنران مذهبی و استاد دانشگاه اهل ایران می باشد. حامیانش او را استاد صدا می کنند. منصوره معصومی در اینستاگرامش خود را دارای دکترای علوم قرآنی و مشاوره خانواده و قبل ازدواج و مدیر موسسه بیت‌النور معرفی کرده است او همچنین کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج ، فردیس و اشتهارد بود

منصوره معصومی اصل در شهرستان کرج و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. خانه پدری ایشان محلی برای تبلیغ و ترویج معارف اسلام و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بود. پدر ایشان شغل خیاطی داشته و به شغل آزاد مشغول بود.

منصوره معصومی اصل کیست

منصوره معصومی اصل متولد ۱۳۵ در کرج بوده و به عنوان استاد دانشگاه و مشاوره خانواده قبل ازدواج معرفی شده است او سابقه کاندید نمایندگی مجلس شورای اسلامی کرج را در کارنامه دارد پدر و مادرش کاملاً مذهبی بوده و مدیر و مدرس موسسه قرآنی فرهنگ بیت النور میباشد او به دلیل اظهارات جنجالی همیشه خبرساز بوده است که یکی از مهم‌ترین جملات او مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست میباشد در ادامه به بیوگرافی و سوابق دکتر منصور معصومی اصل و همسر و خانواده‌اش خواهیم پرداخت.

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

بیوگرافی منصوره معصومی اصل

منصور معصومی اصل متولد ۱۳۵۸ در کرج بوده و دارای دکترای علوم قرآنی و مشاور خانواده قبل ازدواج می‌باشد او همچنین مدیر موسسه بیت النور است.

وی در یک خانواده مذهبی متولد شد پدرش خیاط بوده و از چهره‌های معتمد کرج میباشد.

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

مملکت مال حزب اللهی هاست

منصور معصومی اصل به دلیل اظهارات جنجالی مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است او بارها در صحبت‌های خود اظهاراتی کرده که حسابی خبرساز شده است و یکی از آنها جمله مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست بوده که در رسانه ملی عنوان کرد او در یک برنامه زنده برخی‌ها می‌گویند که صدا و سیما و ادارات و سازمان‌های دولتی پر شده از حزب‌اللهی در صورتی مملکت مال حزب‌اللهی‌ها است.

برخی از کاربران مدعی هستند که رسانه ها شیطنت کرده و واژه حزب‌اللهی‌ها را به حزب الله لبنان نسبت داده‌اند در حالی که منظور منصور معصومی افراد مومن و با خدا بود برخی از کاربران به صحبت‌های این خانم واکنش شدید نشان دادند.

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

جنجال دختر منصوره معصومی اصل

چند سال پیش دختر منصوری معصومی اصل در اینستاگرامش فائزه هاشمی دختر آیت الله رفنجانی را به مناظره فراخواند و او هم پذیرفت اما دختر خانم معصومی در اینستاگرامش مجدا استوری به اشتراک گذاشت و نوشت:

«سلام فائزه خانم، من امروز در سایت‌ها دیدم شما پیشنهاد مناظره با من را قبول کردید و آماده‌ مناظره با من شدید. به قول خودتان شما کاندیدای ریاست‌جمهوری هستید و شما می‌توانید از مناظره با من سوءاستفاده کنید و من این فرصت را به شما نمی‌دهم. و البته شما قطعا باید ردصلاحیت شوید. ان‌شاءا… مناظره‌ ما باشد برای بعد از انتخابات. آهان، راستی من فصل امتحاناتم است و باید امتحاناتم را خوب بدهم تا آدم خوبی باشم، تا در آینده عاقبت به شر نشوم.»

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

سوابق

منصور معصومی سوابق زیادی در کارنامه خود داشته که به عنوان مدیر و مسئول فعالیت می‌کرده است.

 • حافظ یازده جزء قرآن کریم
 • رتبه اول صوت ولحن درمسابقات فرهنگیان کرج
 • رتبه دوم صوت ولحن در مسابقات فرهنگیان استان تهران
 • داوری مسابقات قرآن در رشته های مختلف از سال 79 تا 83
 • مسئول دارالقرآن اداره اوقاف وامور خیریه کرج ازسال 82 تا 84
 • مدیر ومدرس موسسه قرآنی فرهنگی بیت النور ازسال 85 تاکنون.
 • تربیت حدود 100 دختر جوان در حوزه معارف واخلاق اسلامی در موسسه بیت النور.
 • تربیت بیش از 50 حافظ وقاری قرآن در سنین مختلف در موسسه بیت النور.
 • مشاور فرماندار شهرستان کرج درسالهای 90 الی 93
 • مدیر اموربانوان وخانواده فرمانداری شهرستان کرج درسالهای 90 الی 92
 • مولف کتاب ازایمان نداشته تا ایمان داشته.
 • عضوشورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج در سال92 الی 93.
 • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآنی وحدیث
 • صدها سخنرانی در جلسات مذهبی وآموزشی برای قشرهای مختلف.
 • مشاوره حضوری زوجین در مورد موضوعات نهاد خانواده

حمله به بازیگران

خانم منصوره معصومی اصل یک بار به سلبریتی ها حمله کرده است او در یک سخنران مذهبی که در هیئت دخترانه بنات الحیدر بود گفت:

یکی از احکام صادره سلبریتی ها این بود که ممنوع الخروج شدند ، ما اعتراض داریم؛ ما می گوییم چرا ممنوع الخروج می کنید؟ سیب گندیده کنار سیب های سالم بماند آنها را هم خراب می کند. ما می گوییم اخراج و ممنوع الورود شان کنید.

همچنین ببینید:

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق

بیوگرافی نسرین ستوده کیست و الان کجاست +همسر

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست فیلم شهادت در کرج

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها

موسسه قرآنی و فرهنگی بیت النور

منصوره معصومی اصل از سال 1385 به همراه همسرش موسسه ای قرآنی و فرهنگی بیت النور را راه اندازی کرده است که به ترویج علوم و دروس قرآنی می پردازد.

همسر و فرزندان

منصوره معصومی اصل متاهل بوده و با همسرش در موسسه ای که راه اندازی کردند فعالیت دارد او دارای یک فرزند دختر نیز میباشد.

شبکه شریان

معصومی عضو شورای مرکزی «شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی» یا به اختصار «شریان» است.

نخستین مجمع عمومی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) روز پنجشنبه (۱۱ اسفند) سال گذشته در سالن همایش‌های مسجدالنبی(ص) واقع در منطقه ولنجک تهران با حضور امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور، مهرداد بذرپاش وزیر راه وشهرسازی و جمعی از نمایندگان مجلس و شخصیت‌های تندروی سیاسی برگزار شد، و در این نشست ۳۱ عضو شورای مرکزی این شبکه انتخاب شدند.

حدود سه ماه پس از برگزاری اولین مجمع عمومی شریان، دومین جلسه این تشکل سیاسی با عنوان همایش «آرمان امام در شریان امت» با حضور حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور، ذوالنور نائب رئیس مجلس و جمعی از چهره های سیاسی برگزار شد و سپس چند روز بعد حمید رسایی در جلسه شورای مرکزی شریان به عنوان مسئول کمیسیون انتخابات انتخاب شد.

پیج اینستاگرام منصوره معصومی اصل

دکتر منصوره معصومی اصل (@m_masoumi_asl)

13 نظر

 1. چ حرف بدی زد مگه؟ خداییش فهمش سخت نبود منظورش اینکه اینجا سرزمین مومنیه و ادمای ضد دین مث ابطحی چراباید بیان تلویزیون. خوب راست میگه اسرائیلیا گفتن اصلاح طلبا نمایندگان ما در ایرانن این همچیو مشخص میکنه

  • دادن شما ترجمه کنید؟ بهتره مطالب تفرفه افکنانه و مغرور و ریاکارانه ایشان در دیگر سخنرانی ها را هم ببینید تا اوج خودخواهی و قدرت طلبیشون دستتون بیاد.

   • آها حرفای بی غرض این خانم تفرقه ایجاد میکنه و حرفای اصلاح طلبا که عملا سیاست های اسرائیل در ایرانه مشکلی نداره؟ طرز حرف زدن شمام واضحه که از قماش اصلاح طلبین و دنبال حرف دراوردن هستین

  • سلام
   احسنت عالی

 2. این حرفای تفرقه افکنانه باعث خوشنودی دشمنان و دلخوری مردم و دو قطبی شدن جامعه میشود نباید اجازه داده بشه از رسانه ملی چنین افراد نالایق باعث بدبینی و نا امیدی از نظام اسلامی بشه.

  • دوست عزیز مملکت اسلامی و امام زمانی هست
   تفرقه بین کی و کی ؟
   بین مومن و انقلابی و ضد انقلاب که ذاتا باید جدایی و ضدیت باشه
   این مملکت جای ضد دین ها و شیطان پرست ها و فاسدان و بی حیاهای ززآ نیست
   اگر معتقدید با اینجور آدما باید متحد باشیم سخت در اشتباهید
   بله بین مسلمان و مومن و ایرانی با شرف و با حیا باید وحدت باشه
   کمی تفکر لطفا

 3. دیدگاهم ؟
  دیدگاه لازم نیست چند وقت دیگه مثل خانم مرجان شیخ الاسلامی سر از کانادا در میاره اینارو باید پاسپورتهاشون بگیرن تا از این بهشت نتونن خارج بشن
  تورو خدا چاپ کنید

  • شیخ الاسلامی که تکلیفش مشخص بود از اول از کدوم دسته بود که رفت؟ والله هرکسی که دنبال بی بندوباری بود و دم از غرب میزد رفت هم خودش هم خونوادش

 4. بهتره ایشان ، شرایط مملکت را بیشتر بررسی و برای خودش تحلیل می کرد بعد پشت تریبون ، همچنین حرفه‌ای تفرقه افکنانه می زد…
  مملکت برای ۸۵ میلیون ایرانی است….مگر فقط حزب الهی ها برای این مملکت زحمت کشیدن….بروید آمار شهدا جنگ تحمیلی و جانبازان جنگ را ببینید…از همه اقشار و حتی ادیان هستند….مردم ایران ۱۴۰۰ سال قبل از ورود اسلام به ایران ، یکنا پرست بودند….هنوز حزب الهی که می فرمایند به این کشور وارد نشده بود که ایرانی جماعت یکتاپرست بود….
  زمان جنگ داخل اسرای عراقی از تبعه های فلسطین و لبنان و سوریه و سودان و…ما اسیر گرفتیم….داخل زندان حشمتیه تهران نگه می داشتند….
  خجالت بکشید و در این شرایط که فشار اقتصادی و…کمر مردم را دارد می شکند اینقدر حرفهای تفرقه افکنانه و جاه طلبانه نگویید…

 5. محمد امین

  این بانوی حزب‌الهی که تتو بوتاکس وهمه کاری که با صورتش کرده اونوقت ادعای بچه حزب‌الهی هم میکنه؟فردا هم سر از کانادا در میاره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *