بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

بیوگرافی منصوره معصومی اصل و همسرش کیست +افشاگری و عکس

بیوگرافی منصوره معصومی اصل و اهل کجاست

منصوره معصومی استاد دانشگاه و مشاوره خانواده میباشد او دارای دکترای علوم قرآنی بوده و به عنوان مدیر موسسه بیت‌النور فعالیت میکند  منصوره معصومی اصل در دهه ۱۳۶۰ در یک خانواده مذهبی در کرج به دنیا آمد. او از همان دوران کودکی با قرآن و نماز آشنا شد و در دوران نوجوانی و جوانی به حفظ یازده جزء از قرآن کریم پرداخت.

گفتنی است منصوره معصومی اصل، عضو ارشد گروه شریان، نزدیک به مهرداد بذرپاش در آنتن زنده صداوسیما گفته بود: «کل مملکت مال حزب اللهی هاست». او منتقد دولت روحانى، چهره نزدیک به پایدارى و در حال حاضر عضو شوراى مرکزى گروه شریان است.

منصوره معصومی عضو ارشد حزب شریان و وعده دهنده بهشت تا ۸ سال آینده، تقریبا در همه حوزه های ارضی و سماوی، کارشناس و صاحب نظر است؛ از مسائل زنان، لیبرالیسم، نفت، فتنه و دیپلماسی تا اقتصاد، سلامت، آموزش و پرورش و ….

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

منصوره معصومی اصل کیست

منصوره معصومی اصل متولد ۱۳۵ در کرج بوده و به عنوان استاد دانشگاه و مشاوره خانواده قبل ازدواج معرفی شده است وی در یک خانواده مذهبی متولد شد پدرش خیاط بوده و از چهره‌های معتمد کرج میباشد.

دوران کودکی اش دوره آشنایی ایشان با قرآن و نماز و معارف اهل بیت (علیم السلام) بود.ایشان بعد از ورود به مدرسه در کنار پرورش دینی که محصول زحمات پدر و مادرشان بود به کسب علم نیز پرداختند. بواسطه تربیت درست دینی ، دوران نوجوانی وجوانی ایشان همواره به انس با قرآن گذشت ودر این دوران ایشان موفق به حفظ یازده جزء از قرآن کریم شدند. از همان دوران بنا به احساس وظیفه در امر تربیت دختران شهرمان تلاش می نمودند. ایشان مدت سیزده سال در امر تدریس در دبیرستانهای شهرستان کرج مبادرت ورزیدند.

مملکت مال حزب اللهی هاست

منصور معصومی اصل به دلیل اظهارات جنجالی مورد توجه رسانه‌ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است او بارها در صحبت‌های خود اظهاراتی کرده که حسابی خبرساز شده است و یکی از آنها جمله مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست بوده که در رسانه ملی عنوان کرد او در یک برنامه زنده برخی‌ها می‌گویند که صدا و سیما و ادارات و سازمان‌های دولتی پر شده از حزب‌اللهی در صورتی مملکت مال حزب‌اللهی‌ها است.

برخی از کاربران مدعی هستند که رسانه ها شیطنت کرده و واژه حزب‌اللهی‌ها را به حزب الله لبنان نسبت داده‌اند در حالی که منظور منصور معصومی افراد مومن و با خدا بود برخی از کاربران به صحبت‌های این خانم واکنش شدید نشان دادند.

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

جنجال دختر منصوره معصومی اصل

در ماه اردیبهشت سال ۱۴۰۰، در صفحه اینستاگرام معصومی، یک ویدیو منتشر شد. در این ویدیو، یک دختر کوچک به نام فائزه هاشمی به مناظره با معصومی دعوت شد. این دختر، فرزند منصوره معصومی بود.

«سلام فائزه خانم، من امروز در سایت‌ها دیدم شما پیشنهاد مناظره با من را قبول کردید و آماده‌ مناظره با من شدید. به قول خودتان شما کاندیدای ریاست‌جمهوری هستید و شما می‌توانید از مناظره با من سوءاستفاده کنید و من این فرصت را به شما نمی‌دهم. و البته شما قطعا باید ردصلاحیت شوید. ان‌شاءا… مناظره‌ ما باشد برای بعد از انتخابات. آهان، راستی من فصل امتحاناتم است و باید امتحاناتم را خوب بدهم تا آدم خوبی باشم، تا در آینده عاقبت به شر نشوم.»

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

سوابق

 • حافظ یازده جزء قرآن کریم
 • رتبه اول صوت ولحن درمسابقات فرهنگیان کرج
 • رتبه دوم صوت ولحن در مسابقات فرهنگیان استان تهران
 • داوری مسابقات قرآن در رشته های مختلف از سال 79 تا 83
 • مسئول دارالقرآن اداره اوقاف وامور خیریه کرج ازسال 82 تا 84
 • مدیر ومدرس موسسه قرآنی فرهنگی بیت النور ازسال 85 تاکنون.
 • تربیت حدود 100 دختر جوان در حوزه معارف واخلاق اسلامی در موسسه بیت النور.
 • تربیت بیش از 50 حافظ وقاری قرآن در سنین مختلف در موسسه بیت النور.
 • مشاور فرماندار شهرستان کرج درسالهای 90 الی 93
 • مدیر اموربانوان وخانواده فرمانداری شهرستان کرج درسالهای 90 الی 92
 • مولف کتاب ازایمان نداشته تا ایمان داشته.
 • عضوشورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کرج در سال92 الی 93.
 • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته علوم قرآنی وحدیث
 • صدها سخنرانی در جلسات مذهبی وآموزشی برای قشرهای مختلف.
 • مشاوره حضوری زوجین در مورد موضوعات نهاد خانواده

همچنین ببینید:

بیوگرافی بهاره جنگروی کیست و اهل کجاست از دختران انقلاب تا سوابق

بیوگرافی نسرین ستوده کیست و الان کجاست +همسر

بیوگرافی شهید روح الله عجمیان کیست فیلم شهادت در کرج

بیوگرافی دکتر زهرا احمدی نژاد کیست و اهل کجاست +جنجال ها

موسسه قرآنی و فرهنگی بیت النور

بعد از سالهای تلمذ در محضر اساتید و بزرگان ایشان در سال 1385 موسسه قرآنی و فرهنگی بیت النور را با همکاری همسر و تعدادی از دوستان خود تاسیس نموده و در حاضر تمام فعالیتهای فرهنگی خود را در این موسسه متمرکز نموده اند.

همسر و فرزندان

در رابطه با اعضای خانواده (همسر و فرزندان) منصوره معومصی اصل اطلاعات دقیقی در دسترس نیست جز یک عکس از دعوت به مناظره دختر و یک عکس از همسرش

بیوگرافی منصوره معصومی اصل کیست و اهل کجاست +افشاگری و عکس

پیج اینستاگرام منصوره معصومی اصل

در اینستاگرام میتوانید با آیدی @m_masoumi_asl دکتر منصوره معصومی اصل را دنبال کنید.

اظهارات جنجالی

صحبت‌های منصوره معصومی اصل درباره نابودی آمریکا، ابرقدرت شدن ایران و بازگشت دانشمندان به کشور در یک جلسه مذهبی در مرداد ماه امسال نیز واکنش‌های زیادی به همراه داشت.

بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی از او خواستار ارائه سند و مدارک لازم در خصوص تحقیقات تئوریسین‌های آمریکایی شده‌اند.

منصوره معصومی اصل در یک سخنرانی نیز می گوید: ایران ظرف 8 سال آینده بهشت روی زمین خواهد شد و سلبریتی‌های خودتحقیر جایی در این بهشت ندارند و باید به جهنمی که دوست دارند اخراج شوند

در یکی از سخنرانی های “معصومی اصل”، او درباره حوادث آبان 98 و افزایش قیمت بنزین می گوید: در فتنه بنزینی نباید دخالت کنیم.

در ویدیوی دیگر خانم معصومی درباره حادثه انهدام هواپیمای اوکراینی می گوید حسن روحانی آتیش بیار معرکه است؛ او از رئیس جمهور انتقاد می کند که چرا خواهان برخورد با کسانی شده که به هواپیما شلیک کرده اند!

نکته جالب در این بین، تدوین و کلیپ سازی تیم رسانه ای “منصوره معصومی اصل” است که به صورت حرفه ای و در کنار هم قرار دادن سخنانش در مراسم های مختلف سعی می کند روی مخاطب خود تاثیرگذاری لازم را داشته باشد.

آنچه قابل توجه است این است که معصومی اصل تلاش زیادی برای دیده شدن می کند؛ اظهارات عجیب و غریب و حمله به این و آن در همین راستا قابل ارزیابی است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

14 نظر

 1. چ حرف بدی زد مگه؟ خداییش فهمش سخت نبود منظورش اینکه اینجا سرزمین مومنیه و ادمای ضد دین مث ابطحی چراباید بیان تلویزیون. خوب راست میگه اسرائیلیا گفتن اصلاح طلبا نمایندگان ما در ایرانن این همچیو مشخص میکنه

  • دادن شما ترجمه کنید؟ بهتره مطالب تفرفه افکنانه و مغرور و ریاکارانه ایشان در دیگر سخنرانی ها را هم ببینید تا اوج خودخواهی و قدرت طلبیشون دستتون بیاد.

   • آها حرفای بی غرض این خانم تفرقه ایجاد میکنه و حرفای اصلاح طلبا که عملا سیاست های اسرائیل در ایرانه مشکلی نداره؟ طرز حرف زدن شمام واضحه که از قماش اصلاح طلبین و دنبال حرف دراوردن هستین

  • سلام
   احسنت عالی

 2. این حرفای تفرقه افکنانه باعث خوشنودی دشمنان و دلخوری مردم و دو قطبی شدن جامعه میشود نباید اجازه داده بشه از رسانه ملی چنین افراد نالایق باعث بدبینی و نا امیدی از نظام اسلامی بشه.

  • دوست عزیز مملکت اسلامی و امام زمانی هست
   تفرقه بین کی و کی ؟
   بین مومن و انقلابی و ضد انقلاب که ذاتا باید جدایی و ضدیت باشه
   این مملکت جای ضد دین ها و شیطان پرست ها و فاسدان و بی حیاهای ززآ نیست
   اگر معتقدید با اینجور آدما باید متحد باشیم سخت در اشتباهید
   بله بین مسلمان و مومن و ایرانی با شرف و با حیا باید وحدت باشه
   کمی تفکر لطفا

 3. دیدگاهم ؟
  دیدگاه لازم نیست چند وقت دیگه مثل خانم مرجان شیخ الاسلامی سر از کانادا در میاره اینارو باید پاسپورتهاشون بگیرن تا از این بهشت نتونن خارج بشن
  تورو خدا چاپ کنید

  • شیخ الاسلامی که تکلیفش مشخص بود از اول از کدوم دسته بود که رفت؟ والله هرکسی که دنبال بی بندوباری بود و دم از غرب میزد رفت هم خودش هم خونوادش

 4. بهتره ایشان ، شرایط مملکت را بیشتر بررسی و برای خودش تحلیل می کرد بعد پشت تریبون ، همچنین حرفه‌ای تفرقه افکنانه می زد…
  مملکت برای ۸۵ میلیون ایرانی است….مگر فقط حزب الهی ها برای این مملکت زحمت کشیدن….بروید آمار شهدا جنگ تحمیلی و جانبازان جنگ را ببینید…از همه اقشار و حتی ادیان هستند….مردم ایران ۱۴۰۰ سال قبل از ورود اسلام به ایران ، یکنا پرست بودند….هنوز حزب الهی که می فرمایند به این کشور وارد نشده بود که ایرانی جماعت یکتاپرست بود….
  زمان جنگ داخل اسرای عراقی از تبعه های فلسطین و لبنان و سوریه و سودان و…ما اسیر گرفتیم….داخل زندان حشمتیه تهران نگه می داشتند….
  خجالت بکشید و در این شرایط که فشار اقتصادی و…کمر مردم را دارد می شکند اینقدر حرفهای تفرقه افکنانه و جاه طلبانه نگویید…

 5. محمد امین

  این بانوی حزب‌الهی که تتو بوتاکس وهمه کاری که با صورتش کرده اونوقت ادعای بچه حزب‌الهی هم میکنه؟فردا هم سر از کانادا در میاره.

 6. خانم دکتر معصومی ،
  با سلام و احترام،
  مدتی است که فرمایشات و سخنان شما را بدقت وحتی شاید چندین بار نگاه می کنم، سخنی که از دل برآید، لاجرم بر دل نشیند،
  در هرهر صورت براتون آرزوی سلامتی و بهروزی و خیروخوش بدبختی، امیدوارم …
  خواهر عزیز و نازنینم،
  من حدود ۳۰سال و اندی است امید به زندگی و خیر وجودت همیشه موفقیت باشید که فقط آرزوی دعای خیر و برکت وجود از درگاهش دارم
  تقبل الله اعمالکم انشالله
  در خدمتم
  من معلم دانشگاه علوم پزشکی ایران هستم ، از خداوند متعال خواستار سلامتی و بهروزی هستم
  خدا وند متعال یاوران باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *