بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی و همسرش +عکس و سوابق

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی و همسرش +عکس و سوابق

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی کیست

مهدی شیرمحمدی بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران متولد ۸ فروردین ۱۳۷۴ در اصفهان است و به عنوان مدافع برای تیم ملی ایران بازی میکند

شیرمحمدی میگوید من قبلاً فوتبال ساحلی بازی نمی‌کردم و تقریباً دو سال است که به این رشته ورزشی روی آورده‌ام. در گذشته شهرداری نجف‌آباد در فوتبال ساحلی در دره جوانان تیم داشت. من می‌خواستم دفترچه‌ام را پست کنم و خدمت بروم، از طرف سرمربی تیم به من پیشنهاد شد که بیا ساحلی بازی کن. در اولین مسابقاتی که شرکت کردم توانستم آقای گل مسابقات بشوم و به اردوی تیم ملی “ب” دعوت شوم. اردوهای تیم ملی که تمام شد، تیم گلساپوش یزد از من دعوت کرد که به آنجا بروم و خدمت سربازی‌ام را در آن تیم بگذرانم که دیگر قسمت این شد که به این تیم بروم.

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی و همسرش +عکس و سوابق

سوابق

در بیوگرافی مهدی شیرمحمدی امده است او با تیم فوتبال ساحلی یک بار قهرمان مسابقات جام بین قاره ای که در کشور امارات شده‌است.  شیرمحمدی هم‌اکنون عضو تیم چادرملو اردکان است و در این تیم با هادی فرهمند و حسن سهرابی مهاجم و دروازه بان ایرانی نیز هم تیمی است.

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی و همسرش +عکس و سوابق

او میگوید پایان خدمت نداشتم و خانواده‌ام بضاعت مالی مناسبی نداشتند تا بخواهند از من حمایت کنند و به خاطر مشکلات مالی دانشگاه نمی‌توانستم بروم تا در فوتبال چمنی بتوانم به راهم ادامه بدهم که همین امر موجب شد چمن را کنار بگذارم. در آن زمان از لیگ برتر امیدهای صنعت نفت پیشنهاد داشتم و دو ماه هم با ذوب‌آهن تمرین کردم که قسمت نشد در فوتبال چمن بمانم.

همچنین ببینید

بیوگرافی مسلم مسیگر فوتبال ساحلی و همسرش

بیوگرافی مهدی میرجلیلی دروازه بان فوتبال ساحلی کیست

یوگرافی سعید پیرامون بازیکن فوتبال ساحلی و همسرش

شیرمحمدی در کارنامه خود مقام سومی جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۷ با تیم فوتبال ساحلی را دارد.

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی و همسرش +عکس و سوابق

مهدی شیرمحمدی در آغاز صحبتهایش گفت: جام جهانی معتبرترین مسابقات فوتبال ساحلی است که زیر نظرفیفا برگزار می شود. خدا را شکر می کنیم که تا اینجای کار با دو پیروزی ارزشمند از گروه صعود کنیم. تیم یکدل و یکدستی داریم و امروز هم برای صدرنشینی به میدان می رویم و تیم قدرتمند تاهیتی که دو بار به فینال جام جهانی را راه پیدا کرده است را شکست می دهیم تا هم دل مردم ایران را شاد کنیم و هم اینکه به عنوان تیم اول به مرحله بعدی صعود کنیم.

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی و همسرش +عکس و سوابق

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی ایران ادامه داد: ما بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی که در جام جهانی 12 نفر هستیم، به عشق 80 میلیون ایرانی به میدان می رویم و می جنگیم و حتی اگر شده یک لحظه هم دل مردم را شاد کنیم، همه بازیکنان از خط دروازه خودی تا خط دروازه حریف،همه تک تک از جان مایه می گذاریم. ما برای اینکه بهترین نتیجه را در جام جهانی بگیریم و نام ایران را بالا ببریم، همه کار می کنیم و ملت ایران در این قضیه شک نکنند.

شیرمحمدی درباره فداکاری در تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: ما همیشه سعی می کنیم جای همدیگر را در زمین پر کنیم. من همیشه به محمدعلی مختاری می گویم که تو همان جلو بایست و گل بزن و من جایت در عقب می ایستم و دفاع می کنم. محمدعلی مختاری و همه بچه هایی که گل زدند تا اینجای کار روی همه را سفید کرده اند و امیدوارم تا فینال مسابقات این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم دل همه را شاد کنیم.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *