بیوگرافی مهران رجبی بازیگر و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس و سوابق هنری و خانوادگی او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

مهران رجبی یکی از بهترین بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که بدون شک همه مردم ایران او را میشناسند و بار فیلم و سریالهای او خاطره دارند مهران رجبی از اساتید بازیگری کمدی و طنز است و به دلیل اینکه شخصیت طنزی دارد خیلی خوب از عهده کاراکترهای طنز بر می آید مهران رجبی که بینی اش همیشه سوژه کاربران شبکه های اجتماعی قرار میگرفت در نهایت در اسفند 1400 تصمیم گرفت که بینی خود را عمل کند و چهره او متفاوت تر به نظر برسد. آقای رجبی با سریال سه در چهار به شهرت رسید و نشان داد چقد در قالب طنز میتواند موفق عمل کند دراین صفحه زا مجله شبونه به بیوگرافی کاملی از آقای رجبی خواهیم پرداخت.

بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

بیوگرافی مهران رجبی

مهران رجبی بازیگر خوش خنده و مهربان سینما و عرصه هنر در سال 1341 دهم دی ماه در روستا واریان در محله کرج دیده به جهان گشوده است.

تحصیلات

وی فارغ التحصیل دوره کارشناسب رشته گرافبک از دانشگاه تهران و ارشد گرافیک از دانشگاه تربیت مدرس است.

ایشان اکنون به عنوان مدرس در رشته گرافیک در آموزش و پروش کرج فعالیت دارد.

بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

همسر و فرزندان

رجبی متأهل و دارای 3 فرزند به نام های زهرا و سارا و علیرضا است.

ماجرای آشنایی باهمسر

زمانی که معلم بودم ودر مدرسه کرج درس میدادم باهمسرم که مدرس بود آشنا شدم و بخاطر شرایط کاری با ایشان زیاد رفت آمد داشتیم و در همین حین ایشان را به عنوان همسرم انتخاب کردم و با یکی از آشنایان که ریس آموزش پروش بود مشورت کردم و از بنده استقبال کرد و بهم قول داد که شرایط خواستگاری فراهم کند وبعد از هماهنگی به مادرم موضوع گفتم و به اتفاق بزرگترها به خواستگاری رفتیم و خیلی ساده مراسم عروسی را برگزار کردیم.

بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

ورود به عرصه بازیگر

ابتدا ایشان به وسیله همکلاس خود به وسیله رضا میرکریمی به تلوزیون و سینما راه یافت از مهمترین ویژگی رجبی در نقش آفرینیش واقعی بازی کردن ایشان است.

وی بازیگری رادر مجموعه تلوزیونی بچه های مدرسه. همت در سال 1367 شروع کرده است که این فیلم به کارگردانی رضا میرکریمی بود که از شبکه 2 سیما به روی آنتن رفت .

فعالیت بیشتر ایشان ادامه یافت تا اینکه در سال 1378 با بازی در فیلم سینمایی کودک و سرباز بازهم به کارگردانی میرکریمی اولین فعالیت رسمی خود را در سینما آغاز کرده و دریافت جایزه جشنوار فجر برای بازیگری کسب کرد.

بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

وی سپس با نقشی متفاوت در مجموعه زیر نور ماه که نقش یک روحانی در حوزه بود ناگهان توجه همه به خود جلب کرد و سپس در مجموعه تلوزیونی روزگار قریب در نقش میرزا علی اصغر قریب پدر دکتر قریب بازی کرده است که این مجموعه پر مخاطب به کارگردانب کیانوش عیاری بود که از پاییر 1368 به مدت تقریبا یک سال از شبکه 3 سیما پخش شد وی بعد با فعالیت در مجموعه دردسرهای عظیم به کارگردانی بروز نیک نژاد در 26قسمت با هنرنمایب مهدی هاشمی و جواد عزتی و الناز حبیبی و زهره فکور صبور به نقش آفرینی پرداخت.

از طنز آور ترین نقش های ایشان به فیلم سینمایی اند خلاف که نقش یک خانوم را بر عهده داشت میتوان اشاره کرد.

ماجرای ازدواج مهران رجبی

همانطور که گفتم من معلم بودم و در مدارس کرج تدریس می کردم. همسرم نیز در آموزش و پرورش کرج کارمند بودند. بنا به دلایل کاری رفت و آمد زیادی داشتم و در این رفت و آمدها احساس کردم این خانم می تواند همسر ایده آلی برای من باشد و می توانیم با هم زندگی خوبی داشته باشیم. احساس کردم زوج زندگی مشترکم را پیدا کرده ام برای همین تصمیم گرفتم در فرصتی مناسب و از راهی درست و صحیح برای ارائه پیشنهادم اقدام کنم.

بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

 

ماجرای خواستگاری مهران رجبی از افسانه کیا

رئیس آموزش و پرورش شهر کرج از دوستان نزدیکم بود و ارتباط خوبی با وی داشتم. موضوع را با او در میان گذاشتم و او نیز ضمن استقبال از این پیشنهاد قول داد تا مقدمات را فراهم کند. یکی دوباری صحبت های مقدماتی را انجام دادیم تا قرار شد یک جلسه آشنایی در منزل آقای رئیس داشته باشیم. در این ملاقات به توافقات خوبی رسیدیم و متوجه شدم این خانم می تواند شریک زندگی ام باشد.

بیوگرافی و عکس مهران رجبی بچه باز

مهر همسرم 14 سکه

بعد از گرفتن جواب مثبت از همسرم، موضوع را با مادرم در میان گذاشتم و بعد از هماهنگی های لازم با او و برادر بزرگترم به خواستگاری رفتیم. الحق و الانصاف خانواده همسرم شرایط سختی برای ازدواج ما نگذاشتند و همه چیز را سهل و آسان گرفتند تا ما دو نفر هر چه راحت تر زندگی مشترکمان را آغاز کنیم. مثلا صحبتی از مراسم خیلی عریض و طویل به میان نیامد و ما هم توقع جهیزیه آنچنانی نداشتیم. 14 سکه هم به عنوان مهریه در نظر گرفتند و به راحتی و توکل به خدا قرار شد زندگی مان را آغاز کنیم.

بیوگرافی و عکس جوانی مهران رجبی بازیگر

نه کروات زدم و نه ریشم را!

خوب به یاد دارم کت و شلوار دامادی ام را از خیابان جمهوری خریدیم. از همین کت و شلوارهای حاضری که خیلی هم به من می آمد. برای روز دامادی هم به آرایشگاه نرفتم. شاید برایتان جالب باشد بدانید که کروات هم نزدم و حتی ریش هایم را اصلاح نکردم. خیلی ها گفتند حداقل ریش هایت را آنکارد کن که این کار را هم نکردم و با سادگی بیش از حدی داماد شدم.

بیوگرافی مهران رجبی

سال 99 بدترین سال زندگی مهران رجبی بود

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا ضمن بیان مشکلات و دشواری‌های زندگی در سال ۱۳۹۹ بیان کرد: مهم‌ترین سختی سال ۹۹ بیماری کرونا بود و این سختی برای تمام اقشار جامعه وجود داشت.

وی ادامه: چه به لحاظ استرس بیماری و چه به لحاظ عواقب و حاشیه‌هایی که این بیماری ایجاد کرد، همه مردم گرفتار شدند چنانچه بسیاری از مشاغل تعطیل شدند و درآمد بسیاری از مردم کاهش یافت؛ و این‌ها همه گذران زندگی را سخت کرد.

در قسمت هنرهای نمایشی بخش تئاتر در کوتاه‌ترین عبارت به خاک سیاه نشست چرا که به لحاظ درآمدزایی ضربه سختی خورد. بسیاری از سالن‌هایی که دوستان تئاتری اجاره کرده بودند، به‌طور کامل بسته شد و باید هم بسته می‌شد چراکه چاره‌ای نبود و البته مخاطبی هم برای تماشا وجود نداشت.

رجبی تاکید کرد: از سوی دیگر بسیاری از فعالان بدنه سینما در این مدت بیکار بودند و فیلم کم ساخته شد؛ تمامیت سینما صرفا بازیگر سینما نیست و بدنه آن شامل صدابردار و فیلم‌بردار و طراح صحنه و گریم و تولید و تدارکات و … می‌شود که این افراد این مدت بیکار بودند.

بخش دیگر نمایش‌ها در تلویزیون بود که در این مدت سریال‌هایی ساخته و پخش می‌شد اما بسیاری از همکاران در این حوزه هم بیکار بودند و این‌ها جزو سختی‌های کار ما در این دوران بود.

بیوگرافی و عکس جوانی مهران رجبی در جبهه حضور در جبهه

مهران رجبی میگوید من ۷ ماه در جبهه‌های جنگ حق برابر باطل حضور داشتم. در ابتدای جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، در ستاد جنگ‌های نامنظم بودم و بعد از سازماندهی سپاه به عضویت بسیج درآمدم و در آن قالب به جبهه اعزام شدم.

در بخشی از عملیات‌ها حاضر بودم و اغلب زمان‌هایی که به منطقه می‌رفتم موقع عملیات بود.بیوگرافی مهران رجبی بازیگر بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس بیوگرافی مهران رجبی و اکبر عبدی بیوگرافی مهران رجبی و همسرش افسانه کیا و پسرش و دخترش +عکس

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.