بیوگرافی مهران رحیمی قاضی کیست و ماجرای کامل قتل

بیوگرافی مهران رحیمی قاضی کیست و ماجرای کامل قتل

بیوگرافی مهران رحیمی قاضی

مهران رحیمی قاضی بابلی متولد ۱۳۵۱ در روستای دونسر بابل بوده و وکیل پایه یک دادگستری تهران بود و سال‌ها به عنوان قاضی در دادگستری بابل فعالیت می‌کرد و بازپرس ویژه مبارزه با زمین خواری دادگاه ولنجک تهران نیز بوده است.

مهران رحیمی کیست

مهران رحیمی قاضی سابق بابل می‌باشد که سال‌ها در قوه قضاییه به عنوان قاضی فعالیت داشت و دوران بازنشستگی را سپری می‌کرد او در ششم اردیبهشت ۱۴۰۳ فوت کرد و جسد او توسط پلیس پیدا شد و سناریوی قتل درباره قتل او مطرح شده است.

بیوگرافی مهران رحیمی قاضی کیست و ماجرای کامل قتل

همچنین ببینید

علت خودکشی دکتر سمیرا آل سعیدی فوق تخصص روماتولوژی 

ماجرای فوت یا قتل

مهران رحیمی قاضی سابق استان مازندران و شهر بابل روز گذشته به طرز مشکوکی فوت کرده است که برخی از رسانه‌ها معتقد هستند مرگ او به احتمال زیاد قتل بوده است هرچند که هنوز دلیل فوت او مشخص نشده است اما مدیر کل پزشکی قانونی مازندران می‌گوید که به علت اینکه مرگ او مشکوک بوده باید کالبدشکافی شود.

بیوگرافی مهران رحیمی قاضی کیست و ماجرای کامل قتل

بدون شک قاضی بوده در دادگستری یکی از شغل‌های پرخطر و حساس بوده که مجرمان زیادی برای انتقام جویی ممکن است زندگی قضات را با خطر روبرو کند حالا فوت مهران رحیمی این شائبه را به وجود آورده است که این قاضی توسط کسی که با او دشمنی داشته است به قتل رسیده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *