بیوگرافی مهسا ابومگر همسر اول سجاد عبادی + شغل مهسا ابومگر

بیوگرافی مهسا ابومگر همسر اول و سابق سجاد عبادی + شغل و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مهسا ابومگر همسر اول سجاد عبادی

او همسر سابق سجاد عبادی (همسر فعالی آزاده امداری) است که در حال حاضر در خارج از کشور زندگی میکند

بیوگرافی مهسا ابومگر همسر اول سجاد عبادی + شغل مهسا ابومگر

این خانم در سال 1391 با آقای عبادی ازدواج کرد اما در نهایت در سال 1394 از او جدا شد و راهی خارج از کشور شد و در آنها با یک خلبان ازدواج کرد.

بعد از مرگ آزاده نامداری نام خانم مهسا ابومگر در رسانه ها مطرح شد و بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به اینستاگرام او رفته و سوالاتی درباره زندگی سابق او پرسیدند که البته بدون پاسخ مانده است.

بیوگرافی مهسا ابومگر همسر اول سجاد عبادی + شغل مهسا ابومگر

اما نکته عجیب این است که چرا کاربران شبکه های اجتماعی تا این پیگیر هستند که باید به سراغ همسر سابق اقای عبادی بروند و از زندگی خصوصی انها سوال بپرسند.

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری دانش آموخته رشته سیاستگذاری عمومی می باشد در زمینه همین رشته نیز فعالیت می‌کند او ریاست حوزه دانشگاه و روابط عمومی دانشگاه غیرانتفاعی مهر البرز می باشد که در گذشته پدر او نیز قائم مقام این دانشگاه بوده است.

وی فرزند «رحیم عبادی» و «فریده ماشینی» است. سجاد تنها پسر خانواده است و فقط یک خواهر دارد. پدرش رحیم عبادی، متولد رامسر بوده و فارغ التحصیل تکنولوژی آموزشی است،

بیوگرافی مهسا ابومگر همسر اول سجاد عبادی + شغل مهسا ابومگر

در دولت هفتم یعنی دولت کارگزاران معاون وزیر آموزش و پرورش بود و رابطه مثبتش با رییس دولت اصلاحات او را به ریاست سازمان ملی جوانان و مشاوری رییس دولت هشتم رساند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *