بیوگرافی مهشید جوادی بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه

بیوگرافی مهشید جوادی بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه و عکس های شخصی او را در ادامه این بخش ا مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی مهشید جوادی

خانم مهشید جوادی از بازیگران حرفه ای کشورمان میباشد که توانسته سوابق بسیار درخشانی را در زمینه بازیگری به نما خود ثبت کند و از چهره های مطرح هنر کشورمان محسوب میشود.

بیوگرافی مهشید جوادی بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه

او در سال 1374 در شره ارومیه متولد شده و در رشته حقوق تحصیل کرده است و مموفق شده مدرک کارشناسی را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت نماید.

مهشید جوادی در تئاتر رزومه موفقی دارد او اولین همکاری حرفه ای خود را در زمینه بازیگری در سریال دریاچه ارومیه کسب کرد سریالی که آقای جواد افشار کارگردانی آن را بر عهده داشت.

در مدتی که در کارهای هنری حضور داشته مورد ستایش فیلمسازان و منتقدان سینما قرار گرفته است و به اعتقاد بسیار از کارشناسان بازیگری او از استعداد بسیار زیادی برخوردار میباشد.

در سال ۱۳۸۰ وارد کلاس اول دبستان شده است و همچنین در سال ۱۳۸۵ مقطع راهنمایی و سپس در سال ۱۳۸۸ وارد دوره دبیرستان شده است.

بیوگرافی مهشید جوادی بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه

همسر مهشید جوادی

این بازیگر فعلا ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

مهشـید جوادی بازیگر نقش جوانی مارال در سریال آنام

یکی از معروف ترین فعالیت های هنری ایشان بازی در سریال انام میباشد که نقش مارال را بر عهده داشت و به شهرت و محبوبیت بسیاری در نزد مردم یافت

بیوگرافی مهشید جوادی بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه

بازی در نقش انام یکی از کارهای مهم هنری او بود که نشان داد از چه استعداد زیادی برخوردار است این سریال را آقای جواد افشار برعهده داشت.

مهشـید جوادی بازیگر کم سن و سال کشورمان در سریال آنام در نقش جوانی مارال که در میانسالی گلچهره سجادیه ایفای آن را برعهده دارد ، مقابل دوربین رفت و توانست از تجربه بازیگران خطه آذربایجان و هنرمندانی دیگر از جمله سیروس گرجستانی بهره مند شود.

وی همچنین در سریال راه و بیراه نیز به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه

مهشید جوادی هنرمند کشورمان در سریال راه و بیراه نیز یکی از نقش های مهم را برعهده داشت بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه در ال حاضر از چهره های معروف کشورمان محسوب میشود.

بیوگرافی مهشید جوادی بازیگر نقش نجمه در سریال راه و بیراه

داستان این سریال در مورد انسان هایی است که سعی می کنند در شرایط بد و بحرانی اقتصادی راهکار پیدا کنند و دست به تولیدات بومی بزنند و درآمدزایی داشته باشند. قصه این سریال اجتماعی درام است و هر کدام متناسب با شرایط جغرافیایی داستا پیش می رود.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *