بیوگرافی موحد محمدپور فوتبال ساحلی و همسرش و عکس و سوابق

بیوگرافی موحد محمدپور فوتبال ساحلی و همسرش و عکس و سوابق

بیوگرافی موحد محمدپور فوتبال ساحلی کیست

موحد محمدپور فوتبالیست تیم ملی فوتبال ساحلی متولد ۱۷ دی ۱۳۷۳ در رشت بوده و در پست مدافع بازی می‌کند

او با تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دو بار قهرمان مسابقات جام بین قاره ای و یک‌نایب قهرمانی در کشور امارات و یک بار قهرمان جام ملت های آسیا در تایلند شده‌ است.علاوه بر این ، یک نایب قهرمانی در تورنمت جایزه بزرگ سن‌پیترز بورگ و بلاروس را هم در کارنامه دارد.

بیوگرافی موحد محمدپور فوتبال ساحلی و همسرش و عکس و سوابق

سوابق

در بیوگرافی محمود محمدپور امده است او سابقه بازی در تیم‌های شاهین خزر رودسر ، چادرملو اردکان را در کارنامه دارد ، او هم اکنون لژیونر فوتبال ساحلی ایران در تیم لوکوموتیو مسکو روسیه است و با این تیم‌ به نایب قهرمانی سوپر لیگ روسیه دست یافته است . محمدپور در سال ١٣٩٧ توسط مارکو اکتاویو سرمربی سابق تیم ملی به تیم ملی فوتبال ساحلی ایران دعوت شد.

همچنین ببینید

بیوگرافی مسلم مسیگر فوتبال ساحلی و همسرش

بیوگرافی مهدی میرجلیلی دروازه بان فوتبال ساحلی کیست

بیوگرافی سعید پیرامون بازیکن فوتبال ساحلی و همسرش

 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که فرداشب با تیم ملی فوتبال ساحلی امارات درمرحله یک چهارم نهایی جام جهانی بازی دارد، در صورت شکست میزبان که احتمالش هم زیاد است، به مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی 2024 دبی صعود می کند. اتفاقی مهم و قابل توجه که می تواند برای فوتبال ایران، تاریخی هم بشود. ساحلی بازان که با بازیهای خیره کننده، قدرتهای فوتبال ساحلی جهان را شکست داده اند در یک سال و نیم گذشته، موفقیت را معنا کرده اند.

بیوگرافی موحد محمدپور فوتبال ساحلی و همسرش و عکس و سوابق

آنها در رقابتهای جام بین قاره ای، قهرمان شدند و برزیل قدرتمند را آبان ماه سال گذشته در همین دبی در فینال رقابتها شکست دادند. تیم ملی فوتبال ساحلی از اوایل امسال در پاتایای تایند، در رقابتهای قهرمانی آسیا که مقدماتی همین جام جهانی محسوب می شد، با قدرت همه تیم های آسیایی را از دم تیغ گذراندند و در فینال، ژاپن را شش تایی کردند و بر بام آسیا ایستادند.

بیوگرافی مهدی شیرمحمدی فوتبال ساحلی

بیوگرافی محمد مرادی فوتبال ساحلی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *