بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش + زندگی شخصی

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش و عکس های شخصی و اینستاگرام نازنین ملایی ملی پوش قایقرانی روئینگ
ایران را در مجله شبونه مشاهده کنید.

 • نام نام خانوادگی : نازنین ملایی
 • تاریخ تولد : 8 بهمن 1370
 • محل تولد : بندرانزلی – گیلان
 • وضعیت تاهل : مجرد
 • رشته ورزشی : روئینگ ، قایقرانی
 • قد : 173 سانتی متر
 • وزن :  59 کیلوگرم
 • تحصیلات : کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی
 • پیج اینستاگرام : nazanin.malaei

در این صفحه به بیوگرافی کامل خانم ملایی از قهرمانان قایقرانی ایارن و جهان میپردازیم و درباره این ورزشکار اطلاعات جامعی را جمع اوری کرده ایم که شما با زندگینامه او کاملا آشنا شوید

بیوگرافی نازنین ملایی قایقرانی و همسرش + اینستاگرام و سن و قد و وزن و عکس

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

نازنین ملایی Nazanin Malaei ورزشکار قایقرانی روئینگ زن ایرانی در ۸ بهمن سال ۱۳۷۰ در شمال کشور به دنیا آمده و یک برادر دارد که ازدواج کرده .
وی ملی پوش قایقرانی روئینگ ایران می باشد‌.

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

سوابق ورزشی ملائی و مدال ها

ملایی تاکنون موفق به کسب مدال های جهانی و بین المللی و مقام های جهانی شده است که
از جمله می توان به مدال نقره لوآن در سال ۲۰۱۳ در رشته روئینگ چهار نفره زنان اشاره کرد.

 

نازنین ملایی ملی پوش قایقرانی روئینگ ایران

همچنین در بازی‌ های آسیایی به عنوان نایب قهرمانی اسیا و کسب مدال برنز بازی های آسیایی
اینچئون در سال ۲۰۱۴ در روئینگ چهار نفره زنان را در کارنامه ورزشی خود دارد.

بیوگرافی نازنین ملایی قایقرانی و همسرش + اینستاگرام و سن و قد و وزن و عکس

پیشنهاد ما :

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

اینستاگرام نازنین ملایی

نازنین در رقابت قایقرانی روئینگ سبک وزن زنان تک نفره در فینال A در بازی های آسیایی در
جاکارتا با ثبت زمان ۸: ۱۹.۲۸ مقام دوم را کسب کرد و به مدال نقره رسید .
در این سری از مسابقات چین در مقام اول و مدال طلا را کسب و نماینده هنگ کنگ نیز با کسب برنز سوم شد.

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

مدال نقره نازنین ملایی در جاکارتا

ملی‌پوش رویینگ که در تک نفره سبک وزن مسابقه داده ، قبل از اعزام به مسابقات گفت : من با تلاش و تمرینات بی وقفه در آمادگی کامل بسر می برم و هدفم فقط طلای مسابقات است‌.

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

نازنین ملایی کیست

من همیشه با اعتماد به نفس بالا در مسابقات شرکت می‌کنم. با این حال همه قایقران‌ های مدعی برای مدال می آیند ، اما درون مسابقه است که همه چیز مشخص می‌شود و هر کسی بیشتر برای هدفش تلاش کرده باشد، موفق می‌شود.

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

نازنین ملایی نایب قهرمان آسیا در قایقرانی

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

همسر نازنین ملایی کیست

او مجرد است اما وقتی درباره ازدواج و تاهل از او می‌پرسیم هم، باز با یک فکر روشن پاسخ می‌دهد. «به نظر من ازدواج اصلا مانعی برای پیشرفت نیست و هیچ‌وقت با این دید به آن نگاه نکرده م. به نظر من ازدواج می‌تواند مسیر را هموارتر کند. برخلاف تصوری که شاید عموم مردم داشته باشند امروزه آقایان هم دوست دارند همسری ورزشکار یا به‌هرحال موفق در عرصه‌های مختلف داشته باشند و ازدواج محدودیت آور نیست»

بازی‌های آسیایی گوانجو سخت‌ترین شکستی بود که نازنین تجربه کرد و این شکست آن‌قدر ناامیدکننده بود که تا چند ماه دست به پارو نبرد. «همه بچه‌های تیم تا آن زمان حداقل یک برنز را گرفته بودند اما من همان را هم نداشتم.» مادر اما مثل همیشه او را تشویق کرد گفت «خدا جای حق نشسته» حرف مادر خیلی زود به او ثابت شد.

آخرین مدال دریافتی وی مدال نقره باز های آسیایی جاکارتا در سال 2018 در اندونزی است که مقام دوم و نایب قهرمانی را در رشته قایقرانی روئینگ به دست آرود.نازنین

بیوگرافی و عکس نازنین ملایی و مادرشبیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

او در روز تولدش در اینستاگرام نوشت:

از همه عزیزان و دوستای گلم که روز تولدم و برای هزار برابر قشنگ تر کردن و مثل هر سال کنارم بودن تشکر میکنم و از تمام کسایی که همچنان به یادم هستن و پیام تبریک میفرستم بی نهایت سپاسگزارم و آرزو دارم دلی پر از شادی و تنی با سلامتی داشته باشید در کنار عزیزانتون❤

مقام سومی نازنین ملایی در قایقرانی روئینگ

فیلم کامل مسابقه نازنین ملایی در رقابت‌های قایقرانی روئینگ تکنفره زنان که پس از پارو زدن مسافت 2 کیلومتری در جایگاه سوم ایستاد و به یک چهارم نهایی صعود کرد

نازنین ملایی به عنوان اولین نماینده ایران در رقابت‌های المپیک توکیو صبح روز جمعه اول مردادماه، در رشته قایقرانی روئینگ با حریفانش رقابت کرد و موفق شد در جایگاه سوم قرار بگیرد.

نازنین ملایی در این مرحله با حریفانی از آمریکا، بلاروس، پاراگوئه، سودان و نیجریه در گروه اول قرار داشت. ملایی توانست مسافت دو کیلومتری در زمان ۷:۵۹.۰۱ دقیقه طی کند و در جایگاه سوم قرار بگیر. جایگاه اول و دوم به ترتیب به پاروزنانی از آمریکا و بلاروس رسید.

در هر گروه نفرات اول تا سوم راهی مرحله یک چهارم نهایی می‌شوند و بقیه پاروزنان به شانس مجدد می‌روند.

بیوگرافی نازنین ملایی و همسرش

دوران نوجوانی متفاوت نازنین مولایی

هرچند نازنین اگر آب می‌دید شناگر قابلی بود اما وضعیت گل‌ولای و عمق نسبتا زیاد آب محل تمرینات باعث نفرتش از قایقرانی شده بود. آن‌قدر که مسئول ورزشگاه هر وقت او را در قایق می‌دید به کنایه می‌گفت او را بیاورید بیرون که از ترس ضعف کرده و رنگ به چهره ندارد. حرفی که نازنین را آزرده می‌کرد و هرروز که از تمرینات برمی‌گشت در ذهنش تصویرسازی می‌کرد که قایقران برجسته‌ای شده است و تنها برای اینکه به مسئول ورزشگاه ثابت کند که نباید راجع به او این‌طور حرف بزند مصمم شد قایقرانی را ادامه دهد. «از طرفی همان سال که من وارد تیم ملی قایقرانی شدم، هما حسینی سهمیه المپیک پکن را گرفت و پرچم‌دار کاروان ایران بود و من هم انگیزه گرفتم که مثل ایشان باشم »

بیوگرافی نازنین ملایی قایقرانی و همسرش + اینستاگرام و سن و قد و وزن و عکس عکس بی حجاب نازنین ملایی قایقرانی و همسرش + اینستاگرام و سن و قد و وزن و عکس عکس بدون حجاب نازنین ملایی قایقرانی و همسرش + اینستاگرام و سن و قد و وزن و عکس

انتقاد از امکانات ایران در المپیک توکیو

دختر قایقران المپیکی ایران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه وقتی امکانات کشورهای دیگر را می بیند حسرت نمی‌خورد که با داشتن آن امکانات، می توانست به جایگاه بهتری برسد، تاکید کرد: بله، همین طور است برای نمونه ورزشکاران کشورهای دیگر به محض اینکه مسابقه تمام می‌شود جلیقه‌های یخ دارند و مربیانشان سریع آن جلیقه ها را می آورند تا تنشان کنند و در این گرمای شدید هوا زودتر ریکاوری شوند اما مربی من مجبور است حوله را در آب سرد خیس کند و آن را به من بدهد. نکته جالب این است که خیلی ها از من می‌پرسیدند درکجا تمرین کرده ام و وقتی گفتم من در پیست هزار متر تمرین کردم باورشان نمی شد. ما پتانسیل این را داریم که جزو نفرات برتر المپیک و جهان باشیم و امیدوارم این نتیجه ای که من به دست آورده‌ام ، باعث شود که توجه مسئولان به رویینگ بیشتر شود تا ما بتوانیم به نتایج درخشان تری دست پیدا کنیم.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

2 نظر

 1. نازنین ملائی

  سلام خسته نباشید من خود نازنین ملایی هستم همه اطلاعات درست است فقط جز یک نکته که بنده دو برادر دارم و یکی خارج از ایران زندگی میکند و مجرد است و یکی در ایران است و ازدواج کرده

 2. سلام عکس اقایی که گذاشتین مربیه خانم ملایی هست نه همسرش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *