بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا و عکس های مراسم اکران فیلم جن زیبا و اینستاگرام و سن و تحصیلات و همسر و  پسرش و علت طلاق و عکس خانواده و بردارش را در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک

یکی از بازیگران معروف و پرکار سینمای ترکیه Nurgül Yeşilçay است که در سال 1355 شمسی و 26 مارس 1976 در ترکیه به دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته تاتر می باشد.

شروع و سوابق بازیگری

نورگل بشیلچای بازیگری را از دوران دانشجویی در رشته تاتر شروع کرده و چندین اثر شاخص در کارنامه او در عرصع تئاتر و نمایش وجود دارد.

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا

اینستاگرام نورگل یشیلچای

بیوگرافی نورگل یشیلچای ،اما ورود رسمی و جدی او برای اولین بار جلوی دوربین سینما در سال 2001 در سریال هوس بوده که درخشش و بازی خوبی را ارائه کرد میتوان گفت با بازی در سریال عشق و جزا در نقش یاسمین و ماه پیکر در نقش کوسم سلطان و گوزل نقطه عطف بازیگری او محسوب می شود باعث شد تا او به شهرت برسد .گابریلا پتری
جدیدترین بازی او در فیلم ایرانی جن زیبا است که در سال 2017 برای فیلم برداری به ایران و اصفهان سفر کرد و بسیار از سفر به ایران راضی بود.

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا

بازیگر ترک فیلم جن زیبا کیست

این بازیگر ترک در اکران عمومی فیلم سینمایی جن زیبا در نقش دلارام نیر در سال 97 نیز قرار است به ایران سفر کرده و در مراسم اکران حضور داشته باشد او با فرهاد اصلانی همبازی بود..بیوگرافی نورگل یشیلچای

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا
آثار شاخص سریال و فیلم

سریال گلپری
ماه پیکر
گوزل
عشق و جزا
جن زیبا در ایران
فیلم سانش دوم
آدم و شیطان
فیلم وجدان
عروس
عشق قرمز است
لبه بهشت که برای این فیلم جایزه فیلم بین المللی آنتالیا را کسب کرده است.

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا

 عکس شخصی دلارام در جن زیبا

در واقع او از بازیگران ثروتمند و پرکار ترکیه محسوب می شود و یکی از ستاره های سینما و تلویزیون ترکیه بوده که در بازیگران مرد مشهور و شخاصی چوا مراد بیلدریم و اوزجان دنیز و ارکان پتکایا نقش آفرینی کرده است.بیوگرافی نورگل یشیلچای

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک

ازدواج و طلاق

وی در سال 2007 ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک پسر به نام عثمان می باشد. اما این ازدواج مدت زیادی طول نکشید و به جدایی و طلاق انجامید و این زوج در 2010 از هم جدا شدند که پسرش نزد خودش زندگی می کند.

بیوگرافی نورگل یشیلچای بازیگر ترک + عکس شخصی دلارام در جن زیبا

افتخارات و جایزه های نورگل یشـیلچای (Nurgül Yeşilçay)

نورگل یشـیلچای (Nurgül Yeşilçay) یکی از پر افتخارترین بازیگران زن کشـور ترکیه محسوب می شود. برخی از افتـخارات او شامل:

● بهترین بازیگر نـقـش مكمل زن در فیلم با عروس موقتی – ۲۰۰۵: او با بازی در فیلم سینمایی عروس موقتی به کارگردانی عاتف ییلماز جایزه ی بهترین بازیگر مکمل زن در فستیوال فیلم آدانا را از آن خود کرد.

● بهترین بازیگر نـقـش مكمل زن در فیلم آدم و شیطان – ۲۰۰۸

● بهترترین بازیگر نـقـش زن در فیلم وجدان (Vicdan) – جایزه پرتقال طلایی – ۲۰۰۸: مهمتری جایزه وی بهترین بازیگر زن ترکیه برای بازی در فیلم وجدان جایزه نفر اول را در انتالیا ترکیه از آن خود نمود.

نورگل یشلیچای (Nurgül Yeşilçay) با ذکر این مطلب که حضور در این نـقـش برای او تجربه‌ای جدیدی بوده اســت، گفت: «عادت به چادر سرکردن برایم سخت بود، اما در مقایسه با روزهای اول در حال حاضر در این مورد خیلی بهتر هستم. همکارانم در ترکیه به من می‌گویند چادر به من می‌آید. خود من نیز حس می‌کنم چادر به من می‌آید و زیبایی اسرار آمیزی می‌دهد.آیا زیبایی اسرارآمیز سینـمای ایران در همـین نیسـت؟»

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *