بیوگرافی نگار حسینی نویسنده کیست + بیوگرافی و عکس

بیوگرافی نگار حسینی نویسنده کیست + بیوگرافی و عکس

بیوگرافی نگار حسینی نویسنده کیست + بیوگرافی و عکس

نگار حسینی نویسنده کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» میباشد که در انتشارات فرهنگ معاصر در ۳۴۸ صفحه منتشر شد این کتاب درباره زندگی علی نصیریان بازیگر سینما و تلویزیون ایران میباشد که برای اولین بار روز پنجشنبه 17 اسفند ماه 1402 در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

به گزارش الف   آیین نکوداشت علی نصیریان و رونمایی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» که توسط نگار حسینی نوشته شده و انتشارات فرهنگ معاصر در ۳۴۸ صفحه منتشر کرده است، روز پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه در پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود.

در این کتاب علاوه بر روایت زندگی شخصی و هنری نصیریان، رخدادهای هنری دهه بیست تا نود هجری شمسی هم مرور می شود.

در بخشی از کتاب «نگاهی به زندگی و آثار علی نصیریان» آمده است: «خیلی‌ها به من می‌گویند بیایید و تجربیات خود را در زمینه بازیگری و تئاتر منتقل کنید. خب چه چیزی را منتقل کنم؟ بیایم و به نسل جدید بگویم که در دوران دبیرستان برای تمرینات تئاتر گوشه پارک شهر که تازه داشتند درخت می‌کاشتند و حتی دیوار و نرده نداشت ما می‌رفتیم یک گوشه تمرین می‌کردیم؟ نسل جدید با پارامترهای امروزی می‌گوید خب شما دیوانه بوده‌اید! می‌خواهم بگویم که کسی نبود، جا نداشتیم یعنی نه ورک شاپی بود، نه جایی بود، نه اداره تئاتری بود، نه مرکز هنرهای نمایشی، نه تالار رودکی، نه فلان، نه سنگلج، هیچی هیچ جایی و ما در این شرایط تمرین و کار می‌کردیم.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *