بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

رضا درویش کیست و اهل کجاست

رضا درویش, (Reza Darvish) متولد دهه ۴۰ اهل ایران است . او مدیر ورزشی و مدیر عامل پرسپولیس می باشد که در دی ماه ۱۴۰۰ به سمت مدیرعاملی پرسپولیس انتخاب شد.

رضا درویش یکی از مدیران ارشد ورزشی کشورمان است که سابقه مدیرعاملی باشگاه سایپا تهران را در کارنامه خود دارد.

درویش پیش از این ۴ سال مدیرعامل باشگاه سایپا بود که در دوران او علی دایی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و هدایت تیم سایپا را بر عهده گرفت.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

بیوگرافی رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس

اشان متولد اوخر دهه 50 بوده و سوابق مدیریت ورزشی متعددی در کارنامه خود دارد .

ایشان قبلا مدیرعامل باشگاه سایپا بوده است.

وی رابطه بسیار خوبی با علی دایی و علی پروین از پیشکسوتان تیم پرسپولیس داشته است و با رسیدن به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس رقیب خود آقای صدری را از میدان به در خواهد نمود.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

سوابق

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از آنکه دوره ۹۰ روزه مجید صدری به اتمام رسیده است،

هیئت مدیره پرسپولیس قبل از این در یک نامه به وزیر ورزش صدری را مدیرعامل پیشنهادی معرفی نموده اند، ولی انتخاب این فرد به تصمیم مجمع بستگی دارد.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

مجمع که باید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را منصوب کنند، تشکیل شده از :
وزیر دادگستری، اقتصاد و ورزش.

در هنگامی که بیشتر پرسپولیسی‌ها منتظر انتصاب آقای صدری به عنوان مدیرعامل بودند، چهره تازه‌ای را به عنوان نامزد پیشنهادی مدیرعاملی پرسپولیس شناخته شد و ایشان رضا درویش مدیرعامل اسبق تیم سایپا است.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

وزیر ورزش ۲۴ ساعت وقت دارد تا با برپایی جلسه مجمع و منصوب نمودن اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل تازه پرسپولیس را منصوب کند.
که در این بین اسامی بسیار عجیبی دیده می‌شود.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

استعفای رضا درویش در نهایت منجر به حضور مصطفی مدبر به عنوان مدیرعامل جدید سایپا شد. مدبر در ادامه با علی دایی به مشکل خورد و آن افشاگری‌های تند دایی روی خط برنامه ۹۰ منجر به محرومیت و ممنوع الکاری شهریار فوتبال ایران شد.

حالا اما ابراهیم شکوری، دبیر سابق فدراسیون فوتبال و بازیکن سابق پرسپولیس که مدتی هم در تیم مدیریتی سرخپوشان حضور داشت، نسبت به این انتصاب واکنشی تند داشته و در خصوص مدیرعاملی درویش در صفحه توییتری‌اش نوشت: قحط الرجال! پروژه تضعیف پرسپولیس متخصصین عزیز تشریف ببرید جای دیگری بازی کنید، اینجا فوتبال است.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

4 نظر

 1. عبدالحمید بهنیا

  خوبست آقای ابراهیم شکوری جهت روشن شدن نظریه خودشان درباره جناب آقای رضا درویش برای سمت مدیر عاملی پرسپولیس صریحا اظهار نظر کنند کلی گویی خیلی راحت است

 2. کامران بهمنی

  با سلام و احترام از اقا رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس لیست که اقا یحیی گل محمدی وافشین پیرانی مدیره به شما لیست بازیکنان جدید داده این دو نفر بازیکن خارجی یک اولسان جونیور مهاجم بازیساز ودو مادییومایگا چپ از شما تقاطع دارم که این دو به باشگاه پرسپولیس بیاورد ؟

 3. بهمنی کامران

  با سلام و احترام از اقا رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس لیست که اقا یحیی گل محمدی داده به شما چه کرده بازیکنان جدید نگرفته خره تو سرده باشگاه استقلال چهار تا بازیکنان جدید خارجی گرفت

 4. بهمنی کامران

  با سلام و احترام از اقا رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تقاطع دارم به این باشگاه کمک کنید همه بچه های میخوام که باشگاه پرسپولیس باسرمربی اقا یحیی گل محمدی صبحت کرده ولیست بازیکنان جدید داده یک بازیکنان برزیلی بگیرم شما رفته شخص خودتان رفته باشگاه فولاد خوزستان برای یک بازیکنان برزیلی بگیرم ولی حمید رضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان چه شما دادو چه گفت به شما گفت دو بازیکنان مهدی شیری وسعید آقای دست است ولی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به شما می گیه این بازیکنان جدید من فیلم بازی دیدیم اقا رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس شود ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *