بیوگرافی رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش و دخترش +عکس

بیوگرافی رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش و فرزندان +عکس

بیوگرافی رضا درویش

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس متولد دهه ۴۰ بوده و که در دی ماه ۱۴۰۰ به عنوان مدیرعاملی پرسپولیس برگزیده شد و از زمانی که او مدیرعامل پرسپولیس شده این تیم 3 بار قهرمان لیگ برتر شده است.

او قبلا سابقه مدیرعاملی باشگاه سایپا تهران داشته است و 4 سال مدیرعاملی سایپا را بر عهده داشت و با علی دایی روزهای طلایی را برای سایپا رقم زدند و این تیم را قهرمان لیگ برتر کردند.

رضا درویش دارای یک فرزند دختر است که علاقه زیادی به فوتبال دارد.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

رضا درویش کیست و اهل کجاست

ایشان متولد اوخر دهه 50 بوده و سوابق مدیریت ورزشی متعددی در کارنامه خود دارد .

ایشان قبلا مدیرعامل باشگاه سایپا بوده است.

وی رابطه بسیار خوبی با علی دایی و علی پروین از پیشکسوتان تیم پرسپولیس داشته است و با رسیدن به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس رقیب خود آقای صدری را از میدان به در خواهد نمود.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس +عکس

سوابق

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از آنکه دوره ۹۰ روزه مجید صدری به اتمام رسیده است،

هیئت مدیره پرسپولیس قبل از این در یک نامه به وزیر ورزش صدری را مدیرعامل پیشنهادی معرفی نموده اند، ولی انتخاب این فرد به تصمیم مجمع بستگی دارد.

 رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و علی پروین

مجمع که باید مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را منصوب کنند، تشکیل شده از :
وزیر دادگستری، اقتصاد و ورزش.

در هنگامی که بیشتر پرسپولیسی‌ها منتظر انتصاب آقای صدری به عنوان مدیرعامل بودند، چهره تازه‌ای را به عنوان نامزد پیشنهادی مدیرعاملی پرسپولیس شناخته شد و ایشان رضا درویش مدیرعامل اسبق تیم سایپا است.

رضا درویش مدیرعامل سایپا

وزیر ورزش ۲۴ ساعت وقت دارد تا با برپایی جلسه مجمع و منصوب نمودن اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل تازه پرسپولیس را منصوب کند.
که در این بین اسامی بسیار عجیبی دیده می‌شود.

 

استعفای رضا درویش در نهایت منجر به حضور مصطفی مدبر به عنوان مدیرعامل جدید سایپا شد. مدبر در ادامه با علی دایی به مشکل خورد و آن افشاگری‌های تند دایی روی خط برنامه ۹۰ منجر به محرومیت و ممنوع الکاری شهریار فوتبال ایران شد.

بیوگرافی و سوابق رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس و همسرش کیست +عکس

حالا اما ابراهیم شکوری، دبیر سابق فدراسیون فوتبال و بازیکن سابق پرسپولیس که مدتی هم در تیم مدیریتی سرخپوشان حضور داشت، نسبت به این انتصاب واکنشی تند داشته و در خصوص مدیرعاملی درویش در صفحه توییتری‌اش نوشت: قحط الرجال! پروژه تضعیف پرسپولیس متخصصین عزیز تشریف ببرید جای دیگری بازی کنید، اینجا فوتبال است.

دختر رضا درویش کیست بیوگرافی و ماجرای دیدار با رونالدو

همسر و دخترش

دختر رضا درویش مترجم زبان انگلیسی بوده و متولد دهه هشتاد است پدرش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بوده و در نامه نگاری های بین المللی پدرش را یاری میدهد به عبارتی دختر رضا درویش کارهایی که نیاز به ترجمه انگلیسی و فارسی هست را انجام میدهد در شهریور 1402 با ورود تیم النصر عربستان به تهران و حضور کریستیانو رونالدو در این تیم دختر رضا درویش به عنوان مترجم در هتل حضور یافت که توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرده بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

4 نظر

 1. عبدالحمید بهنیا

  خوبست آقای ابراهیم شکوری جهت روشن شدن نظریه خودشان درباره جناب آقای رضا درویش برای سمت مدیر عاملی پرسپولیس صریحا اظهار نظر کنند کلی گویی خیلی راحت است

 2. کامران بهمنی

  با سلام و احترام از اقا رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس لیست که اقا یحیی گل محمدی وافشین پیرانی مدیره به شما لیست بازیکنان جدید داده این دو نفر بازیکن خارجی یک اولسان جونیور مهاجم بازیساز ودو مادییومایگا چپ از شما تقاطع دارم که این دو به باشگاه پرسپولیس بیاورد ؟

 3. بهمنی کامران

  با سلام و احترام از اقا رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس لیست که اقا یحیی گل محمدی داده به شما چه کرده بازیکنان جدید نگرفته خره تو سرده باشگاه استقلال چهار تا بازیکنان جدید خارجی گرفت

 4. بهمنی کامران

  با سلام و احترام از اقا رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تقاطع دارم به این باشگاه کمک کنید همه بچه های میخوام که باشگاه پرسپولیس باسرمربی اقا یحیی گل محمدی صبحت کرده ولیست بازیکنان جدید داده یک بازیکنان برزیلی بگیرم شما رفته شخص خودتان رفته باشگاه فولاد خوزستان برای یک بازیکنان برزیلی بگیرم ولی حمید رضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان چه شما دادو چه گفت به شما گفت دو بازیکنان مهدی شیری وسعید آقای دست است ولی یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به شما می گیه این بازیکنان جدید من فیلم بازی دیدیم اقا رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس شود ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *