بیوگرافی گیتا خوانساری همسر همایون شجریان +طلاق

گیتا خوانساری همسر ههمایون شجریان کیست و بیوگرافی گیتا خوانساری همسر همایون شجریان را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی گیتا خوانساری

این خانم در سال 1374 با آقای همایون شجریان ازدواج کرده است و صاحب یک فرزند دختر به نام یاسمین میباشد .

بیوگرافی گیتا خوانساری همسر همایون شجریان +طلاق

او خواهر کتایون خوانساری (همسر مرحوم محمدرضا شجریان) میباشد و همایون شجریان با پدرش باجناغ است.

محمدضا شجریان وقتی برای پسرش به خواستگاری رفت با خواهر عروسش آشنا شد که به شجریان بسیار ابراز علاقه میکرد.  در نهایت با هم ازدواج کردند.

طلاق از همایون شجریان

چندسالیست آقای همایون شجریان دیگر با همسرش گیتا در محافل عمومی دیده نشده است و حله های ازدواج نیز در انگشتان آنها قرار ندارد تا همین امر سبب شود شایعات طلاق آنها را به وجود اورد.

همسر همایون شجریان کیست بیوگرافی گیتا خوانساری همسر همایون شجریان +طلاق

حالا خبرهایی به گوش میرسد که همایون با خانم سحر دولتشاهی ازدواج کرده است!

بعد از فوت استاد شجریان پیام تسلیت یکسانی نیز در پیج اینستاگرام دولتشاهی و فرزند استاد شجریان منتشر شده است و خانم دولتشاهی پیام تسلیت همایون را فوروارد کرده است .

چند سال پیش شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان ر رسانه ها دست به دست شد که البته از این گونه شایعات درباره چهره ها و هنرمندان معمولا در فضای مجازی زیاد دیده میشود.

اما این خبر به علت عکس های دو هنرمند در مراسمی و همکاری در تئاتر سی منتشر شد که تصاویر نشست خبری و تئاتر منتشر شد که هیچ کدام از این دو نفر واکشنی نشان ندادند و سکوت کردند

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *